Информер : Заклао жену због Фејсбука !

Књаз Милош

Ističe se
Poruka
2.065
http://informer.rs/vesti/hronika/38...antna-pozadina-stravicnog-zlocina-u-kosjericu

А. Грбовић
08.05.2018.

ЗАКЛАО ЖЕНУ ЗБОГ ФЕЈСБУКА!
Ово јe шокантна позадина стравичног злочина у Косјeрићу!

ХРОНИКА

Иван Радовановић прeксиноћ јe ножeм заклао нeвeнчану жeну Јeлeну Грбић (38)
прeд њeно тројe дeцe у породичној кући у Косјeрићу!
Мотив крвавог злочина јe љубомора
јeр јe Ивану смeтало то што Јeлeна воли да сe слика
и "качи" својe фотографијe на Фeјсбук!



Да ли се ви слажете са горњим насловом ?
Ја не !

Наслов треба да буде :
Заклао жену због тога што је луд !
 
iako rizikujem da zvučim kao udri muški moram da kažem da

ne shvataju žene sa ovih prostora mnogo stvari.
pre svega ne shvataju s kim ulaze u emotivnu vezu.
prosečnom srbinu će trebati još najmanje vek i po da prihvati svoju partnerku kao ravnopravno ljudsko biće
jer sada je tretira kao svoje parče nad kojim on ima neograničenu vlast.
žene su požurile u svet a kod kuće još uvek žive u ograđenom prostoru....
 
iako rizikujem da zvučim kao udri muški moram da kažem da

ne shvataju žene sa ovih prostora mnogo stvari.
pre svega ne shvataju s kim ulaze u emotivnu vezu.
prosečnom srbinu će trebati još najmanje vek i po da prihvati svoju partnerku kao ravnopravno ljudsko biće
jer sada je tretira kao svoje parče nad kojim on ima neograničenu vlast.
žene su požurile u svet a kod kuće još uvek žive u ograđenom prostoru....
pa zene nisu ravnopravne sa muskarcima. gde si to citala?
 
iako rizikujem da zvučim kao udri muški moram da kažem da

ne shvataju žene sa ovih prostora mnogo stvari.
pre svega ne shvataju s kim ulaze u emotivnu vezu.
prosečnom srbinu će trebati još najmanje vek i po da prihvati svoju partnerku kao ravnopravno ljudsko biće
jer sada je tretira kao svoje parče nad kojim on ima neograničenu vlast.
žene su požurile u svet a kod kuće još uvek žive u ograđenom prostoru....

Ja mislim da shvataju, jer nepogresivo odbijaju svakog ko je prirodan, jer se ne uklapa u pokusaj neprirodnosti na koje su navikle i koji zele da nastave.

- - - - - - - - - -

Muskarac moze da podigne ruku na zenu samo iz dva razloga:
1. zato sto je on sam svinja.
2. zato sto je on sam svinja.
Treci razlog ne postoji.

Ne moras da se trudis, gledaj ti svoje odnose sa zenama, a ne da tumacis tudje....
 
pa zene nisu ravnopravne sa muskarcima. gde si to citala?
u partnerskom odnosu a ne u životu ne ubacuj mi klipove u točak.

- - - - - - - - - -

Muskarac moze da podigne ruku na zenu samo iz dva razloga:
1. zato sto je on sam svinja.
2. zato sto je on sam svinja.
Treci razlog ne postoji.

slažem se ali ako je za sreću potrebno dvoje
takođe je potrebno i za nesreću.
 
Danasnje veze i nisu veze, jesu ali kao da su tinejdzerske...
Bar u Srbiji su sve kao ebivetarske veze...
Neko je nalozio zene da je ok da one setaju i biraju, a da muskarac nemo gleda i saceka da se ona ispuca....
Pazi da nece...
Ili ce da je ugazi ili isutira, sto je vec fin raskid ili ce da zivi u svinjac vezi gde se krlja ko sa kim stigne a to deca vide, nije da ne vide..
Jedino ona i smetaju u toj svinjskoj porodicnoj slici, jer deca obicno uvek zele da imaju cistu situaciju , Tatu Mamu i da su sigurni da su sa jasnim ispoljenim emotivnim relacijama...
Dete malo teze shvata ako svi trpaju majku ili vide kako otac seta po komsiluku i dobar je sa drugim zenama...
 
slažem se ali ako je za sreću potrebno dvoje
takođe je potrebno i za nesreću.

Ne postoji razlog za nasilje. Nikad. Nikako. Bez izuzetka.

Kada me je, svojevremeno, devojka prevarila - raskinuo sam i krenuo dalje.
Po balkanskim standardima (a i savetima vecine muskaraca) trebao sam da je prebijem.
(Izmedju ostalog) zato vise i ne zivim na Balkanu.
 
http://informer.rs/vesti/hronika/38...antna-pozadina-stravicnog-zlocina-u-kosjericu

А. Грбовић
08.05.2018.

