Užasna iskustva u krevetu koja su svi doživeli bar jednom

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
U seksu svako treba da uživa, ali da znate da postoje i neke neprijatnosti koje su neizbežne. A ove je sasvim sigurno iskusio svako barem jednom u životu.

https://superzena.b92.net/veze-i-seks.php?yyyy=2018&mm=05&nav_id=1392303

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Nema sumnje da smo svi doziveli neprijatena iskustva u seksu....

Ja sam ih vise doziveo i danas ih se po nekada setim...



Jednom sam u Somboru, dok sam radio u Agrozavodu Sombor, imao iznajmnjenu malu sobu u dvoristu jedne kuce...

Tamo sam jedne noci odveo moju devojku iz tog perioda koje se i danas sa setom setim Nastasu (bila je starija 5 godina od mene).

Uzivamo mi tako goli u ljubavi, u maloj sobici i mraku, kad odjednom neko otvori vrata i bljesnu svetlo....Kao da me neko poli hladnom vodom...

U panici ne mogu da nadjem nesto cime da se pokrijem... Natasa, onako golisava, vidim spustila glavu i cuti....Rukom trazi po krevetu naocare koje su jos spale u poslu...

Shvatim da je gazdarica usla i upalila svetlo...Cujem je kako prosikta ko kobra: "A tako..."

I zalupi vrata...

Sutra, kada sam se vratio sa posla, cekalo me je ocekivano iznenadjenje, licno od gazdarice: samo do sledeceg prvog mogu da osatnem u sobici...Bez prava na zalbu i objasnjenje....

---------------------------------------------------------------------------------------------

Imam ja jos tuce ovakvih neprijatnih dozivljaja u toku seksa......Mozda cu ispricati jos koje ako ima zainteresovanih za tudja iskustva....Ovo mi dodje kao neka ispovedaonica, hahahahah.....
 
Ja sam prvo seksualno iskustvo imao oko 18...

Ako do sada nisi imao - nesto sa tobom nije u redu.

Idi kod neke profesionalke da ispita sta je. One su uglavnom sve odlicni psiholozi.

fala legendo, cenim tvoje savete, ali mnogo sam plašljiv, bojim se da se ne obrukam

- - - - - - - - - -

i to bi isto potpadalo pod kategoriju "užasna iskustva u krevetu"
 
U seksu svako treba da uživa, ali da znate da postoje i neke neprijatnosti koje su neizbežne. A ove je sasvim sigurno iskusio svako barem jednom u životu.

https://superzena.b92.net/veze-i-seks.php?yyyy=2018&mm=05&nav_id=1392303

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Nema sumnje da smo svi doziveli neprijatena iskustva u seksu....

Ja sam ih vise doziveo i danas ih se po nekada setim...



Jednom sam u Somboru, dok sam radio u Agrozavodu Sombor, imao iznajmnjenu malu sobu u dvoristu jedne kuce...

Tamo sam jedne noci odveo moju devojku iz tog perioda koje se i danas sa setom setim Nastasu (bila je starija 5 godina od mene).

Uzivamo mi tako goli u ljubavi, u maloj sobici i mraku, kad odjednom neko otvori vrata i bljesnu svetlo....Kao da me neko poli hladnom vodom...

U panici ne mogu da nadjem nesto cime da se pokrijem... Natasa, onako golisava, vidim spustila glavu i cuti....Rukom trazi po krevetu naocare koje su jos spale u poslu...

Shvatim da je gazdarica usla i upalila svetlo...Cujem je kako prosikta ko kobra: "A tako..."

I zalupi vrata...

Sutra, kada sam se vratio sa posla, cekalo me je ocekivano iznenadjenje, licno od gazdarice: samo do sledeceg prvog mogu da osatnem u sobici...Bez prava na zalbu i objasnjenje....

---------------------------------------------------------------------------------------------

Imam ja jos tuce ovakvih neprijatnih dozivljaja u toku seksa......Mozda cu ispricati jos koje ako ima zainteresovanih za tudja iskustva....Ovo mi dodje kao neka ispovedaonica, hahahahah.....

tixi ima mali.. bas sam se razocaro :(
 
Pa dobro, ako vam je tako lakse, da kamuflirate svoj neuspeh :D

Nije to, nego zena uvek moze, moze i da glumi, muskarac ne.

Zato mu je prava zenska bolji afrodizijak od vijagre. Treba da ga napali njen miris koze, kose, senzualnost.
Ljudi se varaju, kada gledaju samo fizicku lepotu, metafizicka je jos bitnija.

Mnogo puta sa lepim zenama se "mucim i glumim" tesko ga "napumpam", mrljavo, a sa nekim "tres ribama" samo u telefonskom razgovoru se napalim i "napumpaM"
Pa mesecima pamtim te akcije, a ove "lJepotice" zaboravim, jos dok zatvaraju vrata i odlaze.
 
Pa dobro, ako vam je tako lakse, da kamuflirate svoj neuspeh :D

To jest bila drama, sad me podseti, moja me zajebavala par meseci, sex nema zvocanje ima, pa obrne i to traje mesecima..

pokupim ja stvari i u hotel i za dva dana smuvam Jednu B92 klasa bombareder, mrtvom se dize, koja treba da dodje

ali ona moja me pozove bas da se nadjemo tog dana i ja je nekako eskiviram, pa odlozim za dan, tako da mi ostane dan noc i dan,

e ta dodje naravno da prespava kod mene i nista vece, nista noc i ja sutra trk u radnju za sexi opremu da uzmem nesto za tu namenu,

i kupim ja to popijem i nista.

Odem kod one moje sutra i sve ok, kao da se mirimo prvi put...

Naravno, razveli smo se kasnije i naravno da je ona ostala u rezervi i da je sve bilo ok,

ali ta noc i dan, negde kasnije su mi pravile strahove, prvih par puta od upoznavanja...

A ti zakljuci ko je kriv...
 

Back
Top