Vučić prvi put javno o – planu Zapada za Kosovo

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.076
Vučić prvi put javno o – planu Zapada za Kosovo

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u Sofiji da je dobio plan koji su zapadne zemlje pripremile kao predlog za rešavanje kosovskog problema.
Kako ističe reporter B 92, Vučić je to prvi put javno rekao, posle nekoliko dana medijskih spekulacija o tome da „Zapad preti i ucenjuje njega i Srbiju“.

„Srbiji i meni niko ne preti. Već pet godina postoji pritisak na Srbiju jer Zapad želi nezavisnost Kosova. To mi ne želimo. Da li nas to obavezuje? Ne. Da li nam je lagodna pozicija? Ne. Da sam dobio išta što može da odgovara srpskoj javnosti ja bih izašao pred ljude, ali sam dobio samo naznake“, rekao je Vučić.

Kako je precizirao, „imamo određeni plan, ali sa određenim detaljima nisam zadovoljan“.

„Mi tražimo kompromisno rešenje i da se uvaže interesi Srba na Kosovu, ali i interesi Republike Srbije“, rekao je Vučić.

B 92

https://www.krstarica.com/vesti/srb...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Још мало па готово.
 
Iako je 80% (min) građana Srbije i 90% (min) Srba protiv nezavisnosti Kosova i protiv bilo kakvog potpisivanja, "prihvatanja realnosti", mirenja sa sudbinom i sl...šta bi se desilo da i stvarno dođe do toga.....Pa, ništa....Bilo bi jačih demonstracija, besa, lupanja gradova, verovatno izbori, Vučić i SNS bi pali sa podrškom (ali opet bi bili prvi)..i...i ništa...
Mislite da će onaj što je namešten partijski na neki posao, pa makar i tetkica bila, glasati protiv i dići se na ustanak...'oće boli ga kita...

To je naša realnost...( i polazna tačka u "analizama")
 
Voleo bih da znam,kada je narod u bilo kojoj zemlji na svetu,bio pitan za bilo sta.Da li se neko bunio,kada je Milosevic zapoceo gradjanski rat u bivsoj Jugi.Naravno da nije.
I to je u stvari u redu.Odkuda bi mi,obicni ljudi mogli da znamo sta treba da se uradi, recimo i po pitanju Kosova.Mi ne znamo sta se dogovara na diplomatskom nivou.I naravno
da i ne treba da znamo. Svaka drzava ima svoj diplomatski kadar,ima rukovodstvo koje vodi drzavu i njenu spoljnu politiku.Postalo je stvarno neukusno,sto svako od nas
zamislja,kako bi on vodio politiku svoje zemlje.Takve neozbiljnosti su dozvoljene kod fudbalskih navijaca.Ili u kosarci,odbojci,itd,itd. Ali nemojmo se mi,obicni ljudi,koji ne znamo
ni "P" od politike,da torocemo o tome,kako resiti Kosovsko pitanje.
 
Voleo bih da znam,kada je narod u bilo kojoj zemlji na svetu,bio pitan za bilo sta.Da li se neko bunio,kada je Milosevic zapoceo gradjanski rat u bivsoj Jugi.Naravno da nije.
I to je u stvari u redu.Odkuda bi mi,obicni ljudi mogli da znamo sta treba da se uradi, recimo i po pitanju Kosova.Mi ne znamo sta se dogovara na diplomatskom nivou.I naravno
da i ne treba da znamo. Svaka drzava ima svoj diplomatski kadar,ima rukovodstvo koje vodi drzavu i njenu spoljnu politiku.Postalo je stvarno neukusno,sto svako od nas
zamislja,kako bi on vodio politiku svoje zemlje.Takve neozbiljnosti su dozvoljene kod fudbalskih navijaca.Ili u kosarci,odbojci,itd,itd. Ali nemojmo se mi,obicni ljudi,koji ne znamo
ni "P" od politike,da torocemo o tome,kako resiti Kosovsko pitanje.

To sto "ima neko" ne znači da taj neko moze da radi sta god mu padne na pamet.. Valjda mora i da se meri kontroliše taj rad jer taj neko bi trebao da radi za tvoje interese zato je i tu a ne za svoje..
 
Iako je 80% (min) građana Srbije i 90% (min) Srba protiv nezavisnosti Kosova i protiv bilo kakvog potpisivanja, "prihvatanja realnosti", mirenja sa sudbinom i sl...šta bi se desilo da i stvarno dođe do toga.....Pa, ništa....Bilo bi jačih demonstracija, besa, lupanja gradova, verovatno izbori, Vučić i SNS bi pali sa podrškom (ali opet bi bili prvi)..i...i ništa...
Mislite da će onaj što je namešten partijski na neki posao, pa makar i tetkica bila, glasati protiv i dići se na ustanak...'oće boli ga kita...

To je naša realnost...( i polazna tačka u "analizama")

Ko bi poveo te jače demonstracije?

Nema ko tome da se suprotstavi... kad Vučić potpiše to je to, kraj priče. Ne verujem ni da će mu podrška opasti uopšte. Doći će opet u neki Upitnik, u neku Ćirilicu, napraviće neku konferenciju i 3 sata će da ***** kako je morao to da uradi, kako nema izbora, kako on nije kriv već naravno dosovski režim itd itd... penzos će da to gleda i klima glavom, jer kako da ne veruje svom ljubljenom sinu kojeg nikad nije imao. Što on kaže to mora da je tako.
 
