najbolje letnje destinacije za provod...

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
12.390
Koje su najbolje letnje destinacije za provod,Italija,Spanija,Grcka,Francuska, ali u kojim gradovima?
da sve viri od riba,guzve, prelepih pogleda na more,da nije skupa destinacija?
i zanima me koliko je para potrebno i kako naci smestaj bez agencije? sa agencijom negde oko min 400 eura ako ides sam?
i od kojih tih mesta se najlakse moze da dobije posao sa radnom dozvolom ili ne?
gde otici na letovanje? :)
 
Ako ideš na duže traži stan preko airbnb, ako ideš na kraće probaj preko www.booking.com i www.agoda.com mada su oni realno mnogo bolji za hotele. Vile i sobe naročito jeftinije, kao što nude agencije za Grčku teško se nalaze jer su to obično dugoročni zakupi za celu sezonu pa su cene sa popustom. Možda na sajtovima naći šta ti se sviđa pa direktno kontaktirati vlasnike. Naravno posle i pre špica su cene daleko bolje ali ako tražiš party destinaciju onda to nije poenta valjda.

Mikonos, Ios, Barselona,Ibica,Zrće,Hvar,Majorka,Kos,...ali nije jeftino..nimalo

Nešto jeftiniji jedino mogu biti Krf(Kavos) i Zakintos(Laganas)...Takođe Bugarska kažu da je ok i puna Ruskinja :lol: , onda Kušedasi u Turskoj...
 
Poslednja izmena:
planiram da putujem sam
to je negde oko 500eura
tamo ce mi trebati oko 200eura i 300 dam agenciji

ne znam sada ako putujem bez agencije oko 200eura za put, planiram nekih 10tak dana za smestaj oko 100eura?za hranu i pice oko 150eura?plus sitnice...

sta je jeftinije? agencija ili bez agencije?

a Neos Marmars,Parga? kazu da sve viri od turista?Rimini?
Na Zaintosu u tom Laganasu ima guzve? a cena?
Bugraska?prvi put cujem
kusadasi?? skupo?
 
planiram da putujem sam
to je negde oko 500eura
tamo ce mi trebati oko 200eura i 300 dam agenciji

ne znam sada ako putujem bez agencije oko 200eura za put, planiram nekih 10tak dana za smestaj oko 100eura?za hranu i pice oko 150eura?plus sitnice...

sta je jeftinije? agencija ili bez agencije?

a Neos Marmars,Parga? kazu da sve viri od turista?Rimini?
Na Zaintosu u tom Laganasu ima guzve? a cena?
Bugraska?prvi put cujem
kusadasi?? skupo?

Ako ideš solo najbolja bi ti bila Barselona. Naravno za te pare nema teoretske šanse da se uglaviš.

Gledaj onda baš neki party friendly gradić u Grčkoj kao Laganas a mislim i da bi eventualno moglo da se prođe sa 500€. Problem je što te agencije oderu za doplatu ako si sam. Tu moraš da istražuješ malo.

Parga je iskreno po onome što sam čuo i video više za parove,Kušadasi i Turska uopšte više hotelski orijentisan.....ne znam za Neos Marmaras. On bi ti verovatno bio najjeftinija varijanta ali mene severna Grčka slabo privlači iskreno ne znam na šta to liči i kakva je zabava.

Prednost traženja smeštaja preko net-a je što ljudi iznajmljuju sobu i ne interesuje ih ako ćeš i četvorokrevetni apartman za sebe samog da iznajmiš, cena je ista.Takođe možeš svako mesto tražiti ne samo ona koja naše agencije rade.Veći je izbor. Kod agencija oni prodaju "mesta" pa gledaju po osobi i preskupo naplaćuju doplatu za solo putnike. Ali zato imaju popuste na sam smeštaj zbog ugovora sa vlasnicima,tako da je veća verovatnoća da se nađe jeftiniji aranžman.
Ja idem preko booking-a, mene agencije ne interesuju ali moji prohtevi su drugačiji (a i budžet za putovanja), pa mi se isplati ta varijanta. Moraš zasući rukave i tražiti po netu pa proceni šta se više isplati u tvom slučaju...nema druge.
 
Poslednja izmena:
planiram da putujem sam
to je negde oko 500eura
tamo ce mi trebati oko 200eura i 300 dam agenciji

ne znam sada ako putujem bez agencije oko 200eura za put, planiram nekih 10tak dana za smestaj oko 100eura?za hranu i pice oko 150eura?plus sitnice...

sta je jeftinije? agencija ili bez agencije?

a Neos Marmars,Parga? kazu da sve viri od turista?Rimini?
Na Zaintosu u tom Laganasu ima guzve? a cena?
Bugraska?prvi put cujem
kusadasi?? skupo?

gledaj preko booking.com?
meni je bilo u kušadasiju OK pre 15 godina i mesto je bilo dobro, ok more i ima šta okolo da se gleda, ali ne znam za samotnjake, tad nije bilo skupo u odnosu na ostalo, turska je možda ok
a ima i opcija kampovanja na nekom moru negde
 

Back
Top