Polozaj nehebaca u svetu i kod nas

ne, već razliku između broja partnera kod srba i hrvata tumačim uplivom turaka na ove prostore. pošto vidimo na linku da je turska prva na tabeli.

genenika je pokazala da hrvati nose stari srpski genom, dok je noviji srpski genom blizak turskom usled mešanja kroz vekove, svidelo se to nekom ili ne.
na kraju krajeva, zapitaj se kako se turski melos uspeo tako primiti kod nas. svako kome ta muzika prija ima jaku dozu turske genetike, po mojoj proceni
 
ja mislim da postoji velika satanizacija i diskriminacija ljudi koji nikad nisu j... , ja sam to osetio na svojoj koži mnogo puta, nemaš status ljudskog bića, svaka šuša se oseća mnogo moćnije, sposobnije i pametnije od tebe i smatra da ima bogom dano pravo da te muči i maltretira samo zato što je imala seks sa nekom ženskom osobom

Osnovna precutna podela medju muskarcima je na hebace i nehebace. Sve ostale podele su lazne ili manje bitne.
 
U Srbiji ima dosta suprotnosti u svim sferama društva, potpune krajnosti u različitim fenomenima. Ima likova koji na godišnjem nivou ubedljivo pređu taj neki prosek devojaka. U Srbiji sve manje ima normalnih veza a sve više kombinacija, šema, frendzona sa benefitom i gebneralno vlada promiskiutet i dok ima onih koji tako žive ima i druga krajnost da dobar deo pre svega muškaraca nikakvu vezu godinama ne mogu ostvariti.
Kod muškaraca u kategoriju veoma poželjnih za žene a samim tim i potencijalno veoma promiskuitetnih spadaju pre svega imućni muškarci ali i kriminalci jer se oni smatraju alfa muškarcima i perspektivnim po pitanju finansija čak i ukoliko trenutno su sitni dileri.
Žene dovoljno je da prosečno izgledaju mogu bez problema naći partnera i tu sve zavisi od njih ali dobrim delom one su i nametnule ove obrasce ponašanja jer im leži uloga manipulatora .
 
Kad sam pričao sa kumom iz Engleske, on je rekao da je za svojih 25 god kecao oko 30ak žena što je prilično visok broj za ove standarde. Da stvar bude gora dosta tih kecanja je dokimentovao snimajući telefonom. E sad mene zanima kako jedan adolescent u Engleskoj dolazi do tako velikog broja treba a ovaj nas jadov prvo što hefta ujedno i oženi? Da li je reč o našem retardiranom mentalitetu ili možda o njihovom,ili je sve jednostavno tako.

To je posledica pre svega sto u tim zemljama sex nije sredstvo za ostvarivanje ciljeva vec posledica simpatija, privlacenja osoba suprotnog pola, dakle nema tu neke mistifikacije kao kod nas gde je sve kalkulacija.
Znam nekoliko likova koji ovde godinama nista nisu imali, ni vezu, ni kombinaciju, bili su nepozeljni za devojke i to ne zbog izgleda vec pre svega jer nisu se uklapali u sablone ovog drustva, cim su emigrirali je bila druga prica , dakle potpuna suprotnost.
 
Poslednja izmena:
Ne mora da znači da je to jerbo su devojke tamo negde drugde drugačije a trava zelenija, možda su samo ti likovi doma imali kakvu blokadu, pogrešna očekivanja od sebe ili od žena koje sreću, a nakon odlaska preko grane je ta blokada u njima nestala pa ih krenulo.

- - - - - - - - - -

@tema: sedeći položaj, varijanta dubokog mislioca, torzo blago savijen unapred, noge raširene, jedna ruka spuštena na koleno, drugom između prepona stvar uzeta...
 
da li ste kao klinac (osnovna škola) imali osećaj da nećete uspeti naći partnerku?
ja nisam, mislio sam da ću naći devojku, da ću izrasti u normalnu osobu, formirati porodicu.

muškarac kojeg žene ne žele praktično je osuđen na propast, ne može preneti svoje gene dalje i sve što radi je uzaludno jer nema naslednika, loza nestaje. a smisao naših života je dalja produkcija života, svako od nas je novi eksperiment prirode, neki od nas će uspeti da se dalje repliciraju a neki ne

- - - - - - - - - -

dakle, kada m zađe u neke pozne godine starog momka, treba sve da batali na šta troši energiju i kao osnovni cilj da postavi nalaženje partnerke zarad formiranja porodice, 24/7 opsesija mu ostvarenje ovog cilja treba postati
 
da li ste kao klinac (osnovna škola) imali osećaj da nećete uspeti naći partnerku?
ja nisam, mislio sam da ću naći devojku, da ću izrasti u normalnu osobu, formirati porodicu.

