MUŠKA TEMA !!! Koju gumu koristi pravi muškarac?

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942

Dakle, muški podforum pa zato MUŠKA tema!
Žao mi je što će ribe i sve one koje se tako uprkos godinama osećaju biti uskraćene kvalitetnog postovanja sa nama ali stvar je ozbiljna!
Dobacivaćete bezuspešno, znam, ali kao što rekoh - muškarac ima preča posla nego da non stop misli o onome o čemu vi mislite.
gumice.JPG

Ako uzmemo u obzir da vožnja stvara vibracije koje prijaju ženama (pogledajte im face dok voze) onda je ova tema ipak ozbiljna!
Dakle, izbor gume je veoma važan momenat zbog vaše partnerke.
Morate da napravite pravi izbor u skladu sa svojim navikama!
Vaša partnerka mora biti zadovoljna dok je vozate.
Muškarci se razlikuju prema stilu vožnje i žene to znaju.
Zato postoji toliko guma.
Neko vozi natenane, neko brzo al naglo koči, neko i ne koči dok se ne zakuca skroz, neko i ne gleda šta vozi i gde vozi...

Pa me zanima koje vi gume najčešće koristite da bi ste se osećali moćno a samim tim i oduševili vašu partnerku?
:mrgreen:
 
Dlakava_Strvina:

Dakle, muški podforum pa zato MUŠKA tema!
Žao mi je što će ribe i sve one koje se tako uprkos godinama osećaju biti uskraćene kvalitetnog postovanja sa nama ali stvar je ozbiljna!
Dobacivaćete bezuspešno, znam, ali kao što rekoh - muškarac ima preča posla nego da non stop misli o onome o čemu vi mislite.
gumice.JPG

Ako uzmemo u obzir da vožnja stvara vibracije koje prijaju ženama (pogledajte im face dok voze) onda je ova tema ipak ozbiljna!
Dakle, izbor gume je veoma važan momenat zbog vaše partnerke.
Morate da napravite pravi izbor u skladu sa svojim navikama!
Vaša partnerka mora biti zadovoljna dok je vozate.
Muškarci se razlikuju prema stilu vožnje i žene to znaju.
Zato postoji toliko guma.
Neko vozi natenane, neko brzo al naglo koči, neko i ne koči dok se ne zakuca skroz, neko i ne gleda šta vozi i gde vozi...

Pa me zanima koje vi gume najčešće koristite da bi ste se osećali moćno a samim tim i oduševili vašu partnerku?
:mrgreen:
A šta je sa Durex-om? - upita naivno Eva i baci mamac Dlakavom na koji će se on kao i uvijek upecati i odgovoriti.
 

Back
Top