Nudizam

bila je neka emisija na tlc,kao neko naselje u americi,svi stanovnici hodaju non stop goli.idu u prodavnicu goli,sredjuju baste ispred kuce,idu jedni drugima u goste goli...

E.ja sam za to...

- - - - - - - - - -

msm, ne na ličnom primeru, ali to je onda sloboda tela..nesputanost i tako to..to sve kapiram i podržafam.
 
Ne, osuše se za 5 min, al kapiraš da npr na Adi ti ideš go ceo dan....ideš u restoran gologuz, stolice koje su rabila gologuzi godinama...nači, nije poenta samo u sunčanju i kupanju nego u golom telu, objektu i plažama za nudiste...i sad, ti 15 dana budeš nudista i odjednom ugradskom prevozu nosiš gaće.....pa msm, odluči se... ( :

A ti kao ulaziš u gradski prevoz u kupaćim gaćama? Ili u kafanu, u banku, palatu pravde...
Skijaš se na Kopaoniku, ulaziš u voz Beograd-Bar sve u kupaćim gaćama?
 
a taj tlc je cist debilizam,jedno vreme sam padala u nesvest od emisija :lol:
recimo nudisti kupuju kuce


- - - - - - - - - -

A ti kao ulaziš u gradski prevoz u kupaćim gaćama? Ili u kafanu, u banku, palatu pravde...
Skijaš se na Kopaoniku, ulaziš u voz Beograd-Bar sve u kupaćim gaćama?

o da mi je da sretnem munju u gackama:zcepanje:
 
Go se sunčam samo u čistim uvalama ili kad isplivam daleko, a voda prozirna i da ne bih sad peečio do Korzike, pa ne mogu da se vratim, onda se nekad zaam sa skidanjem i lovom gaća i nekad ispiram grlo i grgoljim ..kao delfin ili kit... msm, svako ima svoju zabavu...
 
Go se sunčam samo u čistim uvalama ili kad isplivam daleko, a voda prozirna i da ne bih sad peečio do Korzike, pa ne mogu da se vratim, onda se nekad zaam sa skidanjem i lovom gaća i nekad ispiram grlo i grgoljim ..kao delfin ili kit... msm, svako ima svoju zabavu...

A jesi li pravio mehuriće? To je baš kul kad se kupaš go! :kez:
 
Pa nego ša sam, isti efekat bezgatja i sagatje... e a baš sam imao sad neko pitanje o fiziloškim potrebama i rezervatima noodista, je l na to "higijensko peškirče" seeed..nakon što ili na goli pesak, beton, travu...ese ložite na travu, mislila je da je trava...ma netju,.....neka, rano je... ( :
 
Pa nego ša sam, isti efekat bezgatja i sagatje... e a baš sam imao sad neko pitanje o fiziloškim potrebama i rezervatima noodista, je l na to "higijensko peškirče" seeed..nakon što ili na goli pesak, beton, travu...ese ložite na travu, mislila je da je trava...ma netju,.....neka, rano je... ( :

Sve zavisi od afiniteta, širok je dijapazon, od onih što nose jastuče za sedenje do onih koji vole da sednu gologuzi na mravinjak.
 
E.ja sam za to...

- - - - - - - - - -

msm, ne na ličnom primeru, ali to je onda sloboda tela..nesputanost i tako to..to sve kapiram i podržafam.

ja vala nisam za to.zamisli odes u prodavnicu,svi goli.i kao sto nas narod ima obicaj,svi se nabiju jedni drugima za vrat,da ne kazem u doope.i sad stane iza tebe neki deda,svako malo te ocese...cime vec....
 
Sve zavisi od afiniteta, širok je dijapazon, od onih što nose jastuče za sedenje do onih koji vole da sednu gologuzi na mravinjak[.
:lol: na termite

- - - - - - - - - -

ja vala nisam za to.zamisli odes u prodavnicu,svi goli.i kao sto nas narod ima obicaj,svi se nabiju jedni drugima za vrat,da ne kazem u doope.i sad stane iza tebe neki deda,svako malo te ocese...cime vec....

Pa ne, pazi, pošto računam da se ljudi kupaju...ša smrdi kod ljudi..garderoba neopranam kosa...ako se oni dogovore - nudisti, naturisti, trebalo bi da zaista imaju slobodu da imaju svoje kvartove.... zašto da ne...ša fali onima iz tvoje priče u Americi..niti se ljudi bave sektašenjem, terorizmom, žiive svoj život i slobofno zagledaji tuđa doopeta, bez da im iko zameri...niko ne smeta nikome....msm, nama odevenima bi smetalo
 
:lol: na termite

- - - - - - - - - -



Pa ne, pazi, pošto računam da se ljudi kupaju...ša smrdi kod ljudi..garderoba neopranam kosa...ako se oni dogovore - nudisti, naturisti, trebalo bi da zaista imaju slobodu da imaju svoje kvartove.... zašto da ne...ša fali onima iz tvoje priče u Americi..niti se ljudi bave sektašenjem, terorizmom, žiive svoj život i slobofno zagledaji tuđa doopeta, bez da im iko zameri...niko ne smeta nikome....msm, nama odevenima bi smetalo

Ajd da se uozbiljim, ne dopada mi se ta priča o konstantnoj golotinji.
Moglo bi to negde gde je temperatura konstantno preko 27-28, ali ni to nema nigde - i u Sahari noću zahladni da se smrzneš.
Na plažu ne idem u večernjem odelu, u pozorište ne idem obučen za pecanje.
Neki risort, odmaralište tipa Ade Bojane je ok, kod kuće isto, ali poseban kvart gde živiš gologuz je za moj ukus previše.
Da se razumemo, ne bih se bunio da se nadjem iza Smoki u nekom redu zu samoposluzi :per:
 
Ae ne hvali se...meni cela desna ruka izgorela na suncu u subortu u Vojvode Stepe dok sam čekao u koloni da se raščisti zastoj :lol:

Uveće je super bilo, kao semafor...jedna ruka crvena, druga bela ( :
 
Ajd da se uozbiljim, ne dopada mi se ta priča o konstantnoj golotinji.
Moglo bi to negde gde je temperatura konstantno preko 27-28, ali ni to nema nigde - i u Sahari noću zahladni da se smrzneš.
Na plažu ne idem u večernjem odelu, u pozorište ne idem obučen za pecanje.
Neki risort, odmaralište tipa Ade Bojane je ok, kod kuće isto, ali poseban kvart gde živiš gologuz je za moj ukus previše.
Da se razumemo, ne bih se bunio da se nadjem iza Smoki u nekom redu zu samoposluzi :per:

golube ,bolje gledaj ko je iza tebe u redu...:zper:
 

Back
Top