smrde ti noge !!! aaaaa !!!!

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja

nivo smrada je :


  • Ukupno glasova
    10
  • Anketa je zatvorena .
JUPI !!!!!!!!!!!!!!!!


ANARHIJA !!!!!!!!!!!!!!!!!

RASTURANJE SAVREMENOG MUSHKARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...I PRETVARANJE U ZENSKI KUTAAAAAAAAAAAAAAAAK !!!!!!!!


od sada je ovo sestrinski forum nasem Z.Kutku.

Drage moje...postujte na nasem novom podpodforumu !!!!
 
Vragolasta Amfibija:
na prilozenoj skali na kom nivou je smrad vashih nogu.glasajte za jedan od ponudjenih odgovora :

Ovo me je podsetilo na komunisticka vremena kad je uspeh znao da bude kao i kod tebe 240% :roll: a meni ne smrde noge meni smrdi sve ostalo ... na ribu alkohol ... pa i na bljuckanje kad je previse alkohola a kao gusar sta ima da se kupam i presvlacim kad cu se opet isprljati sem nogu posto sam povazdan bos i paluba i more cine da mi noge ne smrde ! ! ! !
al sto mi smrdi repa!!!!!!!
znate ko iz vica kad su ciganke krale repu pa jedna kaze juuu ova repa ko u mog mandova , a druga ce Juuuuu tako mu veliki ..... ( razocarano ) ma neeee prljav... :shock:
 
Captain Jack Sparrow:
Kao svaki pravi gusar kupam se samo kad je nevreme pa pokisnem ili me more tj okean ispljuska :twisted:

Vama mornarima je lako.
Sve bi seke ljubile mornare, samo im mame brane to.

E što se tiče nas "kopnenih" tu je situacija dijametralna.
Ebg još nikako da skapiraju da su patike sportska obuća za kratkotrajno nošenje.
Reklama je čudo!

Najbolje sredstvo bi bilo da leti u čistu obuću (i čistim nogama i čarapama) stavite običnu sodu bikarbonu!
Em ćete uštedeti pare, em ćete regulisati "bakterije" koje i jesu donekle potrebne ali proizvode neugodan miris.
 

Back
Top