Beograd i Fajnal for Evrolige 2018

Željko nije našao odgovarajuću zamenu za Juda. S druge strane, Real ima dužu klupu, igrao je agresivnije i u odbrani i na ofanzivom skoku, a Fener je promašio gomilu zicera.
Kao X faktor su iskočili Tavarez i Kuzer i to je bila prednost koju Fener nije mogao da nadoknadi.
Ono što je dobro na ovom F4 je što je suđenje bilo korektno, za razliku od EP prošle godine, pa niko ne može da se žali na sudije.
Real je zasluženo uzeo titulu i svaka im čast.
svaka cast!
 
Tek se sad videlo sta su znacili Judo i Bogdanovic, Tomson, Guduric, Vonamejker nisu taj nivo, daleko od toga.
i mene je vonaplejmejker razocarao, ali opet ne koliko svi su srecni samo je jan veseli. vec drugi f4 dje sjebava ekipu. zbog toga se ne mogu slozit s tobom za guduru - mlad je momak (ne racunam slo cudo koje se desava...), prvi f4, izgorio je. ali je masja def clutch plejer. masu je napredovao kod obradovica.
tomson je izvaljen vec na pocetku, bar sam ja to tako vidjeo. bjezi od duela, suta bez, neki alibi igrac koji je karijeru napravio na lomljenju obruca po kineskih liga i garbidz tajmova po en bi eju, po faci mu vidis da je prepanut, da jedva ceka da bjezi nedje dje nece imat f4 odgovornost. obradovic ga je pohvalio, ali je to naravno iz kurtoazije. cudi me tako los skauting.
naneli me isto razocarao. nidje ga. jes usao protiv reala u drugo poluvrijeme, ali se bas trudio da bjezi od lopte. svasta.
da pohvalim Sport Klub kanal. nevjerovatni su. kakav program... pffff... naklon... sta drugo rec...
 
Falio Feneru Ekpe Judo mnogo. Real ponistio Veselog, razbio ih u reketu i tu je i odneo pobedu. Btw, Meli je bio najbolji u Feneru, odlican igrac, odlican.

I svaka cast Zalgirisu, zaista odlican turnir za njih. Veoma me zanima sledeca destinacija Jasikevicijusa i kako ce se snaci tamo.
 

Back
Top