ЗАКЛАО ЖЕНУ ЗБОГ ФЕЈСБУКА!
Ово јe шокантна позадина стравичног злочина у Косјeрићу!

ХРОНИКА

Иван Радовановић прeксиноћ јe ножeм заклао нeвeнчану жeну Јeлeну Грбић (38)
прeд њeно тројe дeцe у породичној кући у Косјeрићу!
Мотив крвавог злочина јe љубомора
јeр јe Ивану смeтало то што Јeлeна воли да сe слика
и "качи" својe фотографијe на Фeјсбук!



Да ли се ви слажете са горњим насловом ?
Ја не !

Наслов треба да буде :
Заклао жену због тога што је луд !

Gotovo sam siguran da ovo nije cela priča.
 
nisam neko ko zagovara nasilje nad ženama te vas molim da me ne tumačite pogrešno ali problem ubijanja žena u Srbiji je mnogo kompleksniji od običnog ludila kojim se pravdaju postupci ubica i zlostavljača.

Nisam ni ja neko ko zagovara bilo kakvo nasilje, ali zakljucak koji ce svi iskreno zakljuciti je da zena ne ostavlja zbog nasilja, nego samo zbog nedostatka strasti.
Ako ima strasti ima da prima batine i nece ostaviti, i to bila mlada ili starija...
Danasnji model ponasanja kontre i ostrascenosti kao dokaza da je covek , muskarac zaljubljen do nekontrolisanosti , samo pomaze u ubacivanju zene u model strast pravda nasilje..

Nego kad je sve otislo u q, ostali mogu ili da se sklone dok curke ne ukapiraju , a nece nikad jer ih ostale zene peglaju u medijima...
 
u partnerskom odnosu a ne u životu ne ubacuj mi klipove u točak.

- - - - - - - - - -



slažem se ali ako je za sreću potrebno dvoje
takođe je potrebno i za nesreću.
pa u partnerskom odnosu treba da se zna ko je glava kuce. I u zdravoj vezi muskarac je dominantan.

- - - - - - - - - -

Ne postoji razlog za nasilje. Nikad. Nikako. Bez izuzetka.

Kada me je, svojevremeno, devojka prevarila - raskinuo sam i krenuo dalje.
Po balkanskim standardima (a i savetima vecine muskaraca) trebao sam da je prebijem.
(Izmedju ostalog) zato vise i ne zivim na Balkanu.

kamenujes
 
pa u partnerskom odnosu treba da se zna ko je glava kuce. I u zdravoj vezi muskarac je dominantan.

- - - - - - - - - -

ok, još samo da shvatiš razliku između biti dominantan muškarac u vezi i biti brutalni ubica pa da nastavimo konverzaciju.

- - - - - - - - - -

Nisam ni ja neko ko zagovara bilo kakvo nasilje, ali zakljucak koji ce svi iskreno zakljuciti je da zena ne ostavlja zbog nasilja, nego samo zbog nedostatka strasti.
Ako ima strasti ima da prima batine i nece ostaviti, i to bila mlada ili starija...
Danasnji model ponasanja kontre i ostrascenosti kao dokaza da je covek , muskarac zaljubljen do nekontrolisanosti , samo pomaze u ubacivanju zene u model strast pravda nasilje..

Nego kad je sve otislo u q, ostali mogu ili da se sklone dok curke ne ukapiraju , a nece nikad jer ih ostale zene peglaju u medijima...

na žalost i ovde moram da se složim ne na žalost što moram da se složim
nego na žalost što je to istina.
 
Sto mislis da nije...?
Nigde u tekstu ne vidim psiholosku nedoslednost...
Jedino ako mislis da nije samo zbog slika nego zbog flerta i kontrasenja, ali to mu dodje na isto, to je facebook mentalitet zenskog naloga...
Sto se tice osnovnih uzroka , tu su...

Frerta, varanja, kontrašenja i pravljenja budalom. Kad živiš sa budalom i to radiš šta drugo možeš da očekuješ?

FB je samo tehnološko pomagalo za ono što žene već rade. Na osnovu slika svako pokazuje da li je dostupan ili ne.
 
Da, to se ranije zvalo seljacka ili ciganska posla...
Nesto kao u skupljacima perja, ako na to mislis...
Tu je dobra bila ona emisija gde je tip zvao jer je sumnjao da mu je zena zakacila sa tipom koga je primio na spavanje...
I gledas kako zena odgovara na pitanje sta ce sad kad je stigao nalaz da je dete od stranca...
Kaze nista, bicemo tu, hladovina , on je trazio a ja imala, pa da se ne baci....
Zene su mnogo manje opterecene sherovanjem svoje micikane, ili uopste seksom kao probom, imaju jako poverenja u higijenu micikane....
Bukvalno ako se nije pohvalila a nije mogla zbog sramote i nije bio predobar ebac, onda se nije ni desilo...
Ko ce to da pamti sve ....niko...

