Где ћете овог лета на море?

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.371
Добро јутро ЉиС другари. Ја сам вам онај са ПДФ Политика. Слабо се сналазим по осталм ПДФ.

Занима ме где ћете на море ове године и зашто баш тамо? Добро, не мора зашто баш тамо, али неки коментарчић уз дестинацију није на одмет.


И...свратите на ПДФ Политика кад имате времена. Тамо је најбоља заебанциа (уз сво дужно поштовање ЉиС).
 
Добро јутро ЉиС другари. Ја сам вам онај са ПДФ Политика. Слабо се сналазим по осталм ПДФ.

Занима ме где ћете на море ове године и зашто баш тамо? Добро, не мора зашто баш тамо, али неки коментарчић уз дестинацију није на одмет.


И...свратите на ПДФ Политика кад имате времена. Тамо је најбоља заебанциа (уз сво дужно поштовање ЉиС).

Најбоља зајебанција је у републичкој скупштини и у влади.

Стандардно, на локално купалиште, на Пескару, нема више голе Невене Хот, превазишла је ту дестинацију, постала богата и славна, ал' ту је топлес икона - Маја из дирекције за изградњу, још се добро држи.
 
More dve kace od 1000 litara i ceo dan u njivi osim od 13 do 16 i ima da vam legne bolje nego more...
I seks nije upitan...

- - - - - - - - - -

Da upisete decu srednjoskolskog uzrasta , da se nakupi jedno pola odelenja, 20 njih , da vas kosta po 150e sa sve prevozom i hranom i da vam se deca vrate preporodjena....

Sledeg leta ne bi trebalo da ih ubedjujete uopste....sami bi oni odredili da hoce po svaku cenu.....

- - - - - - - - - -

Ali to nije etno turizam , samo da se zna....
 
Добро јутро ЉиС другари. Ја сам вам онај са ПДФ Политика. Слабо се сналазим по осталм ПДФ.

Занима ме где ћете на море ове године и зашто баш тамо? Добро, не мора зашто баш тамо, али неки коментарчић уз дестинацију није на одмет.


И...свратите на ПДФ Политика кад имате времена. Тамо је најбоља заебанциа (уз сво дужно поштовање ЉиС).

za ovu promociju Politke dam ti repku...:lol:
 
Ахтопол, Бугарска

Је л' има тамо ноћни живот?

Ако бих ишао у Татарстан код забијача ножа у леђа, само Сунчев брег. Блуд, разврат, алкохол, ружне пиргаве жене са запада и севера Европе и лепе и згодне жене са истока Европе.
 
Је л' има тамо ноћни живот?

Ако бих ишао у Татарстан код забијача ножа у леђа, само Сунчев брег. Блуд, разврат, алкохол, ружне пиргаве жене са запада и севера Европе и лепе и згодне жене са истока Европе.

Срам те било, ја сам породичан човек, море, суце, песак, мир, близу национални парк Странџа...
 
Добро јутро ЉиС другари. Ја сам вам онај са ПДФ Политика. Слабо се сналазим по осталм ПДФ.

Занима ме где ћете на море ове године и зашто баш тамо? Добро, не мора зашто баш тамо, али неки коментарчић уз дестинацију није на одмет.


И...свратите на ПДФ Политика кад имате времена. Тамо је најбоља заебанциа (уз сво дужно поштовање ЉиС).

Nigde, tad mi je glavna sezona da zaradim nesto.

Tamo se skoro uvek svadjam kad odem.
 

Back
Top