Bog i Kosovo

Mojsije je bio carobnjak, carobnjaka je bilo u svim religijama. Isus je ispekao zanat na dalekom istoku, naucili ga fakirskim vestinama. Poznatiji carobnjak skorijeg vremena iz tih krajeva je Sai Baba, imao sposobnost materijalizacije peska iz sake.
 
18835824_1430680080324606_3584954747249517645_n.jpg
 
Šta li smo Bogu skrivili da namoduzeo Kosovo i da pušta Amerikance na nas...?:sad2:
Šta smo mi to tako skrivili?
Tolike svetinje na Kosovu ,njemu okrenute,a on ih NJIMA!
Nešto tu nije u redu...Nemoguće da Bog greši-mi smo garant nešto izgrešili pa nas stiglo...

Ми Срби много волимо да серемо и дволични смо. Сетили смо се светиња и Косова толико времена пошто је она држава тамо направила Албанцима другу државу на Балкану, А том државом управљакло се из Београда, баш као и овом, одакле се Албанцима поклања север КиМ, који су Срби одбранили и сачували. А ми опет нешто као кукамо, а предајемо тај део државе, као што смо ономад предавали цело Косово.

А Београд наравно све пунији и пунији, све више Срба у њему, све мање другде, и сви би државне функције, е па перпетуум мобиле не постоји, све у животу кошта.

Дакле без патетике, да би милион њих млатило празну сламу у Београду, мора Косово да оде. А кад Косово оде, да би милион њих наставило да добро живи од млаћења празне сламе, мораће да оде још територија.

- - - - - - - - - -


Открио си Америку...
 
Elem,gosn Bakonja,ta ruska evidencija nije potpuna,a osim toga je delo ruskih službi te tako sklepana izgleda zaista groteskno...
Da nije horor,bilo bi smešno...
Meni je gora ona zarazna produkcija pucačina iz Holivuda koja je počela s revolveraškim filmovima,a kraj se ne vidi-i u Matrix filmovima
kung-fu i pucačina Alijeni ,Predatori i ostali čemerikanci...
Samo ,meni se nameće samo po sebi pitanje:Da li je to američki specijalitet jer smo imali u istoriji i Grke i Rimljane i Egipćane,a o Zuluima i Gurkama da ne pričamo!
Pa i Rusi su imali svojih "blistavih" pohoda...

Mnogo manje rođače, mnogo manje.

Seti se ko je aktivirao dve atomske iznad japanskih gradova ?

Podvlačim - IZNAD GRADOVA PREPUNIH CIVILA ?

Junački, nema šta.

A i DEMOKRATSKI , valjda ?
 

Back
Top