muškarac kojeg žene ne žele praktično je osuđen na propast, ne može preneti svoje gene dalje i sve što radi je uzaludno jer nema naslednika, loza nestaje. a smisao naših života je dalja produkcija života, svako od nas je novi eksperiment prirode, neki od nas će uspeti da se dalje repliciraju a neki ne

- - - - - - - - - -

dakle, kada m zađe u neke pozne godine starog momka, treba sve da batali na šta troši energiju i kao osnovni cilj da postavi nalaženje partnerke zarad formiranja porodice, 24/7 opsesija mu ostvarenje ovog cilja treba postati

Besmisleno, stancovanje dece samo po sebi je glupost. Da li je zivot Nikole Tesle bio besmislen jer nije imao decu? Ispada da je bolje da je batalio nauku i posvetio se stancovanju dece. Generalno broj ljudi u jednom veku se sedam puta povecao .
Price o genima, produzetku vrste su besmislene i vise su produkt propagande .
Obicno su to price koje su vise plod neke kurtoazije i laznog morala a zapravo veliki broj roditelja posle i zazali sto imaju decu, da ne pricamo koliko njih i dignu ruke od te dece i prepuste ih ulici.
 
Poslednja izmena:
da li ste kao klinac (osnovna škola) imali osećaj da nećete uspeti naći partnerku?

kad sam bio baš mali, tipa 7 godina, mislio sam da nikad neću imati devojku i to se i obistinilo

- - - - - - - - - -

dakle, kada m zađe u neke pozne godine starog momka, treba sve da batali na šta troši energiju i kao osnovni cilj da postavi nalaženje partnerke zarad formiranja porodice, 24/7 opsesija mu ostvarenje ovog cilja treba postati

druže nikad nisam imao ni devojku, kakva crna porodica, to je kao da hoćeš da trčiš maraton a nisi nikad u životu potrčao ni za autobusom
 
Jedna od najvecih prednosti toga sto nikad neces imati devojku je to sto nikad neces imati zenu, a potom i decu. Kontam da je to najgori pakao koji covek moze da zamisli, ustogljen u svakondevnoj rutini, na poslu od 9 do 5, nemas vremena za sopstveni zivot, stalno moras da odvajas vreme za neyahvalnu zenu i razmazenu decu. Jedina mana nemanja devojke je nejebica zapravo, al i to se prevazidje, eto vidis kako si se ti lepo privikao.
 
Jedna od najvecih prednosti toga sto nikad neces imati devojku je to sto nikad neces imati zenu, a potom i decu. Kontam da je to najgori pakao koji covek moze da zamisli, ustogljen u svakondevnoj rutini, na poslu od 9 do 5, nemas vremena za sopstveni zivot, stalno moras da odvajas vreme za neyahvalnu zenu i razmazenu decu. Jedina mana nemanja devojke je nejebica zapravo, al i to se prevazidje, eto vidis kako si se ti lepo privikao.

druže um mi je slobodan, ali kao što znaš sa druge teme ubija me depresija već duži niz godina, da sam imao bar jednu devojku u životu možda bi mi bilo lakše jer bih mogao iz tog sećanja da crpim neku svest o sopstvenoj vrednosti, ovako se osećam kao da sam mentalno zaostao, ne znam kako drugačije da to opišem
 
druže um mi je slobodan, ali kao što znaš sa druge teme ubija me depresija već duži niz godina, da sam imao bar jednu devojku u životu možda bi mi bilo lakše jer bih mogao iz tog sećanja da crpim neku svest o sopstvenoj vrednosti, ovako se osećam kao da sam mentalno zaostao, ne znam kako drugačije da to opišem

osecaj se priilegovano, ni Tesla nije hebo pa sta sad.
 
Hmm, kakva gomila luzera, kakva gomila neznanja...
Spominjati ime Nikole Tesle među vama napacenim seksualnim robovima, drkazijama, je u najmanju ruku grijeh...:fdlan:

To sto si ti upravo takav ne znaci da su ostali koliko god ti zeleo da verujes u svoje sumanute price.

- - - - - - - - - -

sve je to ok, samo to ne menja činjenicu da je prosečan muškarac imao 10 ili 20 riba a ja 0

Tudji tanjir ne bi trebao da te brine vec svoj. Meni ne bi bio problem da sam imao samo jednu ceo zivot i mozda upravo tu jesam napravio gresku sto sam propustio neku koja je mogla da bude upravo takva, za ceo zivot, iako je bilo i drugih razloga, jer veruj mi da brojka ne znaci nista, vec kvalitet odnosa.

da nemam ovoliku depresiju bolelo bi me uvo za ribe, ali u poslednje vreme mislim da je baš tu glava zmije

Cemu depresija pobogu?
 
pokušaću da objasnim stihovima iz "Epa o Gilgamešu"

Нисам се задовољио сретним животом,
до сита сам се напио боли,
патња ми је била храна.

a3db8e685139e47dc58ea14d84b4158f.png
 

Back
Top