Da li imam novu sansu?

srdjan milosevic

Obećava
Poruka
72
Pozdrav ljudi imam veliki problem. Naime, imam 17 god i zaljubljen sam u drugaricu iz razreda vec godinu i po dana. Stalno smo u skoli zajedno, ona se stalno smeje kad je u mom drustvu i vidi se da uziva u tome. Drugi su govorili kako smo jedno za drugo i ja sam odlucio da joj kazem sta osecam prema njoj. Pitao sam je da izadjemo da se ispricamo na sta je ona odmah pristala. Sve je izgledalo da ide po planu ali kad sam joj rekao da mi se svidja ona se nasmejala, rekla da nisam trebao to da joj kazem. Onda je rekla da joj se ne svidjam i da mora da ide kuci. Ja sam razocaran mislio da ce se naljutiti na mene, da nece da pricamo ali je ona nastavila odnos samnom skoro kao da se nista nije desilo. Pricao sam sa njenom najboljom drugaricom koja je rekla da sam mogao da je smuvam da sam nesto pametnije smislio. Sta sad da uradim? Da li ponovo da pokusam? Ljudi pogajte. ????
 
Pozdrav ljudi imam veliki problem. Naime, imam 17 god i zaljubljen sam u drugaricu iz razreda vec godinu i po dana. Stalno smo u skoli zajedno, ona se stalno smeje kad je u mom drustvu i vidi se da uziva u tome. Drugi su govorili kako smo jedno za drugo i ja sam odlucio da joj kazem sta osecam prema njoj. Pitao sam je da izadjemo da se ispricamo na sta je ona odmah pristala. Sve je izgledalo da ide po planu ali kad sam joj rekao da mi se svidja ona se nasmejala, rekla da nisam trebao to da joj kazem. Onda je rekla da joj se ne svidjam i da mora da ide kuci. Ja sam razocaran mislio da ce se naljutiti na mene, da nece da pricamo ali je ona nastavila odnos samnom skoro kao da se nista nije desilo. Pricao sam sa njenom najboljom drugaricom koja je rekla da sam mogao da je smuvam da sam nesto pametnije smislio. Sta sad da uradim? Da li ponovo da pokusam? Ljudi pogajte. ????

Prebaciti ne teen pdf.
Mozda ti neka devojka bolje pomogne.
 
pa pitaj tu njenu drugaricu kakvo ona muvanje voli.......
i budi strpljiv,uporan a i podmazi novcanik........
saznaj njene hobije i interesovanja pa tu uleti sa nekom pricom ili nekim originalnim poklonom.....
tako se muvalo dok sam ja bila tvojih godina......
 
Ma, samo se femka.

Probaj da je potpuno ignorišeš.
Velike su šanse da ona onda počne da juri tebe.

Ili, još bolje, izadji par puta sa mnogo boljom ribom.
Valjda imaš neku drugaricu koja će tu pomoći.
 
Poslednja izmena:
ma jok bre,otkačila te je lako...nema tu hemije,treba joj dvorska luda kao ti samo za društvo...
a i pošteno sa njene strane,nego da te zavlači bezveze...nađi neku drugu ribu,kod ove nemaš šta da tražiš...
 
Nema tu nista ako te je tako izricito odbila i otisla, trazi drugu, ne gubi vreme na nju

Samo ce te eventualno malo paliti da igras kako ona svira, da nahrani ego, sad kad zna to (ako je bezobrazna)

U svakom slucaju, oprezno sa tim i ako krene da daje neke znake, ako neces da te zezne na kraju (dosta njih voli da radi to, svesno ili nesvesno), ili se odmah od starta postavis tako da to nije ozbiljno, pa sta bude ;)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi imam veliki problem. Naime, imam 17 god i zaljubljen sam u drugaricu iz razreda vec godinu i po dana. Stalno smo u skoli zajedno, ona se stalno smeje kad je u mom drustvu i vidi se da uziva u tome. Drugi su govorili kako smo jedno za drugo i ja sam odlucio da joj kazem sta osecam prema njoj. Pitao sam je da izadjemo da se ispricamo na sta je ona odmah pristala. Sve je izgledalo da ide po planu ali kad sam joj rekao da mi se svidja ona se nasmejala, rekla da nisam trebao to da joj kazem. Onda je rekla da joj se ne svidjam i da mora da ide kuci. Ja sam razocaran mislio da ce se naljutiti na mene, da nece da pricamo ali je ona nastavila odnos samnom skoro kao da se nista nije desilo. Pricao sam sa njenom najboljom drugaricom koja je rekla da sam mogao da je smuvam da sam nesto pametnije smislio. Sta sad da uradim? Da li ponovo da pokusam? Ljudi pogajte. ????

mjpk ništa više nemoj da joj govoriš
nađi lepšu ako ikako možeš <33
 

Back
Top