MGTOW

Između ostalog. Oni su upravo ti koji od muškaraca prave amebe a od žena neka superiorna vanplanetarna bića koja prete da zauzmu našu planetu time što su nasnimali stotine dugometražnih videa analizirajući neke tupave činjenice koje ne znače ništa. Glavni krivci za jadan m/ž odnos su pičkopaćenici udruženi sa ovim vrlo popularnim pick up guruima i oni suprotni od njih koje iznervira žena koju ih niko nije terao da žene i ubiju ženu, decu, pola ženine familije, pola svoje familije, komšiju i komšijnog kera.

pa mgtow i govori o tome da se ne treba zeniti i da se treba kloniti zena u svakom slucaju. To je skroz legitimno i legalno.
 
Između ostalog. Oni su upravo ti koji od muškaraca prave amebe a od žena neka superiorna vanplanetarna bića koja prete da zauzmu našu planetu time što su nasnimali stotine dugometražnih videa analizirajući neke tupave činjenice koje ne znače ništa. Glavni krivci za jadan m/ž odnos su pičkopaćenici udruženi sa ovim vrlo popularnim pick up guruima i oni suprotni od njih koje iznervira žena koju ih niko nije terao da žene i ubiju ženu, decu, pola ženine familije, pola svoje familije, komšiju i komšijnog kera.

Mislim da pogresno postavljas stvari. MGTOW uopste ne mora da bude toliko agresivan iako ima i takvih tipova tamo. Sustina je u tome da su ti tipovi provalili da su Romeo i Julija definitivno mrtvi, a da ne vredi placati i boriti se za medjunozje neke sponzoruse - (za njih su manje-vise sve sponzoruse)

- - - - - - - - - -

Sustina MGTOW je upravo u borbi protiv braka i nametanja takvog vaspitanja o tome sta muskarci trebaju da rade itd.
Recimo ako je na primer serija Desperate Housewives istinita i realna, a ja mislim da jeste, MGTOW je itekako potreban.
 
Razmišljao sam juče nešto, ako se muški rod deli na alfa bete i omege, marksistički gledano, omege su revolucionarna klasa koja će morati da se nasilno obračuna sa alfama i betama, i da uspostavi svoju diktaturu zasnovanu na svojim vrednostima, zato što klasa omega muškaraca raste iz godinu u godinu i njen položaj u ljudskom društvu je sve nepodnošljiviji, omege ne žive, one samo preživljavaju, skoro da i nemaju status ljudskog bića u očima drugih ljudi, taj je život nepodnošljiv
 
MGTOW је животни стил лоших губитника који нису успели да привуку ниједну жену вредну пажње, па им због тога жене не ваљају, и одричу их се заувек. То је нека врста мушког феминизма, и оценио бих тај животни стил као изузетно негативан, зато што проповеда уништење цивилизације белог човека исто као што то ради и феминизам, само овога пута са мушке стране.

Али зато, за поштене губитнике, постоји други покрет који се зове red pill. Идеја је преузета из филма Матрикс, red pill man је мушкарац који се труди да разуме начин на који жене стварно функционишу, како би постао бољи као мушкарац, и успешнији у љубавном односу са женама. Док је blue pill man морон који ништа не схвата, и којим жене успешно манипулишу.

Ево на пример један типични red pill видео клип. Поента је: "Знам за јадац."


Постоји још и MRA, практично покрет ожењених "бета мужјака" који се боре за једнака права мужева и жена у браку, што је ок.
 
Meni je bizarno to koliko govori koliko su ti pokreti zapravo potrebni drustvu.
Ako pogledas taj mra na pr je jednostavno pokret - paralela feminizmu kao iskljucive borbe i zastupnistva interesa zena. Pa logicno je onda da i muskarci imaju isto. Svi ti ostali su direktno ili indirektno proizisli kao posledica reakcije drustva na tu jednostavno logiku.
A reakcija je sledeca: To su shonje, ******, takav muskarac je slabic i nece ga ni jedna zena pa onda kuka preko takvih nekakvih soc grupa i td...
Mislim da ne treba puno pameti da bi se izvukao zakljucak iz toga.

- - - - - - - - - -

Druga stvar. Isposnistvo i suzdrzavanje od drustva zene u bilo kom pogledu postoji hiljadama godina. Nekada je to bio monah, isposnik, gotovo u svakom drustvu je bila neka takva kategorija. I imalo je logiku zasto.
 
misim ide svojim putem...znači izbegava žene...i šta mu preostaje...da drka ili da se bakće muškarcima ili apstinencija (manastir)
u sva tri slučaja ne mere
 
Upisujem se. O pokretu mislim da je jako racionalan u danasnje iskvareno vreme. To je pokret koji nikoga ne ugrozava, savetujem muskarcima samcima bar da se upoznaju sa materijom. Vec nekoliko godina delimicno zivim po pravilima MGTOW-a, uzeo sam crvenu pilulu, nadam se da cu vremenom usvojiti sve i da ce mi gornja glava postati iskljucivo jedina glava koju koristim.
 

Back
Top