Pot player

Umri_muski

Legenda
Poruka
54.660
Probao sam za mene novi player pot player i cpu usage je skoro isti kao i vlc (meni znacajna stavka je cpu usage).

Kad ste instalira, izgleda da sve smesti u jedan direktorijum pa jednostavno copy paste plus promena da snima sva podesavanja u ini dovode do toga da je kvazi portabilan.

Ima dosta ugradjenih kodeka a i raznih render algoritama.
Za one koji svrljaju dok rade na racunaru , dobar mod je borderless mode koji je ustvari openGL mode kod playera.
Tj obicnim prelaskom preko prozora ce se pojaviti komande kao da nije borderless a inace ce biti bukvalno borderless player , bez ivica.

Inace sam koristio i koristim vlc zbog raznih kodeka koje ima ugradjene, zatim zbog portabilnosti mada mi je smetalo to sto moram da pravim skin da bih dobio borderless prikaz...

Nije losa ni opcija zoom in kod ovog playera, mada je cini mi se BS player bolji sto se toga tice...ali ko jos prelazi na drugi player samo zbog zoom in...

Tezak je 76 MB.

Tema je osim ovlas prikaza i poziva na neki trik u vezi ovog playera , istovremeno i poziv za vase omiljene playere i trikove kod njih..
 

Back
Top