Ajde Gitaristi!

L

L

Gost
Koje pesme najvise volite da svirate?? Da li volite nesto sporo i jednostavno ili nesto kompleksnije? Meni je naprimer smaranje da sviram HIM-The funural of hearts iako mi se pesma jako svidja! Evo tri koje obozavam da sviram:

Led Zeppelin - Stareway to heaven
Lynard Skylard - Sweet home Alabama
HIM - Wicked
 
ja takodje volim da sviram Stairway to heaven ..... :lol: ..... nemoguce dobra pesma.
volim da sviram (i pevam, da mi bude zanimljivo) dosta od Neil Young-a, narocito "Rocking in the free world", "My my hey hey" itd .....
ali najvise volim da odem do nekog druga koji svira triput bolje od mene i onda ja da mu sviram bluz pratnje i slicno a on da improvizuje, tu se najvise uci a feeling je cool :lol:
 
child in time:
hhhhhhhhhhaaaaaaaaa,sta se deresh na dete?? :cry: :cry: :cry: evo,evo vidish sta si uradio.kiperu!!!
p.s.ja se nalozim na sve sto ti uradish!! :wink:

:shock: ..... zvacu mortishuuu .....
hehehehhehehhehehhehe.
salim se

nego, dete moje malo, da tebi nije dosadno malo,a ? :roll: pa zezas drugu decu? .....
 
Keeper:
ja takodje volim da sviram Stairway to heaven ..... :lol: ..... nemoguce dobra pesma.
volim da sviram (i pevam, da mi bude zanimljivo) dosta od Neil Young-a, narocito "Rocking in the free world", "My my hey hey" itd .....
ali najvise volim da odem do nekog druga koji svira triput bolje od mene i onda ja da mu sviram bluz pratnje i slicno a on da improvizuje, tu se najvise uci a feeling je cool :lol:
a kad ces bese ono ti mene da ucis?? 8) :?
 
mortishaaa:
Keeper:
ja takodje volim da sviram Stairway to heaven ..... :lol: ..... nemoguce dobra pesma.
volim da sviram (i pevam, da mi bude zanimljivo) dosta od Neil Young-a, narocito "Rocking in the free world", "My my hey hey" itd .....
ali najvise volim da odem do nekog druga koji svira triput bolje od mene i onda ja da mu sviram bluz pratnje i slicno a on da improvizuje, tu se najvise uci a feeling je cool :lol:
a kad ces bese ono ti mene da ucis?? 8) :?

e ne znam ..... ja npr. nisam svirao pola godine. uskoro cu i zaboraviti ..... nemam vremena :roll:
 
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
child in time:
p.s.ja se nalozim na sve sto ti uradish!! :wink:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :x :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

..... nisam ja nista kriv ..... :cry:
nemoj ti sad meni tu.. :cry: :shock: :x :x :evil:
:twisted: :twisted:

ali ... ali ... ali ... :cry:
zar da mi ne verujes ??? ej, ti Child in time, vidis sta si sad uradila? :cry:
jos ce da ti raskine brak.. :roll: :roll: :evil:
 
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
ja takodje volim da sviram Stairway to heaven ..... :lol: ..... nemoguce dobra pesma.
volim da sviram (i pevam, da mi bude zanimljivo) dosta od Neil Young-a, narocito "Rocking in the free world", "My my hey hey" itd .....
ali najvise volim da odem do nekog druga koji svira triput bolje od mene i onda ja da mu sviram bluz pratnje i slicno a on da improvizuje, tu se najvise uci a feeling je cool :lol:
a kad ces bese ono ti mene da ucis?? 8) :?

e ne znam ..... ja npr. nisam svirao pola godine. uskoro cu i zaboraviti ..... nemam vremena :roll:
ono sto se jednom nauci, nikad se ne zaboravlja!! :wink:
i nemoj sad da se zvlacis.. 8)
 
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
child in time:
p.s.ja se nalozim na sve sto ti uradish!! :wink:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :x :x :x :x :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

..... nisam ja nista kriv ..... :cry:
nemoj ti sad meni tu.. :cry: :shock: :x :x :evil:
:twisted: :twisted:

ali ... ali ... ali ... :cry:
zar da mi ne verujes ??? ej, ti Child in time, vidis sta si sad uradila? :cry:
jos ce da ti raskine brak.. :roll: :roll: :evil:

e to joj nece poci za rukom :wink: a i nismo mi jos u braku, mi smo verenici, jel da? ... :roll:
 
Nemojte da se ljutite,please!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: samo sam se zezala!! :lol: :lol: :lol:
bash ste mi vas dvoje slatki!! :P :P :D :o :o
i da hotju,mortishaa,ja ne bi mogla da rasturim tu vashu vanvremensku i vanprostornu zajednicu!!!!
u prevodu,to je bila samo fora!!
p.s. kiperu,ja nemam pojma da koristim ove smajlije?shto netje da se ubace u poruku?? :?: :roll:
morti,kada ti je to bio rodjendan??jesi li ti vaga?? :wink: :P :P :o :lol: :shock: :D
 
child in time:
Nemojte da se ljutite,please!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: samo sam se zezala!! :lol: :lol: :lol:
bash ste mi vas dvoje slatki!! :P :P :D :o :o
i da hotju,mortishaa,ja ne bi mogla da rasturim tu vashu vanvremensku i vanprostornu zajednicu!!!!
u prevodu,to je bila samo fora!!
p.s. kiperu,ja nemam pojma da koristim ove smajlije?shto netje da se ubace u poruku?? :?: :roll:
morti,kada ti je to bio rodjendan??jesi li ti vaga?? :wink: :P :P :o :lol: :shock: :D

otvoris taj programcic sa smajlijima i kliknes misem na jednog kojeg oces, drzis misa i samo ga prebacis u prostor gde pises post, mail, poruku stagod :wink:
 
child in time:
Nemojte da se ljutite,please!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: samo sam se zezala!! :lol: :lol: :lol:
bash ste mi vas dvoje slatki!! :P :P :D :o :o
i da hotju,mortishaa,ja ne bi mogla da rasturim tu vashu vanvremensku i vanprostornu zajednicu!!!!
u prevodu,to je bila samo fora!!
p.s. kiperu,ja nemam pojma da koristim ove smajlije?shto netje da se ubace u poruku?? :?: :roll:
morti,kada ti je to bio rodjendan??jesi li ti vaga?? :wink: :P :P :o :lol: :shock: :D
ma i mi se zezamo :P
za ono drugo HVALA :oops: :oops:
rodj. mi je bio juce.. :twisted: i ja sam skorpija.. NTNTNTNTNTNTNT, ovde se osnovne stvari ne znaju.. :wink:
e ajd' sad da svi kazu kad im je rodjendan, posto ja ne znam niciji 8)
pokvarih ja temu, kao i uvek :roll: 8)
 

Back
Top