Zvezde...

macka vracarka

Veoma poznat
Poruka
13.094
Citam jutros kako veceras Uran ulazi u znak Bika posle sedam godina provedenih u Ovnu.Kada je prethodni put Uran prelazio iz znaka u znak u istom danu se dogodio zemljotres, cunalm i nesreca u Fukusimi.
Nocas ce Bik biti na udaru pa moze da bude Atlantski okean, Azija, Florida, Rodos npr...kazu i Vojvodina.A i Mars prelazi iz Jarca u Vodoliju a sve je to zajedno u losem aspektu prema Uranu, a Mars je znamo planeta rata, ili nekih epidemija i prirodnih nesreca..

Sta kazete na to? Verujete li u zvezde?
 
Citam jutros kako veceras Uran ulazi u znak Bika posle sedam godina provedenih u Ovnu.Kada je prethodni put Uran prelazio iz znaka u znak u istom danu se dogodio zemljotres, cunalm i nesreca u Fukusimi.
Nocas ce Bik biti na udaru pa moze da bude Atlantski okean, Azija, Florida, Rodos npr...kazu i Vojvodina.A i Mars prelazi iz Jarca u Vodoliju a sve je to zajedno u losem aspektu prema Uranu, a Mars je znamo planeta rata, ili nekih epidemija i prirodnih nesreca..

Sta kazete na to? Verujete li u zvezde?



kažem da imaš plus kod mene što ismevaš ta iritantna sranjja

ismevaš ih, jel da?
 
Citam jutros kako veceras Uran ulazi u znak Bika posle sedam godina provedenih u Ovnu.Kada je prethodni put Uran prelazio iz znaka u znak u istom danu se dogodio zemljotres, cunalm i nesreca u Fukusimi.
Nocas ce Bik biti na udaru pa moze da bude Atlantski okean, Azija, Florida, Rodos npr...kazu i Vojvodina.A i Mars prelazi iz Jarca u Vodoliju a sve je to zajedno u losem aspektu prema Uranu, a Mars je znamo planeta rata, ili nekih epidemija i prirodnih nesreca..

Sta kazete na to? Verujete li u zvezde?

Zar nije ovo tema za astro?
 
kažem da imaš plus kod mene što ismevaš ta iritantna sranjja

ismevaš ih, jel da?

Ne ismevam niti jednu nauku. Ali se ne razumem pa pitam sta misle ostali. Nista vise.
Takodje mislim da Univerzum smislja svasta za nas...

- - - - - - - - - -

Zar nije ovo tema za astro?

Izvinjavam se, prebacite je...Ja ne idem na astro...a vidis, trebala bih;)
 

- - - - - - - - - -

Elem, ja ne verujem baš u horoskop, to proricanje sudbine i slično ali verujem da mesec i zvezde imaju uticaj na te neke geodetske pojave na zemlji. Kao što recimo mesec utiče na plimu i oseku.
 
Citam jutros kako veceras Uran ulazi u znak Bika posle sedam godina provedenih u Ovnu.Kada je prethodni put Uran prelazio iz znaka u znak u istom danu se dogodio zemljotres, cunalm i nesreca u Fukusimi.
Nocas ce Bik biti na udaru pa moze da bude Atlantski okean, Azija, Florida, Rodos npr...kazu i Vojvodina.A i Mars prelazi iz Jarca u Vodoliju a sve je to zajedno u losem aspektu prema Uranu, a Mars je znamo planeta rata, ili nekih epidemija i prirodnih nesreca..

Sta kazete na to? Verujete li u zvezde?



Astrologija nije nauka već veština prodaje obmane naivnoj raji. Čudim se ljudima koji plaćaju ta šarlatanska tumačenja o ulascima i izlascima, horoskopskim znakovima, zvezdama. :eek:

Ne dirajte mi u zvezde. Zvezde su za zaljubljene. :lol:
 
У астрологију не верујем баш нешто, рецимо само да хороскоп нисам прочитала од средње школе...

Али, претпостављам да небеска тела могу да утичу на планету Земљу.
 
Nije se desilo bas nista neuobicajeno nocas.
Astrologija je jos jednom dokazala da sufiks "logija" treba da joj se oduzme, s obzirom da nema nikakve veze sa naukom....a i "Astro", s obzirom da se vise bavi planetama (retrogradni Merkuri, Venere i neki meseci, qrci palci...).
 
Srušio se avion u Zemun polju večeras, nije apokalipsa kao što sam najavio, ali pao je sportski (Mars, Ovan) avion (Uran) u polje (Bik), u Zemun Polju (opet Bik), Vojvodina (Bik) . .- kažu ljudi!
 
Nije se desilo bas nista neuobicajeno nocas.
Astrologija je jos jednom dokazala da sufiks "logija" treba da joj se oduzme, s obzirom da nema nikakve veze sa naukom....a i "Astro", s obzirom da se vise bavi planetama (retrogradni Merkuri, Venere i neki meseci, qrci palci...).

Eh kad bi ljudi ikad pisali samo o onome o čemu imaju pojma.

Planete su se nekada nazivale lutajuće zvezde, jer se na nebu sva ta tela vide svetlucavo, poput zvezda, samo što se za razliku od stvarnih zvezda, "ove zvezde" kreću (relativno).
Sve se to nekad zvalo zvezdama, u vreme kada je astrologija nastajala...
 
Eh kad bi ljudi ikad pisali samo o onome o čemu imaju pojma.

Planete su se nekada nazivale lutajuće zvezde, jer se na nebu sva ta tela vide svetlucavo, poput zvezda, samo što se za razliku od stvarnih zvezda, "ove zvezde" kreću (relativno).
Sve se to nekad zvalo zvezdama, u vreme kada je astrologija nastajala...

A prave zvezde se, inace, ne krecu? :D
 

Back
Top