Vaš stav o ujedinjenju Srbije i Republike Srpske

ANKETA: Vaš stav o ujedinjenju Srbije i Republike Srpske

  • Protiv

    glasova: 27 26,0%
  • Za

    glasova: 77 74,0%

  • Ukupno glasova
    104
  • Anketa je zatvorena .
Netocno, jer su partizani sa AmBrozom bili srbozderi, koji su instalirali najgore koljace, ubojice i teroriste jos 1944, a ciji potomci i danas vlaadaju, zato je udba i ozna i danas KADROVSKA KOMISIJA.

Kakav je bio % rukovodstva nekoc, takav je % i danas, antisrpskih ljudozdera. Treba sve tajne sluzbe ODJAVITI i UKINUTI. Te na novim strucnim i domoljubnim kriterijumom napraviti nov sustav.

Razvidno je iz Vašega upisa da mislite na 6 lLčku proletersku.S takovim se stajalištem moram posve suglasit..
 
Razvidno je iz Vašega upisa da mislite na 6 lLčku proletersku.S takovim se stajalištem moram posve suglasit..

Prva proleterska i druga proletersa sastavljena od Srba iz Srbije Beograd,Kraljevo,Kragujevac itd je napravila velike zulume nad Srbima u Bosanskoj Krajni.Meni je djed prico kad su srbijanski partizani dosli u Grahovo da su prema narodu bili okrutni i da su masovno streljali narod.Grahovo je inace bilo cetnicko uporiste i narod je bio uz Dinarsku diviziju

Kad vec spominjete 6 licku red je da se spomenu i zlocini i pohod prve i druge proleterske nad Srbima u Bosanskoj Krajni
 
Razvidno je iz Vašega upisa da mislite na 6 lLčku proletersku.S takovim se stajalištem moram posve suglasit..

I razne Kordunaske, Banijske, Dalmatinske i Crnogorske "udarne" brigade, kod zauzimanja salonskih burzujskih stanova kruga dvojke, za sitniju buraniju, a za rukovodeci kadar, vile po Senjaku i Dedinju.
 
Prva proleterska i druga proletersa sastavljena od Srba iz Srbije Beograd,Kraljevo,Kragujevac itd je napravila velike zulume nad Srbima u Bosanskoj Krajni.Meni je djed prico kad su srbijanski partizani dosli u Grahovo da su prema narodu bili okrutni i da su masovno streljali narod.Grahovo je inace bilo cetnicko uporiste i narod je bio uz Dinarsku diviziju

Kad vec spominjete 6 licku red je da se spomenu i zlocini i pohod prve i druge proleterske nad Srbima u Bosanskoj Krajni

Partizani su generalno gowna.
 
Moj rodjak trece koljeno poznati srpski slikar Milos Bajic a otac poznatog rezsera Darka Bajica dosao iz Grahova u Beograd 1922 a rodjak moje zene iz sela Lipovca kod Celinca bio je narodni poslanik u skupstini kraljevine jugoslavije tridesetih godina ,cak je imao i kucu u Beogradu prebjego u Australiju 45
Prekodrinici su dolazili u Beogard mnogo pre *********

Znas li da je Banjaluku gradom napravio jedan juznjak iz Nisa,Svetislav Tisa Milosavljevic dobar kraljev prijatelj koji ga je imenovao za bana Vrbaske banovine
Tisa je napravio mnoge monumentalne objekte u BL koji postoje i danas i od Turske kasabe napravio moderan grad
Banjaluka mu se oduzila spomenikom u centru grada

Ban-Tisa-2.jpg
 
Kralj i ovaj moj Nislija, su vec tada udarili temelje RS, sa Banovinom Vrbaskom, kao stonim gradom danas RS. Vizionar je bio Nislija, kapa do poda.

Znas li da je Banjaluku gradom napravio jedan juznjak iz Nisa,Svetislav Tisa Milosavljevic dobar kraljev prijatelj koji ga je imenovao za bana Vrbaske banovine
Tisa je napravio mnoge monumentalne objekte u BL koji postoje i danas i od Turske kasabe napravio moderan grad
Banjaluka mu se oduzila spomenikom u centru grada
 
Nije problem obicnih boraca antifasista partizana ,njih 90%, vec onih 10% vrhuske, komesara, komandanata, ubica, psihopata, glavoseca, koji su se instalirali, iz svih nacija i vera i Srbe unistavaju.

Srbe kao sto si ti? Da te cuju oni desni iz Srbije i RS verovatno ne bi opstao dugo, Jer od samog naslova i postavke teme siris defetizam i raskol medju Srbima, a kada nemas vise ideja vracas se na komuniste koje sanjas.
 
