Humble Bundle

Rudjer

Iskusan
Poruka
5.513
Tema za diskusiju o sajtu Humble Bundle i njihovoj ponudi igara.


Ako nista znali, ovaj sajt je vrlo popularan u gejming svijetu jer nudi veliki broj video igara po prilično pristupačnim cijenama.

Pored toga, ovaj sajt je poznat i po vrlo čestim poklonima. Praktično svakih 30-ak dana oni daju besplatno neku igru.

Nadaleko je čuvena njihova mjesečna pretplata koju plaćate $12, a u okviru koje svaki mjesec dobijete 7-8 igara po njihovom izboru, ali čija ukupna vrijednost uvijek bude između 150 i 220 dolara. Ko želi da se pretplati na mjesečnu pretplatu, neka klikne ovde. Stvarno, iskrene preporuke, ponuda je zaista jako povoljna! Bolje reći odlična!

Naravno, kad bude neka igra za dž, ja ću to ovde redovno postavljati.
 
Ja se drzim Steam-a zbog aplikacije i baze igara koje se automatski patchuju i azuriraju ;)
Ne vidim tu neku prednost sa pretplatom sa obzirom da rasprodaja igara uvek ide svake nedelje...
 
Ja se drzim Steam-a zbog aplikacije i baze igara koje se automatski patchuju i azuriraju ;)
Ne vidim tu neku prednost sa pretplatom sa obzirom da rasprodaja igara uvek ide svake nedelje...

Ovi sa Humble Bundle u 99% slučajeva daju ključeve za Steam, a prednost je što za $12 mjesečne pretplate dobiješ svaki mjesec po jedno 8 igara ukupne vrijednosti oko $180. Teško da na Steamu možeš uhvatiti takve popuste. Plus, kao mjesečni pretplatnik, imaš još dosta pogodnosti: 50+ DRM-free igara za preuzimanje, 10% popusta na ostale igre na Store-u...
 
Da al sta ce ti 8 igara koje neces igrati? ;)
Mislim, tako sam nakupovao 46 igara do sad, od kojih sam imao vremena da bas igram jedno 5-6 ;)
na to mislim vise od sat vremena...
 
HRK i Humble bundle imaju često fine ponude.

HRK ponekad i bolje ponude od HB-a. HB je dosta ograničen što se ponuda tiče i nije uvek sve na akcijama. Na HRK-u jeste često mnogo toga na akcijama.
 

Back
Top