Do daljeg ne odstupati ni dlaku od Rezolucije 1244.
Imamo podršku Rusije i Kine.
Kao i mnogo država u kojima tinja separatizam, na čelu sa Španijom.
I Francuskoj, ali njih ne žalim.
Od nekada prijateljske zemlje i saveznika
postali su ...

Mi necemo,ali akrepu se zuri, jer mu gori pod nogama.
A za Fr. oni su uvek bili fanfulje. I sve naplatili do zadnje pertlice i municiju, koja je dosla sa pogresnim kalibrom. Uzese Bor, deo Trepce sa Brit.
Na Krf nas vozali Talijani, ovi su mislili da cemo nacisto pocrkavati na obalama Albanije. Treba srusiti spomenik "zahvalnosti Francuskoj", ili ga bar preimenovati u Talij.
 
Voleo bih da znam,kada je narod u bilo kojoj zemlji na svetu,bio pitan za bilo sta.Da li se neko bunio,kada je Milosevic zapoceo gradjanski rat u bivsoj Jugi.Naravno da nije.
I to je u stvari u redu.Odkuda bi mi,obicni ljudi mogli da znamo sta treba da se uradi, recimo i po pitanju Kosova.Mi ne znamo sta se dogovara na diplomatskom nivou.I naravno
da i ne treba da znamo. Svaka drzava ima svoj diplomatski kadar,ima rukovodstvo koje vodi drzavu i njenu spoljnu politiku.Postalo je stvarno neukusno,sto svako od nas
zamislja,kako bi on vodio politiku svoje zemlje.Takve neozbiljnosti su dozvoljene kod fudbalskih navijaca.Ili u kosarci,odbojci,itd,itd. Ali nemojmo se mi,obicni ljudi,koji ne znamo
ni "P" od politike,da torocemo o tome,kako resiti Kosovsko pitanje.

Jel šmekeru, što ne vređaš javno ko čovek, na temi, da svi vide, nego ko pičkica preko reputacije?
 
Ne potpisuj ništa, stoko.

Jes' kur moj, pa da mu povuku pare sa računa i oduzmu firme od Bracale & Kumova
Tol'lko baš nije lud...

A to znači i prevremene izbore, animiranje naroda da kao galami po ulici, da izaberu PRAVOG VODJU
Nema CIA sad vremena da iebava ale, ima kriza na istok

- - - - - - - - - -

samo da nadje nacin kako da ne potone politicki zbog kosova

za sad ne jede šnicle, a kad prestane i punjene lignje onda će značiti da je dogorelo

znam ja da ovo njegovi globe-troter glasači iz autobusa za 1000 dinara ne razumeju,
al nek se nadje

- - - - - - - - - -

Jel šmekeru, što ne vređaš javno ko čovek, na temi, da svi vide, nego ko pičkica preko reputacije?

podjebavanje preko repki je visoki stil, znači ne slaže se sa tvojim mišljenjem al ti daje reputaciju jer smatra da forum bez takvih ne bi bio zanimljiv

naravno postoje i ****** kojima daš repke od milošte ali oni ne vraćaju čime potvrdjuju da su ******

znači sad lepo uzvratiš, budete egal a ne ko ****noscev daleko bilo koji se fali kako dobio repke zbog cenjenog mišljenja

- - - - - - - - - -

ima situcija kad nije reč o korisniku nego o moderatoru, al tad ako ne uzvraća repke nego ih samo skuplja,
onda napišeš prijavu pa em vide njegove kolege na posebnom delu nedostupnom korisnicima
em mu stigne na e-mail da crkne od muke

- - - - - - - - - -

zašto sve ovo pričam?

pa kad imaš ovakve medj svojim narodom čemu tema o Kosovu?
 
Poslednja izmena:
podjebavanje preko repki je visoki stil, znači ne slaže se sa tvojim mišljenjem al ti daje reputaciju jer smatra da forum bez takvih ne bi bio zanimljiv

naravno postoje i ****** kojima daš repke od milošte ali oni ne vraćaju čime potvrdjuju da su ******

znači sad lepo uzvratiš, budete egal a ne ko ****noscev daleko bilo koji se fali kako dobio repke zbog cenjenog mišljenja

A jel? Ja se izvinjavam, nisam bio upoznat sa tim pravilom krstinog bontona. Mislio sam da je to ciganska fora, da me pecne, a da moderacija ne vidi.

Uzgred Proroče, evo da iskoristim priliku da ti uzvratim reputaciju, za one koje si mi dao ranije, da ne misliš da sam pičkaa. :lol:
 
A jel? Ja se izvinjavam, nisam bio upoznat sa tim pravilom krstinog bontona. Mislio sam da je to ciganska fora, da me pecne, a da moderacija ne vidi.

Uzgred Proroče, evo da iskoristim priliku da ti uzvratim reputaciju, za one koje si mi dao ranije, da ne misliš da sam pičkaa. :lol:


- - - - - - - - - -

Јбг...


Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku Rasejani Prorok.


А таман сам мислио да ти речем реч или две.

ja sam tebi dnas odgovorio na ono što si ti meni napisao sinoć
nisam mogao sinoć pošto može samo 10 da usrećiš
to je u vezi onog I sa tačkom na Kafančetu ali su obrisali
pa nestaje i repka a ako si video odgovor dobro je
ako nisi bole me dupe
 

Back
Top