Sex na "prvi pogled"?

BigBrother:
Pitanje je postavljeno, cekam odgovore.
Ja bolujem od BORINE bolesti "zaljubim sa 5-6 puta u roku od 3 minuta" - i svakoj bih dozvolio da me iskoristi.
Bez obzira sto imam dugu vezu i nisam vec odavno tinejdzer...

I da....verovatno ti je ta -duga- veza zasnovana za uzajamnoj ljubavi, poverenju i postovanju....(dok te druge -iskoriscavaju-)...a onda Sinke pita sta nas tera u brak -99%-GLUPOST!
-Nisi ti tinejdzer.....ali glumis da jesi..-jos gora kombinacija....
 
McMillan:
Što, pa nije odlika tinejdžera da menjaju partnere...
Čak mislim da ovi matori to češće rade.

ma...nisam htela dublje da ulazim u to...ali zna se ko to radi....
kompleksasi, ljudi nesigurni u sebe.....
ne zavisno od godina....ali neka ....neka se hvali ovde da je baja...
za mene je kompleksas...-iz ko zna kog razloga-to on najbolje zna....
samo shodno godinama...trebao je da se pomiri sa time , prihvati sebe kakav jeste i nauci da zivi sto bolje moguce sa sto manje kompleksa....ali...necemo da mu remetimo ovu zanimljivu temu....;-)
 
Silno gresis Suzy, jos ni jednom nisam prevario devojku, a bilo je prilika, nisam ja Don Huan mozda jesu kompleksi to stvarno neznam, do sada sam misli da nemam komplekse ali posto po tebi verovatno svaki covek mora da ih ima, pa eto neka to bude moj kompleks, ali temu sam postavio da vidim da li jos ima ljudi poput mene, van mog okruzenja jer moji drugovi su spremni za te varijante.
Sve bi se svodilo na " Telo zadovoljiti, dusu oraspoloziti".
 
BigBrother:
Pitanje je postavljeno, cekam odgovore.
Ja bolujem od BORINE bolesti "zaljubim sa 5-6 puta u roku od 3 minuta" - i svakoj bih dozvolio da me iskoristi.
Bez obzira sto imam dugu vezu i nisam vec odavno tinejdzer...

Nikada nisam rekla da su svi ljudi kompleksasi.....vec samo odredjena -kategorija- koja radi -odredjene stvari- o kojima smo pisali...
ne izvrci mi reci....
a i svoje izvrces....znaci ti bi a nisi??????-pa tako i kazi....
ista stvar kao i da jesi....
 
one4me:
A sto bih izgubila ljubav svog zivota, aman? Pa i on bi prisustvovao... Slikao bi sve to, pa kad se hvalim po forumu, da imam i korpus delikates.

Ozbiljno, sto bih izgubila bilo koga zbog kres seme?

pa....ja da lazem ne znam...
ja mogu mnoge stvari da osetim...ko garantuje da on ne moze? i da precutim?
ili ...ko mi garantuje da on nikada nece saznati?
i ....ja njemu ne bi oprostila....pa cisto krecem od sebe.....
ali.....ne sekiraj se.....ako me pozove Bred....javicu ti...;-)..hahaaaa
 
Da ne pocinjemo po 1000000000 put na temu prevare...
Ljubav mog zivota ne moze da bude osoba koja ima problem sa mojim kres varijantama. Tacnije, moze da ima problem, ali sve dok mene ne opterecuje time, sve je ok. Ne lazem, pogotovo kad su te stvari u pitanju, a tek Breda mu ne bi precutala... :)
 
one4me:
Da ne pocinjemo po 1000000000 put na temu prevare...
Ljubav mog zivota ne moze da bude osoba koja ima problem sa mojim kres varijantama. Tacnije, moze da ima problem, ali sve dok mene ne opterecuje time, sve je ok. Ne lazem, pogotovo kad su te stvari u pitanju, a tek Breda mu ne bi precutala... :)
Ne mogu da verujem da opravdavaš kres varijante.
A da on tebe prevari, oči bi mu iskopala.
I još, kao, da te ne opterećuje time što mu smeta???? Kao, baš te briga da li će njemu to da smeta, ali samo da te ne smara s time? I kao, voliš ga?
Ja tebe ne razumem.
Ti si slika i prilika žena na koje je Sinnke kivan. I ne zameram mu.
 
Ovo nema veze sa sistemima vrednosti, ova žena nema vrednost.
Idem dragi, znaš, da se kresnem sa onim slatkišem, ali, ne brini, dušice moja, pa voooolim ja tebe najviše na svetu. Ti si mi, znaš, ljubav mog života. Sa tobom se ne кaram, sa tobom volim ljubav. E, al' nemoj da mi kenjaš oko toga što se ja jеbavam okolo, znaš, ako mi to pomeneš, puj pike ne važi, ne volim te više...
:roll:
 
McMillan:
Ne mogu da verujem da opravdavaš kres varijante.
A da on tebe prevari, oči bi mu iskopala.
I još, kao, da te ne opterećuje time što mu smeta???? Kao, baš te briga da li će njemu to da smeta, ali samo da te ne smara s time? I kao, voliš ga?
Ja tebe ne razumem.
Ti si slika i prilika žena na koje je Sinnke kivan. I ne zameram mu.

Samo cu da kazem da se slazem sa Mikijem......(opet ;-)..)
i ne razumem kakva je to ljubav gde covek daje da neko guzi njegovu devojku-a on da ne trepne?????je li to ljubav???sa njegove i njene strane???
ma....necu vise o tome.....a mogla bih...da se neko ne naljuti....
ja tako ne znam da volim, niti su meni tako pokazivali ljubav, postovanje i poverenje(sto je po meni neophodno....ako se neko voli i zeli ok vezu)
 
Ako dvoje ljudi funkcionisu u vezi u kojoj su ljubomorni, posesivni kada su u pitanju emocije, a ne i tijelo onog drugog, sta tu ima tebe da ljuti?
Razliciti smo, na razlicite nacine funkcionisemo i dozivljavamo sebe i svijet u kome zivimo...
Ja prva ne bih mogla da podnesem da on ima avanture mimo mene, niti bih ih ja imala, ali to ne znaci da ne postoje ljudi koji su drugaciji od mene i koji, jednako kao i ja, imaju pravo da svoje zivote urede prema vlastitim mjerilima...
 

Back
Top