Horarna pitanja

imam jedan horar, pitac sam ja :) karta je radikalna, vladaar sata je venera koja je i vladar podznaka. pitanje je da li ce mi jedan momak odgovoriti na poruku?
ja sam predstavljena venerom u devici a kosignifikator je mesec u blizancima. momak je predstavljen marsom u vodoliji koji je retro. mars i venera nisu u aspektu. medjutim dispozitor marsa je saturn koji je u aplikacionmom trigonu sa venerom. mesec koji predstavlja i poruke je u sekstilu aplikacionom sa venerom, sto moze oznaciti pozitivan ishod pitanja. da li ispravno tumacim? takodje vladar treceg polja je jupiter koji je u trigonu sa suncem koje je kosignifikator momka... moje misljenje je da ce odgovoriti ali da nece biti bas kako zelim, bice suzdrzan i necemo nastaviti komunikaciju za sad. Eto, e sad da li dobro gledam? https://imgur.com/a/9M0agpq
 
Ovako, prvo bih rekla da si ti predstavljena Venerom u Devici koja je u padu pa se u momentu postavljanja pitanja nimalo ne osecas dobro, pomalo si "bljak" jer je Venera u Devici u padu. Kako je Venera neposredno pre toga (1,5 stepen) bila jos u Lavu, nisi se tako osecala jer je na zadnjim stepenima Lava Venera bila u terminu, licu Marsa, volela je tog decka na neki nacin, bila pod njegovim uticajem, mozda malo euforicno opcinjena, pod njegovim "vladarstvom" kao osobe (On je Mars u ovom horoskopu), a dispozitor Venere je bilo Sunce - sto predstavlja njega kao muskarca. Vrlo ti je bilo stalo do njega i imao je veliki uticaj na tebe kao muskarac,ali si pre 1,5 nedelju ili 1,5 mesec (1,5 stepen je usla Venera u Devicu), izgubila to iz nekog razloga, i pocela da se osecas "bljakavo" kako ja to kazem ( govorimo o tvom "racio" delu) . Mesec kao tvoj kosignifikator pokazuje da si emotivno jos pod njegovim uticajem tj. gajis neki deo pozitivnih emocija u vezi njega jer je Mesec u terminu Saturna i licu Marsa ( a on je Mars u Vodoliji). Ja bih proizvoljno rekla da jeon mozda negde na putu ili se udaljio i da ne mozes lako doci do njega. Mars i Venera nemaju aspekat, direktan ali ce tvoja venera (svesni deo), aplikaciono uci u inkonjukciju Marsu za tacno 5 ,5 stepeni) jer Mars ide Retro a Venera direkt pa se srecu u egzaktnom aspektu na oko 7-mom stepenu. Kako je aspekt aplikacije Venere ka marsu, ti si ta koja salje poruke po mom misljenju i koja ocekuje komunikaciju, a kako je u pitanju aspekt koji je inkonjukcija - to znaci "dogadjanje bez vidjenja" , sto u stvari ti i ocekujes - dopisivanje ili odgovor na poruku ne mora da bude licnog kontakta ( ti i on) vec vi mentalno bez "direktnog gledanja oci u oci". Koliko je to vremenski 5,5 stepeni mi je sidkutabilno da li je 5,5 sati ili dana ili 5,5 nedelja od momenta pitanja ,ne znam, jer je kombinacija Devica/promenljiva i Vodolija/fiksna, pa bih konstatovala da ti ocekujes brzi odgovor dok on to radi "kasnije od ocekivanog). No, da bi se ovaj aspekt ostvario, pa i na "slepo" komuniciranje porukama, Venera prvo aplicira ka Saturnu koji je dispozitor Marsu, a saturn se nalazi u polju komunikacije i reci, u svom terminu ali i licu Venere, sto znaci da je negde i njemu drago da ima kontakt s tobom ( bolje ikakva recepcija nego nikakva!), plus Venera ide ka direktnom aplikacionom trigonu Saturna tako da prvo mora da se nesto ponovi ili pomeri, odlozi pa da se stvore uslovi za komunikaciju bez gledanja ( porukama). To sto se pomera ili ponavlja je zbog njega i necega sto on nije dovrsio ili uradio, nesto sto je njegovo da mora, pa tek tada ( posle tog aspekta koji se desava aplikaciono za 3,5 stepena) ide vasa komunikacija po mom misljenju za 5,5 stepeni ( ti odbrojavaj jesu li to sati, dani ili nedelje u tvom slucaju jer mogucnosti znas kao i vremenski okvir koji si postavila sebi kada si postavila ovo pitanje. Trebalo bi da znas za vremenski okvir pri postavljanju pitanja - da li si precizirala odgovor na poruku u 7 sati od trena izrade horara ili 7 dana ili 7 nedelja ( sigurna sam da nisi sebe pitala za mesece i godine cekanja :) ). kako je venera u Devici u padu, u terminu i licu Merkura, koji je u lavu u padu takodje, komunikacija medju vama ne ide ni kako si planirala, ni kako si zelela ni kako si se nadala , ali ipak ima dozu postovanja i svidjanja u njegovom stavu ali i "osecaja moranja i bio bi red da odgovori" (zbog tog saturna dispozitora njegovog racija tj. misljenja kao ljudskog bica i stava koji ima prema tebi). Aspekti koje sam ovako opisala idu TI-ON , glava glavi , racio raciju ( znaci ne mesamo emocije i osecaje.
Tvoj Mesec moze i daljeda gaji svoje emocije prema njemu, prelazi u znak Raka za 4,5 stepena ( sata, dana, nedelja ), emotivno ces da zivnes i dodjes sebi, u svojesediste kao i dalje u licu Marsa - emocije postoje sa tvoje strane. E tu nastaje i jedna promena, Sunce koej je simbol njegove muskosti, njega seksualno i srcem, potpada u tom periodu pod vladavimu tvojih emocija, ti si mu dispozitor sa Mesecom, pa bih rekla da ovde sve nade nisu izgubljene, da nije sve onako kako si zamislila i li ocekivala ali da on gaji odredjene emocije zbog cega "voli da komunicira sa tobom" tako da bih komunikaciji, ja ovde, bar ovako povrsno gledano, dala vece sanse nego sto mozda ti to ocekujes sama. Ima sad tu jos detalja kao sto je da su ti misli usmerene ka putovanju ili inostranstvu, a pitas "da li ce odgovoriti na poruku", kao i sa kojom planetom je Mesec pravio poslednji aspekat i sa kojom ce napraviti prvi sledeci, kao i da je i tebi i njemu iz nekog razloga vrlo vazan Merkur kao planeta ( te da li tu ima posrednika koji ce ti preneti nesto o njemu pre nego on odgovori ili potvrditi nesto posle njegovog odgovora), kao i kakva je to "situacija kojoj se on Retro vraca gde biva egzaltiran u jarcu , a nesto iz njegove proslosti itd itd.. Ima mnogo toga da bi se moglo prosto odgovoriti