Bolje je po nekad nista ne napisati, Tisucu je srpska rec ,Hiljadu je Grcka .doneli su nam je Cincari, Isto i stolece je srpska rec a vek nije, To su neke osnovne stvari,Vasilij Zajcev i Rusi pisu TISJACH.

Ja ne znam šta da kažem na ovo. Jesam li porekao poreklo ove reči? Nisam. Čitaj pažljivo šta sam napisao ''Gde si video Srbina da koristi''. Je l' ti znaš možda Srbina koji govori tisuću umesto hiljadu, uvek i javno, a da ga nisu nabambusali barem 3 puta do sada?
 
Ово је тема где мора да се пише низ длаку појединцима.
Јер им све друго неодговара.
Некако су убеђени да им Србија припада иако никада за њу динара дали нису.
Макар да су изфинансирали један канделабр...
Дрински, патриЈотизам се огледа и у плаћању пореза......
Ах да заборавих и туђ буџет припада Вама....
 
Ово је тема где мора да се пише низ длаку појединцима.
Јер им све друго неодговара.
Некако су убеђени да им Србија припада иако никада за њу динара дали нису.
Макар да су изфинансирали један канделабр...
Дрински, патриЈотизам се огледа и у плаћању пореза......
Ах да заборавих и туђ буџет припада Вама....

Koliko si ti to para dao za Srbiju :D Ja svake godine dosta para potrošim u Srbiji. Primjera radi lap top sam kupio u BG. Koliko sam puta kupovao po buticima ni sam ne znam. Da ne pričam o tome da vrlo često kupujem ono što je proizvedeno u Srbiji. Tako da... Eh da poreze redovno plaćam. Isto bih radio da živim u Srbiji. Kao što ogromna većina i radi. Ali ne ti vrtiš istu priču kao pokvarena ploča.
 
Koliko si ti to para dao za Srbiju :D Ja svake godine dosta para potrošim u Srbiji. Primjera radi lap top sam kupio u BG. Koliko sam puta kupovao po buticima ni sam ne znam. Da ne pričam o tome da vrlo često kupujem ono što je proizvedeno u Srbiji. Tako da... Eh da poreze redovno plaćam. Isto bih radio da živim u Srbiji. Kao što ogromna većina i radi. Ali ne ti vrtiš istu priču kao pokvarena ploča.

Много, свакодневно, да би Ви могли да се гребете.

Купи један канделабр, заједно са сијалицом и поклони Србији, па се онда јави да трабуњаш!
 
Prosto je previše glupih i neobrazovanih ljudi u politici.

Imaš onog tamo ratnog huškača koji inače ne ume ni dve složene rečenice da sastavi. Može se reći da ne ume ni da priča.

Srpska dijaspora je isto otuđena, i to možda čak i previše. Možda čak i nepovratno. Hebiga, mi smo ih sve proglasili izdajnicima devedesetih. A oni jedini mogu da reše srpski problem.

Srbija mora da igra pametno. A nema ko da igra pametno. Jedan elokventan lopov ovde, jedan priglup i naprasit lopov preko Drine. Šta od njih možeš da očekuješ? Samo još više lopovluka, licemerstva, laži i podmetanja.

Ako je Nemačka mogla da se ujedini, što ne bi mogla i Srbija i Republika Srpska? Taj je cilj Srbija postigla posle Prvog svetkog rata samo zato što je u politiku uključila obrazovane, pametne i uticajne ljude, što ovde a posebno u Americi.

Srbija mora da igra pametno na globalnoj političkoj karti, mora da povrati svoje mesto u međunarodnoj politici. Jedino tako. Mora ponovo da nauči da koketira između istoka i zapda.
 
Moj rodjak trece koljeno poznati srpski slikar Milos Bajic a otac poznatog rezsera Darka Bajica dosao iz Grahova u Beograd 1922 a rodjak moje zene iz sela Lipovca kod Celinca bio je narodni poslanik u skupstini kraljevine jugoslavije tridesetih godina ,cak je imao i kucu u Beogradu prebjego u Australiju 45
Prekodrinici su dolazili u Beogard mnogo pre *********

Znas li da je Banjaluku gradom napravio jedan juznjak iz Nisa,Svetislav Tisa Milosavljevic dobar kraljev prijatelj koji ga je imenovao za bana Vrbaske banovine
Tisa je napravio mnoge monumentalne objekte u BL koji postoje i danas i od Turske kasabe napravio moderan grad
Banjaluka mu se oduzila spomenikom u centru grada

Ban-Tisa-2.jpg

Jel ovo okolo popločano kockom iz turske kaldrme ?


- - - - - - - - - -

Moderatorčiću Bosančiću, nemo' da brišeš, čovjek pita , red je da mu se odgovori ..

