Anketa

Karijera ili ljubav?

  • Ljubav, naravno

  • Karijera, ljubav je prolazna


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ljubav.

Rizkujući da me ženski deo proglasi za
Mušku Šocinističku Svinju ...

Danas dešlo neko čudno vreme.
Žene. da mogu. rodite bi pola deteta. i jedno im mnogo.
Za opstanak nacije potrebna su 3 deteta po paru.

Koliko znate devojaka 30-40+ ?
Prva trudnoća u tim godinama je vrlo rizična.
 
Ljubav...ako bih se odrekla jednog u korist drugog ,jedno bi trpelo...ostvarena sam na temu karijere, otuda mi je lako da izaberem...u suprotnom bih opet birala ljubav jer to stanje duha prevazilazi gotovo sve probleme...karijera i praznina - nikad!

Barbara, surova si malko...mali broj mushkaraca tje deliti "moj izbor"...:aha:
 
Dodala bih neshto lichno...pokojna baka je bila Profesor srpskog jezika i knjizhevnosti...Deka je jednom, ali samo jednom rekao kako bi voleo da bude supruga, domatjica i majka...i..baka nije imala ni jedan dan radnog stazha a bili su mi primer za "ljubav nije prolazna"...spamujem, al' ajd...prichao mi je; vi mladi ne znate shta je ljubav i romantika...kad smo tvoja baka i ja kupili prvi frizhider, pogasili smo sva svetla, odshkrinuli frizhider, seli u najudaljeniji ugao kuhinje, zagrlili se, a on svetli...:heart:
 
Ljubav...ako bih se odrekla jednog u korist drugog ,jedno bi trpelo...ostvarena sam na temu karijere, otuda mi je lako da izaberem...u suprotnom bih opet birala ljubav jer to stanje duha prevazilazi gotovo sve probleme...karijera i praznina - nikad!

Barbara, surova si malko...mali broj mushkaraca tje deliti "moj izbor"...:aha:

Koliko vidim svi dele tvoj izbor. Problem u realnom svetu je što se ljubav teže "kači" za muškarca bez karijere naročito kada prođe neke mlade godine, a i kad se zakači nekako se lakše i otkači ako na drugom polju dođe do stagnacije ili nazadovanja. Otuda malo teže razdvojiti te dve stvari toliko izričito koliko se traži u uvodu...barem iz muškog ugla.

Ali izbor je zaista lagan...:heart:

"Nije u šoldima sve"
 
Poslednja izmena:
Ne kapiram. Kako nekom može da bude bitnija karijera. Kakav kreten trebaš biti pa sve podrediti poslu. Kakvi su to ljudi, roboti?
Roboti da ako se obrazuju pa rade samo da bi imali status i novac. Ako vole ono sto rade i prece im je to, pa i nisu roboti

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока
 
između ljubavi i karijere, biram porodicu
sve što će mojoj porodici ići u prilog
dakle i ljubav i karijera, kolkogod je moguće da porodica ne trpi zbog toga
u smislu da ne provodim vreme sa njima
jer karijera donosi mojoj porodici materijalno blagostanje
karijera, dakle ide sve dokle mogu da uskladim
 
Porodican sam tip kojem je karijera i dalje na prvom mestu. Ne zbog novca i statusa, zbog strasti prema tome.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока
 

Back
Top