Ovo je ženski forum

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Po postavljenim temama i angažovanju , ovo je postao ženski forum, a ženski forum je postao ženski dnevnik.

Mislim da ste pogrešno shvatile gostoprimstvo, koje se odnosi na posete kući, a ne i potpuno prenošenje vaših tema .....

Ili vas toliko interesuje šta muškarci misle, a na javnim mestima se gotovo plašite ili gnušate muškaraca....
 
OH, JA SE NE PLASIM MUSKARACA I NE GNUSAM IH SE, MADA SAM SHVATILA DA VAS TREBA DRZATI CVRSTO,na kratkom konopcu, JER STE KAO HELIJUMSKI BALONI.CIM OSTANETE BEZ 24/7 BRIGE ODLETITE, IZGUBITE SE.uh caps slucajni.
 
@Tuzni_patak

Možda ovim postom dokazujem tvoju tvrdnju, možda... Možda smo "gostovanje" pogrešno shvatile, pa instalirale svaka svoju četkicu za zube, ostavile pidžamice i ostale sitnice... Zašto ti to smeta? Ne samo tebi, imaš dosta istomišljenika. Da li je toliko teško odgovarati na naša pitanja ili podnositi razliku mišljenja?
Ne, ne plašim se muškaraca, niti gnušam. Zanima me šta mislite. Iskreno.
 
Natašenjka, nije Patkov komentar prvi. Bilo ih je još...
--------------------------------
Nije mi jasno zašto nekom smetaju pitanja? Zašto je problem ako drugačije mislimo? Nije stvar u tome da smo žene, već su svi ljudi različiti. Da li je to u pitanju? Ili se vi plašite i gnušate nas, Tuzni_patak?
 
onda hrabro vitezovi okruglog foruma, recite preuzvisenim damama da prestanu to da rade. pokusajte.najgore je iznositi plasljivo i u mnozini svoj stav. onda bolje da cutite.ja trenutno govorim u mnozini jer vidim ne smeta samo patku.
 
Tuzni_patak:
Po postavljenim temama i angažovanju , ovo je postao ženski forum, a ženski forum je postao ženski dnevnik.

Mislim da ste pogrešno shvatile gostoprimstvo, koje se odnosi na posete kući, a ne i potpuno prenošenje vaših tema .....

Ili vas toliko interesuje šta muškarci misle, a na javnim mestima se gotovo plašite ili gnušate muškaraca....


Hah...
Sve je to lepo objasnila LEPA MARA na temi:
http://forum.krstarica.com/threads/80419

Ubedi me rečima ali ne i činjenicama...
 
Tuzni_patak:
Po postavljenim temama i angažovanju , ovo je postao ženski forum, a ženski forum je postao ženski dnevnik.

Mislim da ste pogrešno shvatile gostoprimstvo, koje se odnosi na posete kući, a ne i potpuno prenošenje vaših tema .....

Ili vas toliko interesuje šta muškarci misle, a na javnim mestima se gotovo plašite ili gnušate muškaraca....


Ti me toliko nerviras da cu sad namerno da odgovorim na ovu temu... :-)

Zar na ovom forumu ne treba da se pise o muskarcima, a ne da pisu samo muskarci...

Uostalom, i vi se trtite na nasem forumu, tako da smo kvit!
 
kako vidim, ovde se ne zna ko vozi traktor a ko otvara kapiju!!!
sami ste krivi! vidi sad, sest kokosaka i vas dvojica (posto macora ne racunam zbog njegove prirodne mekoce!) i jos vam one pricaju sta da radite u VASEM kutku... e moji muskarci... u dvoristu jedan pevac dovoljan za 20 kokosaka, a ovde ni vas 50 ne moz' da smiri njih par...
 
cule smo da nemate moderatora ( bar ne tako cesto) i zato smo ovde jer mozemo da se nalupamo slatko a da nas ne banuju i ne zatvore teme...nja-nja-nja-nja...lepo nam je u vasoj anarhiji i koristimo je maksimalno !! ko vas shvrlja !!!!!!!

(plezim se ! )
 

Back
Top