Digitalni identitet korisnika

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.233
Kažu da Facebook može da profiliše i ljude koji se nikad tamo nisu registrovali samo na osnovu prikupljenih priča od drugih
Dodajmo i zloupotrebe servisa...
Naravno sve to rade Super Kompjuteri kojima ništa drugo nije posao nego da špijuniraju navučene na internet.

Preplavljeni smo agresivnim sajtovima i pretraživačima koji "analiziraju naše ponašanje", čuveni incident sa Snoudenom koji je razotkrio masovno voajerisanje od strane države nad svakim korisnikom makar on samo čitao dnevne novine i postavljao na Krstu da bude u centru pažnje...
ali ni ti čuvari internet reda i mira ne mogu se baš pohvaliti svojom čestitošću mada vole da kažu:

AKO NEMAŠ ŠTA DA KRIJEŠ ONDA NEMA ČEGA DA SE BRINEŠ

odlično bato! ja ne da nemam šta da krijem nego nemam baš ni čime da se pohvalim...
da je veći pa da ga kačim...

SA DRUGE STRANE DRŽAVA ČESTO KRIJE SVOJU PRIVATNOST OD NAS
POGOTOVO ONU PROTIVZAKONITU PA MAKAR TO BILO ZAPOŠLJAVANJE NA MUFTE

e sad, pošto smo raskrinkali da varalice žele da nam spočitavaju poštenje
moramo da nadjemo način da im malo otežamo perverznu potrebu koja iskreni da budemo - nije prirodna
nema veze što informacije skuplja mašina

Nadjoh neke silne PDF-ove ko jaje jajetu i tako kojekakve sajtove ali i oni jedno te isto
https://www.privacyrights.org/consumer-guides/online-privacy-using-internet-safely

Maltene se sve svodi na sterilan život ili na korišćenje VPN-a ili TOR-a (to je ono što ima Legije, Kosmajce i Kačavende samo naši najčešće ne da ne zaglave bajbokanu nego i odštetu od države ima da dobiju za minuli rad)
ništa nismo postigli - i dalje će umeti da nas profilišu

Možete vi ne da brišete istorijat u browseru nego možete ceo kompjuter da zamenite
INTERNET NIKADA NE ZABORAVLJA

Ja primenjujem drugu taktiku godinama i jedva čekam da vidim kako su me isproVilisali
obidjem Krstu, obidjem SPC sajt, pa LGBT, pa Vatikan, pa RedTube, pa NASA pa NBA pa KUVAR pa VESTI pa MEDICINU pa YOUTUBE pa SUMNJIVE SAJTOVE koji se s vremena na vreme mogu naći medju indeksiranim znači Google i tj rad.

JEDINA BOLJA STVAR OD DAVANJA PODATAKA NA KAŠIČICU
JE PRENATRPAVANJE PROFILA LAŽNIM INFORMACIJAMA

Ljudski faktor je nenadjebiva stvar džaba im sve

SAMO JA ZNAM KO SAM I ŠTA SAM

:lol:
 
Poslednja izmena:
kuknjava.png


evo, čim primenimo elementrarne mere predostrožnosti automatizovani proces Google špijunčine počinje da se oglašava
jel imate IP adresu? šta vam treba dalje? kuš tamo...
 
Jel nosis kapu od folije na glavi dok surfujes netom?

Hahahaha
eto dok mi sve doživljavamo kao zajebanciju Amerika trese milijarde na Projekte...
Kod nas ni za socijalno ugroženog ne može beli dinar.
Po babine linije u svetlu budućnost. :bye:

p.s. malo pogledaj po belom svetu o čemu je reč, dostupno A BESPLATNO! (stvarno besplatno uzeo sam 5 komada)
Medjutim narodna bolest uzela maha - dal ima iko pametniji od mene?
 

Back
Top