Nudizam

nudist-swimming-baths-3941874.png


- - - - - - - - - -



mislis da se ne zapali od trenja? :rotf:

:rotf:
 
Kad pomenuste pesak u rupama, meni zelja da se kresem na plazi al onaj deo plicaka de udaraju talasi u pesak, znaci neizvodljivo nikako jer bi posle morala na ispiranje svih mogucih rupa od peska :lol: Znaci nikad
Zivote spustena roletno :lol:

Kad talasi nisu veliki ni pesak se ne podiže, bar ne onaj na CG primorju severnije od Bara, koji je srednje veličine. Imaš šljunkovite plaže, sitan šljunak je jednako udoban za ležanje, a ne uvlači se nigde. Druga opcija ti je da pronadješ stenu koja leži u plićaku, ima pogodan oblik.i obrasla je onom morskom travom koja liči na mahovinu.A ono što je Petunija pisala mislim da se odnosi na dejstvo morske vode koje je suprotno od dejstva lubrikanata.

Takva su bar moja iskustva, koja su malo starijeg datuma, ja sam ozbiljan gospodin i u ovom veku bavim se sportom samo na za to predvidjenim i propisno obeleženim površinama, ne znam da li se nešto promenilo u medjuvremenu

I Metlo, pre šljunka ili obrasle stene najbitnije je da nadješ dečka.


Što se tiče peska u raznim otvorima, meni je uvek smetao pesak u gaćama, gaće ga zadržavaju i posle tri pranja u mašini (sve s arielom). Kad sam gologuz, spere se lako. Naravno, prilikom boravka na pesku trudim se da njime ne zasipam telesne otvore. Ako pustiš da te deca zakopaju u pesak, svejedno ti je imaš li gaće na sebi ili ne.


Da još dodam, cela ova priča o pesku, šljunku i td. nema nikakve veze sa nudizmom. Nudizam nije radi sexa (mada se sve u životu vrti oko sexa).
 
volim da se sunčam gola i da plivam gola, obično to budu neke dibidus divlje plaže, ne klasične nudističke, a u fazi klasičnih plaža na koje svi idemo , ponekad dobijem napad da se sunčam u toplesu
Ne znam šta vam je pesak u dupetu, ko normalan seda go na pesak? Valjda tripujete da kad neko nosi kupaći, one sedne na ležaljku, eventualno peškir ili tako nešto, a ako je go ima potrebu da se mokar valja po pesku..:neutral:

Sve vako isto plus da dodam najlepše je plivati noću, em go, em sam, em nigde nikog, samo tišina, noć i ti.

- - - - - - - - - -

I eventualno muž, morž :heart:
 
Kad talasi nisu veliki ni pesak se ne podiže, bar ne onaj na CG primorju severnije od Bara, koji je srednje veličine. Imaš šljunkovite plaže, sitan šljunak je jednako udoban za ležanje, a ne uvlači se nigde. Druga opcija ti je da pronadješ stenu koja leži u plićaku, ima pogodan oblik.i obrasla je onom morskom travom koja liči na mahovinu.A ono što je Petunija pisala mislim da se odnosi na dejstvo morske vode koje je suprotno od dejstva lubrikanata.

Takva su bar moja iskustva, koja su malo starijeg datuma, ja sam ozbiljan gospodin i u ovom veku bavim se sportom samo na za to predvidjenim i propisno obeleženim površinama, ne znam da li se nešto promenilo u medjuvremenu

I Metlo, pre šljunka ili obrasle stene najbitnije je da nadješ dečka.


Što se tiče peska u raznim otvorima, meni je uvek smetao pesak u gaćama, gaće ga zadržavaju i posle tri pranja u mašini (sve s arielom). Kad sam gologuz, spere se lako. Naravno, prilikom boravka na pesku trudim se da njime ne zasipam telesne otvore. Ako pustiš da te deca zakopaju u pesak, svejedno ti je imaš li gaće na sebi ili ne.


Da još dodam, cela ova priča o pesku, šljunku i td. nema nikakve veze sa nudizmom. Nudizam nije radi sexa (mada se sve u životu vrti oko sexa).

Sta ce joj decko... nece da se udaje... :lol:

- - - - - - - - - -

I ja volim plivati nocu...
 
Kad talasi nisu veliki ni pesak se ne podiže, bar ne onaj na CG primorju severnije od Bara, koji je srednje veličine. Imaš šljunkovite plaže, sitan šljunak je jednako udoban za ležanje, a ne uvlači se nigde. Druga opcija ti je da pronadješ stenu koja leži u plićaku, ima pogodan oblik.i obrasla je onom morskom travom koja liči na mahovinu.A ono što je Petunija pisala mislim da se odnosi na dejstvo morske vode koje je suprotno od dejstva lubrikanata.

Takva su bar moja iskustva, koja su malo starijeg datuma, ja sam ozbiljan gospodin i u ovom veku bavim se sportom samo na za to predvidjenim i propisno obeleženim površinama, ne znam da li se nešto promenilo u medjuvremenu

I Metlo, pre šljunka ili obrasle stene najbitnije je da nadješ dečka.


Što se tiče peska u raznim otvorima, meni je uvek smetao pesak u gaćama, gaće ga zadržavaju i posle tri pranja u mašini (sve s arielom). Kad sam gologuz, spere se lako. Naravno, prilikom boravka na pesku trudim se da njime ne zasipam telesne otvore. Ako pustiš da te deca zakopaju u pesak, svejedno ti je imaš li gaće na sebi ili ne.


