Sta vas uvlaci u brak-mrak

ja sam se sa mojim sadasnjim suprugom zabavljala dve godine pre nego sto smo se vencali.mnogo smo se voleli kao i sada naravno, ali najveci razlog naseg ranog braka bio sprecavanje mog odlaska u inostranstvo.to je izgledalo kao da ce biti kraj sveta ja da odem a da njega ostavim nema sanse,uspeli smo da sacuvamo nasu vezu a najpre ljubav i sada imamo bebu od jedanaest meseci. STA MISLITE O MOJOJ PRICI?
 
prolens:
ja sam se sa mojim sadasnjim suprugom zabavljala dve godine pre nego sto smo se vencali.mnogo smo se voleli kao i sada naravno, ali najveci razlog naseg ranog braka bio sprecavanje mog odlaska u inostranstvo.to je izgledalo kao da ce biti kraj sveta ja da odem a da njega ostavim nema sanse,uspeli smo da sacuvamo nasu vezu a najpre ljubav i sada imamo bebu od jedanaest meseci. STA MISLITE O MOJOJ PRICI?


Trebala si otici. Vise bi zaradila tamo i imala bi sad dve bebe od 11 meseci.
 
prolens:
ja sam se sa mojim sadasnjim suprugom zabavljala dve godine pre nego sto smo se vencali.mnogo smo se voleli kao i sada naravno, ali najveci razlog naseg ranog braka bio sprecavanje mog odlaska u inostranstvo.to je izgledalo kao da ce biti kraj sveta ja da odem a da njega ostavim nema sanse,uspeli smo da sacuvamo nasu vezu a najpre ljubav i sada imamo bebu od jedanaest meseci. STA MISLITE O MOJOJ PRICI?
Joj Prole... zeznuta prica... No ti si napravila takav izbor... ako je zbog prave i iskrene ljubavi onda je ok... Zrtvovala karijeru zbog ljubavi... Ali ako mene pitas ipak vam je bilo malo rano za takav korak... Samo nemoj nikad da mu natucas na nos da si mogla otici a nisi zbog njega... i da ti je on pokvario nesto...jer to ne bi bilo lepo... Napravila si izbor.... Drugo pitanje je da li si tako mlada mogla samostalno i trezveno da doneses takvu odluku... No ti znas najbolje...
 

Back
Top