- - - - - - - - - -

Prosto je previše glupih i neobrazovanih ljudi u politici.

Imaš onog tamo ratnog huškača koji inače ne ume ni dve složene rečenice da sastavi. Može se reći da ne ume ni da priča.

Srpska dijaspora je isto otuđena, i to možda čak i previše. Možda čak i nepovratno. Hebiga, mi smo ih sve proglasili izdajnicima devedesetih. A oni jedini mogu da reše srpski problem.

Srbija mora da igra pametno. A nema ko da igra pametno. Jedan elokventan lopov ovde, jedan priglup i naprasit lopov preko Drine. Šta od njih možeš da očekuješ? Samo još više lopovluka, licemerstva, laži i podmetanja.

Ako je Nemačka mogla da se ujedini, što ne bi mogla i Srbija i Republika Srpska? Taj je cilj Srbija postigla posle Prvog svetkog rata samo zato što je u politiku uključila obrazovane, pametne i uticajne ljude, što ovde a posebno u Americi.

Srbija mora da igra pametno na globalnoj političkoj karti, mora da povrati svoje mesto u međunarodnoj politici. Jedino tako. Mora ponovo da nauči da koketira između istoka i zapda.

Dobro si napisao, Njemačka u jednini .. bili je podijelili na sfere uticaja , pa se poslije integrisala .. tako će danas sutra bh entiteti i distrikt .. a velikosrpski projekat je zločinački, njegovi izvođači radova su klijenti Haga .. da je bilo pravde u BiH ne bi bila napravljena entitetska podjela, a kamoli da još svirate o ujedinjenju .. pripazite vi na Srbiju, Vojvodini ste napola ukinuli autonomiju, moglo bi to da se vrne u rikverc, a i Sandžaku je u 2. sv. ratu obećavana autonomija ..
 
Сачекаћемо да се и ово мало муслимана што је остало убосни исели у Турску, Аустрију, Словенију, Швецку и Њемачку и онда ћемо да се ујединимо се целом БиХ.

За двадесет година, Бошње ће бити мањина у БиХ.
 
Сачекаћемо да се и ово мало муслимана што је остало убосни исели у Турску, Аустрију, Словенију, Швецку и Њемачку и онда ћемо да се ујединимо се целом БиХ.

За двадесет година, Бошње ће бити мањина у БиХ.

Јој колега сад ћеш навући добре бошње на тему да ти објасне како то није тачно и како они имају већи наталитет а Јанко ће да ти покаже на мапи како Тузлански аеродром шљака као Берлински и како је Тузла центар Европе.
 
Jel ovo okolo popločano kockom iz turske kaldrme ?


- - - - - - - - - -

Moderatorčiću Bosančiću, nemo' da brišeš, čovjek pita , red je da mu se odgovori ..

- - - - - - - - - -



Dobro si napisao, Njemačka u jednini .. bili je podijelili na sfere uticaja , pa se poslije integrisala .. tako će danas sutra bh entiteti i distrikt .. a velikosrpski projekat je zločinački, njegovi izvođači radova su klijenti Haga .. da je bilo pravde u BiH ne bi bila napravljena entitetska podjela, a kamoli da još svirate o ujedinjenju .. pripazite vi na Srbiju, Vojvodini ste napola ukinuli autonomiju, moglo bi to da se vrne u rikverc, a i Sandžaku je u 2. sv. ratu obećavana autonomija ..

Nemačka je nasilno podeljena nakon Drugog svetskog rata a ujedinila se jer su tako želeli građani SRN i DDR. BiH je s druge nasilno ujedinjena u nekakvu državnu zajednicu koju ne žele građani RS a ni građani područja koje se naziva Herceg Bosna.
 
Jel ovo okolo popločano kockom iz turske kaldrme ?


- - - - - - - - - -

Moderatorčiću Bosančiću, nemo' da brišeš, čovjek pita , red je da mu se odgovori ..

- - - - - - - - - -



Dobro si napisao, Njemačka u jednini .. bili je podijelili na sfere uticaja , pa se poslije integrisala .. tako će danas sutra bh entiteti i distrikt .. a velikosrpski projekat je zločinački, njegovi izvođači radova su klijenti Haga .. da je bilo pravde u BiH ne bi bila napravljena entitetska podjela, a kamoli da još svirate o ujedinjenju .. pripazite vi na Srbiju, Vojvodini ste napola ukinuli autonomiju, moglo bi to da se vrne u rikverc, a i Sandžaku je u 2. sv. ratu obećavana autonomija ..
Vi ste samo jedan od 3 konstutivna naroda u toj Bosni.. Bosna nije vaša
 

Back
Top