Da još dodam, cela ova priča o pesku, šljunku i td. nema nikakve veze sa nudizmom. Nudizam nije radi sexa (mada se sve u životu vrti oko sexa).
:lol: bas mi nesto sve smesno od jutros
 
ja tacno ne verujem sta pisete:D
potrdjujem, nista se ne zavlaci. potrdjujem, sex u vodi cao zdravo-ne.
ali ok ja sam zena baba za mene je odavno samo krevet:lol:
 
ma ti bi i krsta tu preladila
ushinula se, ugruvala
jajnici cao zdravo
kasnije bi te doktori opravljali mjesecima
nije to vrijedno zdravstvene golgote

:rotf:

- - - - - - - - - -

Kad talasi nisu veliki ni pesak se ne podiže, bar ne onaj na CG primorju severnije od Bara, koji je srednje veličine. Imaš šljunkovite plaže, sitan šljunak je jednako udoban za ležanje, a ne uvlači se nigde. Druga opcija ti je da pronadješ stenu koja leži u plićaku, ima pogodan oblik.i obrasla je onom morskom travom koja liči na mahovinu.A ono što je Petunija pisala mislim da se odnosi na dejstvo morske vode koje je suprotno od dejstva lubrikanata.

Takva su bar moja iskustva, koja su malo starijeg datuma, ja sam ozbiljan gospodin i u ovom veku bavim se sportom samo na za to predvidjenim i propisno obeleženim površinama, ne znam da li se nešto promenilo u medjuvremenu

I Metlo, pre šljunka ili obrasle stene najbitnije je da nadješ dečka.


Što se tiče peska u raznim otvorima, meni je uvek smetao pesak u gaćama, gaće ga zadržavaju i posle tri pranja u mašini (sve s arielom). Kad sam gologuz, spere se lako. Naravno, prilikom boravka na pesku trudim se da njime ne zasipam telesne otvore. Ako pustiš da te deca zakopaju u pesak, svejedno ti je imaš li gaće na sebi ili ne.


Da još dodam, cela ova priča o pesku, šljunku i td. nema nikakve veze sa nudizmom. Nudizam nije radi sexa (mada se sve u životu vrti oko sexa).

Koji si ti car :lol:
 
meni ovo s algama super
nista nije klizavo ko alge
i nijedna posjekotina nije tako zabavna ko ona od skrije ili koralja, al sta ja znam kako izgleda obalni pojas u cg : ))))
 
meni ovo s algama super
nista nije klizavo ko alge
i nijedna posjekotina nije tako zabavna ko ona od skrije ili koralja, al sta ja znam kako izgleda obalni pojas u cg : ))))

Vidim da se nijedna nije još razgaćila, ali nema veze, kupujte kupaće - i Kinezi moraju od nečeg da žive.
A ti tonči kao ne znaš onu morsku travu što liči na mahovinu? Slično je mekana, malo duža od mahovine i obraste stenu potpuno, tako da nema šiljatih i oštrih mesta.
Jedino na šta treba pripaziti jesu morski ježevi koji se ponekad sakriju u njoj dok su baš mali, mada i oni budu toliko dubko da ne smetaju.
Korale ja još nisam video na Jadranu. Možda i jesam, a nisam znao da su to korali.
 
Vidim da se nijedna nije još razgaćila, ali nema veze, kupujte kupaće - i Kinezi moraju od nečeg da žive.
A ti tonči kao ne znaš onu morsku travu što liči na mahovinu? Slično je mekana, malo duža od mahovine i obraste stenu potpuno, tako da nema šiljatih i oštrih mesta.
Jedino na šta treba pripaziti jesu morski ježevi koji se ponekad sakriju u njoj dok su baš mali, mada i oni budu toliko dubko da ne smetaju.
Korale ja još nisam video na Jadranu. Možda i jesam, a nisam znao da su to korali.

alge
to su jebene alge
i klizave su za poludit
i ako ne pazis kad mases nozicama opizdices o skriju
i bolice, bas ce bolit
cak ti i ne trba jez : )))

jadran je pun koralja
i nisu mekani na dodir
 
alge
to su jebene alge
i klizave su za poludit
i ako ne pazis kad mases nozicama opizdices o skriju
i bolice, bas ce bolit
cak ti i ne trba jez : )))

jadran je pun koralja
i nisu mekani na dodir

Ma nisu bre one ljigave alge, nego baš trava koja izgledom podseća na mahovinu. Videla si mahovinu u šumi? E vrlo slično, samo bledo zeleno-braonkasto i par cm dugačko i pokriva površinu isto kao mahovina.
Mislim ne znam ja ta imena, ali znam šta je i kako izgleda i vrlo je rašireno, video sam ga i na Kanarima.

Šta ti je žensko, kud god da pogleda vidi samo nešto šiljato i tvrdo, ovo što je mekano ne primećuje... :(
 
Ma nisu bre one ljigave alge, nego baš trava koja izgledom podseća na mahovinu. Videla si mahovinu u šumi? E vrlo slično, samo bledo zeleno-braonkasto i par cm dugačko i pokriva površinu isto kao mahovina.
Mislim ne znam ja ta imena, ali znam šta je i kako izgleda i vrlo je rašireno, video sam ga i na Kanarima.

Šta ti je žensko, kud god da pogleda vidi samo nešto šiljato i tvrdo, ovo što je mekano ne primećuje... :(

to su sve alge
nego ti ne znas sta je alga
i koralj

http://hr.metapedia.org/wiki/Jadranski_koralji

http://www.bioteka.hr/modules/zivis....Članci.56/Zanimljiv-svijet-morskih-algi.html
 

Back
Top