Savet - kad koristis Horar , koristi ga onako kako to tradicionalna astrologija radi jer u horaru nema mesta Uranu, Neptunu, Plutonu..
 
Tamara ma ,prvo bih rekla da si ti predstavljena Venerom u Devici u pad,u pa se u momentu postavljanja pitanja ne osecas dobro, pomalo si "bljak" - u padu. Venera je pre toga (1,5 stepen) bila jos u Lavu, nisi se tako osecala na zadnjim stepenima Lava (Venera bila u terminu, licu Marsa, ) volela je tog decka na neki nacin, bila pod njegovim uticajem, malo euforicno opcinjena, pod njegovim "vladarstvom" kao osobe (On je Mars ), a dispozitor Venere je bilo Sunce - sto predstavlja njega kao muskarca. Vrlo ti je bilo stalo do njega i imao je veliki uticaj na tebe kao muskarac,ali si pre 1,5 nedelju ili 1,5 mesec (1,5 stepen, izgubila to iz nekog razloga, i pocela da se osecas "bljakavo" ( govorim o tvom "racio" delu) . Mesec kao tvoj kosignifikator pokazuje da si emotivno jos pod njegovim uticajem tj. gajis neki deo pozitivnih emocija jer je Mesec u terminu Saturna i licu Marsa ( a on je Mars u Vodoliji). Ja bih proizvoljno rekla da jeon mozda negde na putu ili se udaljio i da ne mozes lako doci do njega. Mars i Venera nemaju aspekat, direktan ali ce tvoja venera (svesni deo), aplikaciono uci u inkonjukciju Marsu za tacno 5 ,5 stepeni) jer Mars ide Retro a Venera direkt pa se srecu u egzaktnom aspektu na oko 7-mom stepenu. Kako je aspekt aplikacije Venere ka marsu, ti si ta koja salje poruke po mom misljenju i koja ocekuje komunikaciju, a kako je u pitanju aspekt koji je inkonjukcija - to znaci "dogadjanje bez vidjenja" , sto u stvari ti i ocekujes - dopisivanje ili odgovor na poruku ne mora da bude licnog kontakta ( ti i on) vec vi mentalno bez "direktnog gledanja oci u oci". Koliko je to vremenski 5,5 stepeni mi je sidkutabilno da li je 5,5 sati ili dana ili 5,5 nedelja od momenta pitanja ,ne znam, jer je kombinacija Devica/promenljiva i Vodolija/fiksna, pa bih konstatovala da ti ocekujes brzi odgovor dok on to radi "kasnije od ocekivanog). No, da bi se ovaj aspekt ostvario, pa i na "slepo" komuniciranje porukama, Venera prvo aplicira ka Saturnu koji je dispozitor Marsu, a saturn se nalazi u polju komunikacije i reci, u svom terminu ali i licu Venere, sto znaci da je negde i njemu drago da ima kontakt s tobom ( bolje ikakva recepcija nego nikakva!), plus Venera ide ka direktnom aplikacionom trigonu Saturna tako da prvo mora da se nesto ponovi ili pomeri, odlozi pa da se stvore uslovi za komunikaciju bez gledanja ( porukama). To sto se pomera ili ponavlja je zbog njega i necega sto on nije dovrsio ili uradio, nesto sto je njegovo da mora, pa tek tada ( posle tog aspekta koji se desava aplikaciono za 3,5 stepena) ide vasa komunikacija po mom misljenju za 5,5 stepeni ( ti odbrojavaj jesu li to sati, dani ili nedelje u tvom slucaju jer mogucnosti znas kao i vremenski okvir koji si postavila sebi kada si postavila ovo pitanje. Trebalo bi da znas za vremenski okvir pri postavljanju pitanja - da li si precizirala odgovor na poruku u 7 sati od trena izrade horara ili 7 dana ili 7 nedelja ( sigurna sam da nisi sebe pitala za mesece i godine cekanja :) ). kako je venera u Devici u padu, u terminu i licu Merkura, koji je u lavu u padu takodje, komunikacija medju vama ne ide ni kako si planirala, ni kako si zelela ni kako si se nadala , ali ipak ima dozu postovanja i svidjanja u njegovom stavu ali i "osecaja moranja i bio bi red da odgovori" (zbog tog saturna dispozitora njegovog racija tj. misljenja kao ljudskog bica i stava koji ima prema tebi). Aspekti koje sam ovako opisala idu TI-ON , glava glavi , racio raciju ( znaci ne mesamo emocije i osecaje.
Tvoj Mesec moze i daljeda gaji svoje emocije prema njemu, prelazi u znak Raka za 4,5 stepena ( sata, dana, nedelja ), emotivno ces da zivnes i dodjes sebi, u svojesediste kao i dalje u licu Marsa - emocije postoje sa tvoje strane. E tu nastaje i jedna promena, Sunce koej je simbol njegove muskosti, njega seksualno i srcem, potpada u tom periodu pod vladavimu tvojih emocija, ti si mu dispozitor sa Mesecom, pa bih rekla da ovde sve nade nisu izgubljene, da nije sve onako kako si zamislila i li ocekivala ali da on gaji odredjene emocije zbog cega "voli da komunicira sa tobom" tako da bih komunikaciji, ja ovde, bar ovako povrsno gledano, dala vece sanse nego sto mozda ti to ocekujes sama.

- - - - - - - - - -

Ima sad tu jos detalja kao sto je da su ti misli usmerene ka putovanju ili inostranstvu, a pitas "da li ce odgovoriti na poruku", kao i sa kojom planetom je Mesec pravio poslednji aspekat i sa kojom ce napraviti prvi sledeci, kao i da je i tebi i njemu iz nekog razloga vrlo vazan Merkur kao planeta ( te da li tu ima posrednika koji ce ti preneti nesto o njemu pre nego on odgovori ili potvrditi nesto posle njegovog odgovora), kao i kakva je to "situacija kojoj se on Retro vraca gde biva egzaltiran u jarcu , a nesto iz njegove proslosti itd itd.. Ima mnogo toga da bi se moglo prosto odgovoriti

Savet - kad koristis Horar , koristi ga onako kako to tradicionalna astrologija radi jer u horaru nema mesta Uranu, Neptunu, Plutonu..
 
