tet na veneri
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 73

Tema: tet na veneri

Obećava
    Učlanjen
    15.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Cool tet na veneri

Ljudi, pao je mrak, ajmo jednu mracnu temu: Sta mislite o tetoviranju imena voljene osobe na venerinom bregu? A, ako je neko i probao da li boli?

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano Re: tet na veneri

ko će se penje na veneru?
    a i odakle ti da tamo ima bregova?

SINDI
    Guest

Citat Original postavio xpajamacax
    ko će se penje na veneru?
    a i odakle ti da tamo ima bregova?

qq..neka je neko spreeeeci

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

[font=Comic Sans MS]Baš...[/font]
    [font=Comic Sans MS]A jel' drugačije izgleda tatoo ako ga uradiš na veneri, nego recimo na marsu:? [/font]

xpajamacax
    Guest

ma dobro je kada je daleko od goooze

xpajamacax
    Guest

ma ,sad ozbiljno....
    morala bi ondak redovno da je izbrijavam,ili čerupam...
    ajaooooo mrzim kada krene da peče i svrbi kada krenu kedla...
    qq pa nema tog qrca za kojeg bi ja moju malu stavila na take muke

Obećava
    Učlanjen
    15.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio mackica ns
    [font=Comic Sans MS]Baš...[/font]
    [font=Comic Sans MS]A jel' drugačije izgleda tatoo ako ga uradiš na veneri, nego recimo na marsu:? [/font]

Pa ako ti je guzicica velicine marsa onda je zasigurno drugacije . shala. ma sto me zezate, ozbiljno mi treba misljenje, ali ne o suncevom sistemu, vec o tetovazi na osetljivim mestima : ops:

Obećava
    Učlanjen
    15.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio xpajamacax
    ma ,sad ozbiljno....
    morala bi ondak redovno da je izbrijavam,ili čerupam...
    ajaooooo mrzim kada krene da peče i svrbi kada krenu kedla...
    qq pa nema tog qrca za kojeg bi ja moju malu stavila na take muke

ma zar ti nisi rekla da ides da spavas. da sam znala da si tu ne bi se ovako olako ofirala. a sto se tice brijanja pa jesmo li culi za epilaciju, bezbolna je a i pristupacna tvom dzepu

xpajamacax
    Guest

hebeš dzeps...
    ko će bre da ide tamo da ga neko prži?
    u ostalom draga moja drugarice znaš TI DOBRO da ja ne volem da me bolIIIIIIIIIIIIi
    i sad odo.
    for real.

Vragolasta Amfibija
    Guest

na preponi boli...a na bregu ne znam bas...iznad guze ne boli jako...na listu boli kao i na clanku..na vratu takodje boli...ali na listu najvise

mislim da je glupo istetovirati ime osim ako ne planiras sa njimda bides celog zivota

Obećava
    Učlanjen
    15.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

izvini sto pitam a jesi li ti na svim ovim mestima uradila tet? sala! ja sam iznad guze, a sto se tice osobe upravo je rec o life time dilu.

Vragolasta Amfibija
    Guest

e i ja sam tu....ali bolje scekaj malo vremena da prodje jos...ako si u braku neka to bude neki rodjendanski poklon za par godina ili sl...bolje sacekaj

e da,nemam to svuda ali mi je tip koji mi je ovo radio reko gde najvise boli hihi

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

to mora da je najgluplja stvar koju neko mozhe uraditi....i uopshte....recimo nikad nisam video devojq sa tatom na bregu....al vidjam u po.rnitjima....odvratno je...ne samo ime nego bilo shta...nekako mi previshe trashy....nem pojma....nije da imam neshto protiv tatova....al tu mi nekako....***** li ga....degutantno....
    Voistinu.

hanibaI77
    Guest

ime ne bih nikad istetovirala...i kad raskinemo sta onda???

xpajamacax
    Guest

paaa onda kao angelina jolie...prepraljaš..u kurozivi

Domaćin -Eva- (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Neki dan sam polemisala na jednoj temi o tome kako su žene sa Venere a muškarci sa Marsa. Pošto smo ustanovili da na Marsu ima u izobilju čokoladica Mars, a na Veneri brežuljaka, fino smo se dogovorili za kompenzaciju. :wink:

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

jedan lik što ima istetoviranu lobanju i bavi se time (specijalizovan za tetoviranje članaka devojčica iz škole "Luj Davičo" ) kazao onomad:
    - najviše boli lobanja, qratz i, kod žena DUPE. Fora je da je mišić ČVRST, i da nije preblizu koske, ondaK manje boli (biceps npr boli najmanje). Genitalni predeli, moš misliti, puni nervnih završetaka, pa sigurno boli ako pika niej nabildovana kegelom

btw,. kružila neka fotka cirkularno, neka cica je istetovirala ĐAVOLA na ribici, i to tako da joj usmine izgledaju kao razjapljena čeljust gosn Mefista....spooky
    Ah, da, bilo je i u BOJI, crveno- žuto - crno
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

