Vaš stav o ujedinjenju Srbije i Republike Srpske

ANKETA: Vaš stav o ujedinjenju Srbije i Republike Srpske

  • Protiv

    glasova: 27 26,0%
  • Za

    glasova: 77 74,0%

  • Ukupno glasova
    104
  • Anketa je zatvorena .

Esad Dzudo

Poznat
Banovan
Poruka
7.093
Granica 2 sveta, 2 civilizacije, 2 carstva je oduvek ili bar od 395 g.n.e reka Drina, i cara Teodosija granica zap.Rima i ist. Rima (Romeja, pezorativno nazvan og Germana u 17.om stoljecu Bizant). Rat sa tisucama i desecima tisuca umorenih, zrtvama, stetom je cena , koju ja mislim da je previsoka, i da mi u Srbiji, nismo spremni platiti, nove sankcije, vracanje u civilizacijski sunovrat i mrak.

Uz etnicka ciscenja Hrv. i muslimana, Dodik ce Srbe navuci na tanak led, istorijske katastrofe, a AV ce se samo smeskati, i huskati narod protiv.

Ja sam osobno P R O T I V..........pradeda mi je ratovao u Toplickom gvozdenom puku, sa Srbima preko i masa ih je izginula. i 44 su nam doveli AmBroza i pobili nas u masvnim grobnicama, po Srbiji, domacine i inteligenciju.
 
Granica 2 sveta, 2 civilizacije, 2 carstva je oduvek ili bar od 395 g.n.e reka Drina, i cara Teodosija granica zap.Rima i ist. Rima (Romeja, pezorativno nazvan og Germana u 17.om stoljecu Bizant). Rat sa tisucama i desecima tisuca umorenih, zrtvama, stetom je cena , koju ja mislim da je previsoka, i da mi u Srbiji, nismo spremni platiti, nove sankcije, vracanje u civilizacijski sunovrat i mrak.

Uz etnicka ciscenja Hrv. i muslimana, Dodik ce Srbe navuci na tanak led, istorijske katastrofe, a AV ce se samo smeskati, i huskati narod protiv.

Ja sam osobno P R O T I V..........pradeda mi je ratovao u Toplickom gvozdenom puku, sa Srbima preko i masa ih je izginula. i 44 su nam doveli AmBroza i pobili nas u masvnim grobnicama, po Srbiji, domacine i inteligenciju.

Ako zanemarimo istorijsku granicu i podelu Rimskog carstva, sta bi narod dobio a sta izgubio da dodje do ujedinjenja a sta ako do istog ne dodje?
 
Granica 2 sveta, 2 civilizacije, 2 carstva je oduvek ili bar od 395 g.n.e reka Drina, i cara Teodosija granica zap.Rima i ist. Rima (Romeja, pezorativno nazvan og Germana u 17.om stoljecu Bizant). Rat sa tisucama i desecima tisuca umorenih, zrtvama, stetom je cena , koju ja mislim da je previsoka, i da mi u Srbiji, nismo spremni platiti, nove sankcije, vracanje u civilizacijski sunovrat i mrak.

Uz etnicka ciscenja Hrv. i muslimana, Dodik ce Srbe navuci na tanak led, istorijske katastrofe, a AV ce se samo smeskati, i huskati narod protiv.

Ja sam osobno P R O T I V..........pradeda mi je ratovao u Toplickom gvozdenom puku, sa Srbima preko i masa ih je izginula. i 44 su nam doveli AmBroza i pobili nas u masvnim grobnicama, po Srbiji, domacine i inteligenciju.

Srbijanac i tisuce. :lol:
 
Siptari hoce da svi budu u jednoj drzavi.

Hrvati svi hoce da su u jednoj drzavi.

Muslimani hoce da budu u jednoj drzavi.

Samo mi ne zelimo da budemo u jednoj drzavi sa svojom bracom - mi, koji najvise imamo pravo na to (zaslugama). Sve smo borbe vojevali i pobedili, i na kraju - sipak.

Sta reci nego ko je glup, ne budi mu drug.

Sve su to narodi u izumiranju,cak i Siptari. Realniji je scenario da ce ceo Balkan od Istre do Varne isprazniti a da ce ga kasnije naseliti razni arapi, turci, crnci, pakistanci......
 
Kada bi to zapad dozvolio sto da ne.Pa to su nas narod,Zasto ne bi bili ujedinjeni.ja sam cist sumadinac-kolubarac i nemam nikoga sa te strane Drine,ali bi voleo da se ujedinimo.tako bi nam se popravila i demografija sa obe strane.samo da nam vladari budu pametni,a ne neki olos.

Ne bi se popravila demografija nego bi se srpski bosanci brze nabijali u BG i NS.
 
Ne razumem suštinu. Prosto prirodna stvar. Narod želi da se ujedini sa svojom maticom. A zašto bi matica odbila svoj narod?

То уједињење ће се десити кад тад.
Ако уједињење не буде било могуће онда ће Српска бити независна држава.

Србе из РС дугорочно нико не може да задржи у истој држави са муслиманима, они не желе да живе у муслиманској џамахирији.
Федерација је нека врста европског ИСИЛ-а.
 
Sve su to narodi u izumiranju,cak i Siptari. Realniji je scenario da ce ceo Balkan od Istre do Varne isprazniti a da ce ga kasnije naseliti razni arapi, turci, crnci, pakistanci......

Ja sam pomenuo teznju, zelju - ne ulazim u demografske spekulacije.

Mi kao narod jednostavno nismo normalni sto se tice strategije. I sve platimo skupo i preskupo. Bice da smo politicki tupavi.
 

Back
Top