Hm, jos uvek nista od komunikacij sa njim. Medjutim jeste doslo do promene, upoznala sam nekog drugog i skrenula misli malo. Sad cekam da mu drugarica to prenese indirektno :D i jeste on daleko od mene, to ste u pravu, daleko zivi i radi od mog mesta... izgubila sam svaku nadu za odgovorom jer i nema sad smisla vise nista... i jeste bila sam bas bas lose u momentu postavljnja pitanja... sad saam zivnula :) hvaala naa odg:)
 
Hm, jos uvek nista od komunikacij sa njim. Medjutim jeste doslo do promene, upoznala sam nekog drugog i skrenula misli malo. Sad cekam da mu drugarica to prenese indirektno :D i jeste on daleko od mene, to ste u pravu, daleko zivi i radi od mog mesta... izgubila sam svaku nadu za odgovorom jer i nema sad smisla vise nista... i jeste bila sam bas bas lose u momentu postavljnja pitanja... sad saam zivnula :) hvaala naa odg:)
Nema na cemu, malko sam vise pisala da bi shvatila odakle se i kako pocinje gledanje na tvoje pitanje, da bi shvatila to, cini mi se da si malko se pogubila u svojem gledanju horara tog pitanja..eto, dala sam ti smernice pa vezbaj i prati.
 
https://imgur.com/e8xjvTc Karta je radikalna, vladar sata je Venera u Vagi.
A pitanje je-da li ce se obnoviti ljubavni odnos sa jednim momkom koji je nedavno prekunut na moju inicijativu?
Saturn u sedmom polju je u aplikacionom aspketu sa rmerkurom a posto ce krenuti direktno moze li oznaciti promenu situacije sa njegove strane? Posto je odnos prekinut jer on smatra da ne napredujemo pa sam ja prekinula... medjutim nadam se da ce se promeniti situacija...
 
https://imgur.com/e8xjvTc Karta je radikalna, vladar sata je Venera u Vagi.
A pitanje je-da li ce se obnoviti ljubavni odnos sa jednim momkom koji je nedavno prekunut na moju inicijativu?
Saturn u sedmom polju je u aplikacionom aspketu sa rmerkurom a posto ce krenuti direktno moze li oznaciti promenu situacije sa njegove strane? Posto je odnos prekinut jer on smatra da ne napredujemo pa sam ja prekinula... medjutim nadam se da ce se promeniti situacija...

1. Pitanje mora da bude jasno i jedno jedino i konkretno.
2. kad pitas postavis pitanje a ne tumacis kartu sama i ne donosis zakljucke sama i ne odvajas planete koje ti zelis a pri tom od jednog pitanja napravis mini studiju.
3. pitanje za tebe je : odakle ucis tumacenje horara tj primenu horarne astrologije i da li uopste to ucis? Ako ucis, vrati se na pocetak, na umetnost postavljanja jasnog i konkretnog pitanja horaru pa tek idi dalje.
 