[font=Comic Sans MS]Nikad ime... I ništa na Veneri:razz: [/font]
    [font=Comic Sans MS]Ustvari, nikad nisam nešto ni bila luda za tetovažama, sve dok jednom nisam savim slučajno pregledala katalog... I onda sam se u jednu zaljubila:smile: Bila je jako jednostavna, svega nekoliko linija; a neobična - nigde nisam videla. Predstavljala je devojku sa velikim okama. Baš je bila jako, jako lepa.[/font]
    [font=Comic Sans MS]Ali nisam je uradila, nisam nešto bila pri parama, a i nisam mogla da se odlučim za deo tela:-? [/font]
    [font=Comic Sans MS]Sad bih je baš uradila8-) Mada, još uvek ne znam gde:? [/font]
    [font=Comic Sans MS]I znam da mi je bilo bezveze, mada je uobičajeno da neko hoće da se tetovira, a tek onda bira tetovažu. Meni ne bi palo na pamet da nisam prvo videla tu kojom sam se oduševila.[/font]

xpajamacax
    Guest

ma meni frka. boc boc..pa to boli!!!
    mada bi volela ...nekako mi sexy

Obećava
    Učlanjen
    15.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio hanibaI77
    ime ne bih nikad istetovirala...i kad raskinemo sta onda???

e cao, o tebi sam mnogo lepih stvari cula. od betty i pajamace. u pravu si, samo sto se ovde radi o mom muzu, kome sam vec podarila ime na dnu ledja, pa se coveku dopalo i krenuo da trazi nova mesta.

Obećava
    Učlanjen
    15.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio Betty

jedan lik što ima istetoviranu lobanju i bavi se time (specijalizovan za tetoviranje članaka devojčica iz škole "Luj Davičo" ) kazao onomad:
    - najviše boli lobanja, qratz i, kod žena DUPE. Fora je da je mišić ČVRST, i da nije preblizu koske, ondaK manje boli (biceps npr boli najmanje). Genitalni predeli, moš misliti, puni nervnih završetaka, pa sigurno boli ako pika niej nabildovana kegelom

btw,. kružila neka fotka cirkularno, neka cica je istetovirala ĐAVOLA na ribici, i to tako da joj usmine izgledaju kao razjapljena čeljust gosn Mefista....spooky
    Ah, da, bilo je i u BOJI, crveno- žuto - crno

covece kakav lik. i ja mislim da je to sa nervnim zavrsecima zapravo najbolnije zato se i dvoumim.

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Citat Original postavio blondambition
    Ljudi, pao je mrak, ajmo jednu mracnu temu: Sta mislite o tetoviranju imena voljene osobe na venerinom bregu? A, ako je neko i probao da li boli?

Uopšte tetoviranje nečijeg imena mi je skroz bezveze .. naročito na venerinom bregu ... ne bih to nikad uradila.

Obećava
    Učlanjen
    15.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio AntunTun
    to mora da je najgluplja stvar koju neko mozhe uraditi....i uopshte....recimo nikad nisam video devojq sa tatom na bregu....al vidjam u po.rnitjima....odvratno je...ne samo ime nego bilo shta...nekako mi previshe trashy....nem pojma....nije da imam neshto protiv tatova....al tu mi nekako....***** li ga....degutantno....

hvala na muskom vidjenju stvari i slazem se sa tobom u vezi trasha i meni je to prvo palo na pamet, ali zamisli recimo da imas zenu (izvimi neznam da li si ozenjen) i sa tom zenom ti je sex i posle 10 godina neprevazidjen. tu vec u vecini slucajeva pocinje da radi muska ljubomora: sta ako se neko drugi dokopa tog uzitka. prosto ti proradi zelja da na neki nacin zastitis svoju, uslovno receno, imovinu. To ti je kao kad odes da zastitis autorska prava.

Obećava
    Učlanjen
    15.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio NatasaNatasa
    Uopšte tetoviranje nečijeg imena mi je skroz bezveze .. naročito na venerinom bregu ... ne bih to nikad uradila.

kada pored ljubavi postoji i neopisiva strast, pozuda itd. posle deset godina veze koja je prerasla u brak, a koji je zatim proizveo jednog malog andjela od sad vec 4,5 godine, svasta ti pada na pamet i vise nista nije odvratno ili bezveze.

xpajamacax
    Guest

Talking e, gle...idi u sokoj:)

Citat Original postavio blondambition
    To ti je kao kad odes da zastitis autorska prava.
    pala sam sa stolice
    buahaaaaaaaaaaaaa

Slične teme

1. Pitanje o Veneri
    Autor fosilvaso u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 13.09.2004., 21:20

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku