Shta je po vama sexy..

Po meni, to je kompletan utisak koji osoba suprotnog pola ostavlja na mene, to je "ono nesto, u vazduhu", sto se odmah oseti...
Neko to ima, neko ne. Iz nekoga to prosto zraci.
I, mislim da je to nesto cime je odredjena osoba obdarena. Nemoguce je da neko kaze: " E, dobro, ja danas hocu da budem sexy ". To ne. [/b]
 
koliko ste vi sexy uopste kad vas ne mrzi da se smarate na pet strana o tome. sex je uglavnom bolje upraznjavati nego pricati o njemu a problem sa ovom zemljom je sto ga ljudi malo upraznjavaju a mnogo se kurche da su "bombe". elem, kako bi bilo da se vi devojke recimo nadjete negde sa svim ovim tipovima (naravno one koje su ovde) pa da o toj temi raspravite oci u oci. uostalom, od price i nema neke vajde.
 
Sajber Kurajber:
Meni je najseksi kad vidim kako se zivotinje pare na selu. A na suprotnom polu mi je najseksipilnije kad dama ima maljave noge. Pali me i seljacko rumenilo na obrazima. Dakle zdrava, jedra, jaka da moze volu rep da iscupa i naravno rutava.
Moram da kazem da me ovo slatko nasmejalo. I sexi simboli su izgleda stvar mode.
Pre 30 godina sam slusala na selu (tada) starije kako komentarisu da su super maljave noge i da su to vatrene zene. Bile su glavne.
Danas bi 90%muskaraca bezalo od njih ali - nikad se ne zna, evo sanse i za onih 10%.
U knjizi o sujeverju i pricama u nasem narodu sam naisla na to da su ogromne, jake zene veoma dobre u seksu i da se muskarci osecaju bajno. Imale su cudan nadimak u narodu koji aludira bas na to. Ne zezam se.
Mozda se ti Sajber zezas ali svejedno, ovo ti je moj odgovor. Cao svima.
 
sexy je svaki pogled, pokret, uzdah, korak i rec... samo ako je prirodan. I ako se se osecas sexy. Samopouzdanje i smelost. Tajnovitost i odmerenost...
Licno... Nezne, krhke ruke, vrat i usne. Crna, duga, mirisna kosa i crne oci. I stopala...mmmm... stopala.
 

Back
Top