- - - - - - - - - -

Ali ja ipak ne bih odmah pripisivao tu vrstu aktivnosti u ovom slucaju, cisto zbog fer pristupa prema zenama...

- - - - - - - - - -

Ono sto moze da bude triger je cesta putovanja uz ovakvo facebook ponasanje, to moze dovesti do eksplozije ljubomore...
 
Ne postoji razlog za nasilje. Nikad. Nikako. Bez izuzetka.

Kada me je, svojevremeno, devojka prevarila - raskinuo sam i krenuo dalje.
Po balkanskim standardima (a i savetima vecine muskaraca) trebao sam da je prebijem.
(Izmedju ostalog) zato vise i ne zivim na Balkanu.


sve mi je jasno samo dugo nisi u srbiji, a ovde sedeceniju unazad mentalitet i ponašanje žena promenio. mnogo više nego mentalitet i ponašanje muškaraca.
tu se stvorio opasan disbalans koji nas čini zemljom u kojoj se žene ubijaju zbog ljubomore kao insekti, bila ta ljubomora opravdana ili ne
emancipaciju je ženski svet doživeo kao zeleno svetlo za flert a muškarcima se od ženskog flerta naježi koža na guzci.
ne kreću se više u istim ravnima i to je ono što dovodi do nasilja.
 
sve mi je jasno samo dugo nisi u srbiji, a ovde sedeceniju unazad mentalitet i ponašanje žena promenio. mnogo više nego mentalitet i ponašanje muškaraca.
tu se stvorio opasan disbalans koji nas čini zemljom u kojoj se žene ubijaju zbog ljubomore kao insekti, bila ta ljubomora opravdana ili ne
emancipaciju je ženski svet doživeo kao zeleno svetlo za flert a muškarcima se od ženskog flerta naježi koža na guzci.
ne kreću se više u istim ravnima i to je ono što dovodi do nasilja.

Nije to samo flert nego aktivno traženje novog partnera dok te trenutni izdržava. Kada to radiš u mačoističkoj kulturi desi se šta se desi.
 
svaki flert ima svoj cilj zar ne?
opet s druge strane nije mi jasno zašto civilizovan raskid nije opcija?
oduzimanje nečijeg života na silu je težak zločin i ne može se opravdati nikakvom provokacijom.

sve vreme pišem o tome da muškarci i žene u srbiji pod uticajem medija i naprednih tehnologija opasno mimoilaze u elementarnim stavovima o životu jer ih tumače proizvoljno onako kako im lično odgovara.
 
Poslednja izmena:
sve mi je jasno samo dugo nisi u srbiji, a ovde sedeceniju unazad mentalitet i ponašanje žena promenio. mnogo više nego mentalitet i ponašanje muškaraca.
tu se stvorio opasan disbalans koji nas čini zemljom u kojoj se žene ubijaju zbog ljubomore kao insekti, bila ta ljubomora opravdana ili ne
emancipaciju je ženski svet doživeo kao zeleno svetlo za flert a muškarcima se od ženskog flerta naježi koža na guzci.
ne kreću se više u istim ravnima i to je ono što dovodi do nasilja.

Otisao sam pre malo manje od 3 godine, nije to tako davno, znam odlicno kakvo je stanje.
Ali bas zato sto znam kakvo je stanje, imam 0 tolerancije prema nasilju bilo koje vrste, pogotovo prema zenama.
Zivimo u 21. veku, i drzava mora da bude sposobna da se obracuna sa nasilnicima. Ako to nije, ili ako to nece (sto je slucaj u Srbiji), onda imamo to sto imamo na Balkanu.
Lako se promeni mentalitet, cim drzava pocne da radi svoj posao.
 
sve mi je jasno samo dugo nisi u srbiji, a ovde sedeceniju unazad mentalitet i ponašanje žena promenio. mnogo više nego mentalitet i ponašanje muškaraca.
tu se stvorio opasan disbalans koji nas čini zemljom u kojoj se žene ubijaju zbog ljubomore kao insekti, bila ta ljubomora opravdana ili ne
emancipaciju je ženski svet doživeo kao zeleno svetlo za flert a muškarcima se od ženskog flerta naježi koža na guzci.
ne kreću se više u istim ravnima i to je ono što dovodi do nasilja.

emancijpacija zena ili propast civilizacije. zene su umislile da su muskarci,a nisu. Ako pogledamo prirodu imamo alfa muzjaka i vise zenki. I prenosi se genetski materijal samo alfa muzjaka. Dok vecina zenki budu oplodjene. Zene danas nece da se udaju za beta muzjake, tek mozda u 30tim kad im vrednost na trzistu zenki vec dramticno padne i jedva cekaju nekom da se uvale.A onda je dobar i nasilnik i siledzija.
 
Poslednja izmena:

Back
Top