Tamara ma ,prvo bih rekla da si ti predstavljena Venerom u Devici u pad,u pa se u momentu postavljanja pitanja ne osecas dobro, pomalo si "bljak" - u padu. Venera je pre toga (1,5 stepen) bila jos u Lavu, nisi se tako osecala na zadnjim stepenima Lava (Venera bila u terminu, licu Marsa, ) volela je tog decka na neki nacin, bila pod njegovim uticajem, malo euforicno opcinjena, pod njegovim "vladarstvom" kao osobe (On je Mars ), a dispozitor Venere je bilo Sunce - sto predstavlja njega kao muskarca. Vrlo ti je bilo stalo do njega i imao je veliki uticaj na tebe kao muskarac,ali si pre 1,5 nedelju ili 1,5 mesec (1,5 stepen, izgubila to iz nekog razloga, i pocela da se osecas "bljakavo" ( govorim o tvom "racio" delu) . Mesec kao tvoj kosignifikator pokazuje da si emotivno jos pod njegovim uticajem tj. gajis neki deo pozitivnih emocija jer je Mesec u terminu Saturna i licu Marsa ( a on je Mars u Vodoliji). Ja bih proizvoljno rekla da jeon mozda negde na putu ili se udaljio i da ne mozes lako doci do njega. Mars i Venera nemaju aspekat, direktan ali ce tvoja venera (svesni deo), aplikaciono uci u inkonjukciju Marsu za tacno 5 ,5 stepeni) jer Mars ide Retro a Venera direkt pa se srecu u egzaktnom aspektu na oko 7-mom stepenu. Kako je aspekt aplikacije Venere ka marsu, ti si ta koja salje poruke po mom misljenju i koja ocekuje komunikaciju, a kako je u pitanju aspekt koji je inkonjukcija - to znaci "dogadjanje bez vidjenja" , sto u stvari ti i ocekujes - dopisivanje ili odgovor na poruku ne mora da bude licnog kontakta ( ti i on) vec vi mentalno bez "direktnog gledanja oci u oci". Koliko je to vremenski 5,5 stepeni mi je sidkutabilno da li je 5,5 sati ili dana ili 5,5 nedelja od momenta pitanja ,ne znam, jer je kombinacija Devica/promenljiva i Vodolija/fiksna, pa bih konstatovala da ti ocekujes brzi odgovor dok on to radi "kasnije od ocekivanog). No, da bi se ovaj aspekt ostvario, pa i na "slepo" komuniciranje porukama, Venera prvo aplicira ka Saturnu koji je dispozitor Marsu, a saturn se nalazi u polju komunikacije i reci, u svom terminu ali i licu Venere, sto znaci da je negde i njemu drago da ima kontakt s tobom ( bolje ikakva recepcija nego nikakva!), plus Venera ide ka direktnom aplikacionom trigonu Saturna tako da prvo mora da se nesto ponovi ili pomeri, odlozi pa da se stvore uslovi za komunikaciju bez gledanja ( porukama). To sto se pomera ili ponavlja je zbog njega i necega sto on nije dovrsio ili uradio, nesto sto je njegovo da mora, pa tek tada ( posle tog aspekta koji se desava aplikaciono za 3,5 stepena) ide vasa komunikacija po mom misljenju za 5,5 stepeni ( ti odbrojavaj jesu li to sati, dani ili nedelje u tvom slucaju jer mogucnosti znas kao i vremenski okvir koji si postavila sebi kada si postavila ovo pitanje. Trebalo bi da znas za vremenski okvir pri postavljanju pitanja - da li si precizirala odgovor na poruku u 7 sati od trena izrade horara ili 7 dana ili 7 nedelja ( sigurna sam da nisi sebe pitala za mesece i godine cekanja :) ). kako je venera u Devici u padu, u terminu i licu Merkura, koji je u lavu u padu takodje, komunikacija medju vama ne ide ni kako si planirala, ni kako si zelela ni kako si se nadala , ali ipak ima dozu postovanja i svidjanja u njegovom stavu ali i "osecaja moranja i bio bi red da odgovori" (zbog tog saturna dispozitora njegovog racija tj. misljenja kao ljudskog bica i stava koji ima prema tebi). Aspekti koje sam ovako opisala idu TI-ON , glava glavi , racio raciju ( znaci ne mesamo emocije i osecaje.
Tvoj Mesec moze i daljeda gaji svoje emocije prema njemu, prelazi u znak Raka za 4,5 stepena ( sata, dana, nedelja ), emotivno ces da zivnes i dodjes sebi, u svojesediste kao i dalje u licu Marsa - emocije postoje sa tvoje strane. E tu nastaje i jedna promena, Sunce koej je simbol njegove muskosti, njega seksualno i srcem, potpada u tom periodu pod vladavimu tvojih emocija, ti si mu dispozitor sa Mesecom, pa bih rekla da ovde sve nade nisu izgubljene, da nije sve onako kako si zamislila i li ocekivala ali da on gaji odredjene emocije zbog cega "voli da komunicira sa tobom" tako da bih komunikaciji, ja ovde, bar ovako povrsno gledano, dala vece sanse nego sto mozda ti to ocekujes sama.

- - - - - - - - - -

Ima sad tu jos detalja kao sto je da su ti misli usmerene ka putovanju ili inostranstvu, a pitas "da li ce odgovoriti na poruku", kao i sa kojom planetom je Mesec pravio poslednji aspekat i sa kojom ce napraviti prvi sledeci, kao i da je i tebi i njemu iz nekog razloga vrlo vazan Merkur kao planeta ( te da li tu ima posrednika koji ce ti preneti nesto o njemu pre nego on odgovori ili potvrditi nesto posle njegovog odgovora), kao i kakva je to "situacija kojoj se on Retro vraca gde biva egzaltiran u jarcu , a nesto iz njegove proslosti itd itd.. Ima mnogo toga da bi se moglo prosto odgovoriti

Savet - kad koristis Horar , koristi ga onako kako to tradicionalna astrologija radi jer u horaru nema mesta Uranu, Neptunu, Plutonu..
Može li pitanje hoće li doći do kontakta između mene i jednog dečka 05.08. 14:56 2020.
 

Back
Top