Koja kola vozis , frajeru ?

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja
V

Vragolasta Amfibija

Gost
Svi se ko nesto trte ja imam ova ,,,ja imam ona kola....a to su u stvari sve krntija do krntije nasledjene od oceva dedova ili ujaka ( ova zadnja narocito su specificna jer su puna stvrdnutih belih fleka)...a vi iih kao uredjudjete,stavljate neke spojlere,,ko neke auspuhe,,budzite,,,

Dakle...koliko su matora tvoja kola i od kog rodjaka si ih nasledio?

I minus koliko riba si kresnuo u njima...

a da....koje boje je embolija na presvlakama?
 
a imam i ono kuce sto mu se mrda glava pa kad krenemo po kamenjaru ono samo skace bas sam kul inace sam instalirao i lampione pa kad prodjem uvece pored kafica gde su one zenske sve se okrecu prema mojoj masini
 
na retrovizoru mi visi krst ili cak dva tri a menjacha sam dobijo kad sam jednom na vasharu prodavao kravu pa jedan shaban nije teo da mi plati kolko sam ja trazijo pa sam mu ja otejo njegovog golfa.i zamenijo menjache.
 
Ucio sam od 12 godine da vozim, naravno sam, i otad imam fobiju od vozne.
A imam super auto, tj. ne ja nego moj cale ali kad bih polozio bio bi moj.
U pitanju je mercedes iz 69 reponja.
He,he zamisli to i ona jakna mekllaud, pitali bi se ljudi iz koje je ovaj vremenske kapsule ispao
icon_lol.gif
 
Ja vozim fordeta karavaneta...i ne slusam Sinana.Slusam samo Mitra...Ciganche,ciganche,da ti kupim zlatno lache...
I najvolem oneg nervoznega postara kad peva...
moj ford stari
nikad se ne kvari
A shta sam mu, shta sam mu radio
gore dole,gore dole
joj joj joj
s curicama svake noci
dushu sam mu vadio...
Samo moj forde je najnoviji model. I ne ***** u njemu da mu ne ispraljam kozu i da ga ne uflekam svuda okolo...***** samo na haubi. A kad je zima izvozim par kilometara da se hauba dobro ugreje da joj bude toplo kad je napolju hladno.
I kada vozim kotistim letnju i zimsku varijantu voznje.
Zimska varijanta: leva ruka na volanu,desna na menjacu.
Letnja varijanta: leva ruka kroz prozor,a desna na volanu.
 

Back
Top