Strasno se osjecam

Reci cu vam izvor tih svojih misli a pisao sam prije o tome.To se desilo 2013 godine,imam OKP i imam kompulzivne misli u glavi,Gledao sam utakmicu rukometnu,pomislio u sebi(ili sam tiho rekao)ubicu se ako promasi penal,i ovaj sutira i promasi penal.Od tada imam borbu sam sa sobom godinu dana,iako sam znao da je to glupost ali mi se nakon nekih stresnih situacija(oko onog stana pisao sam vam) prije 2 mjeseca vratila ta misao da ja to moram jer je promasio.Znaci kao da sam se tad htio ubiti ukoliko promasi.Od tada mi se vrti ta misao povremeno mi se vracala ali sam je kulirao jer je to bila samo misao.Ali intenziviralo je to prije mjesec i po kad sam sebi postavio pitanje da li ja to zelim,pa sam utripovao da zelim i da mi je svega dosta,i doslo je do ovde gdje je doslo.
 
Reci cu vam izvor tih svojih misli a pisao sam prije o tome.To se desilo 2013 godine,imam OKP i imam kompulzivne misli u glavi,Gledao sam utakmicu rukometnu,pomislio u sebi(ili sam tiho rekao)ubicu se ako promasi penal,i ovaj sutira i promasi penal.Od tada imam borbu sam sa sobom godinu dana,iako sam znao da je to glupost ali mi se nakon nekih stresnih situacija(oko onog stana pisao sam vam) prije 2 mjeseca vratila ta misao da ja to moram jer je promasio.Znaci kao da sam se tad htio ubiti ukoliko promasi.Od tada mi se vrti ta misao povremeno mi se vracala ali sam je kulirao jer je to bila samo misao.Ali intenziviralo je to prije mjesec i po kad sam sebi postavio pitanje da li ja to zelim,pa sam utripovao da zelim i da mi je svega dosta,i doslo je do ovde gdje je doslo.

Da li ti čitaš uopšte sve šta mi tebi pišemo?
Ja do pola noći ostala pre neko veče, pišem...a ti nisi ni čitao?
Da si čitao, odgovorio bi nam na pitanja...

Razmišljao bi malo o svemu što smo napisali a ne samo o toj svojoj misli.
ajde kreni čitati i odgovarati ljudima na pitanja
Tu smo, želimo pomoći... !!!!!
 
Pozdrav ljudi,i ranije sam pisao o ovoj temi i vec skoro mjesec i pol dana pucaju me suicidalne misli.Pocelo je tako sto se nakon stresne situacije polavile samo sam ih tad registrovao kao glupost medjutim kad sam nakon 10 tak dana postavio pitanje da li to zelim?Pa onda je nastala borba sa samim sobom da zelim,da hocu,sta ako stvarno zelim i dosta mi je svega.Sad duboko vjerujem da se zelim ubiti i to mi je pokvarilo zivot.Prije sam to mogao da kontrolisem tako sto navedem razloge da necu ali opet mi se vracalo da hocu i ja povjerujem jercmi preraste u osjecanje.Doslo je do kriticne tacke gdje samo sto nisam poceo planirati suicid gdje i kako otisao sam kod psihijatra.Propisao mi je ad anafranil pijem ujutro 25mg i popodne 25 mg znaci 2 tablete.Stanje mi se fizicki popravilo extra se osjecam ali i dalje hocu da se ubijem a ne znam zasto hocu.Prisiljava me ta misao da ja to hocu i zelim.pijem evo vec 14 dan a-depresiv.Ne znam kako da otjeram te suicidalne ideje.Gubim se i u poslu i u zivotu i u sveme.Stalno mi je u glavi da hocu da se ubijem i gotovo.Da li je neko imao slicnih problema
Svoju smrt ne možeš doživjeti i ne postoje drugi svjetovi, barem ne onakvi kakve ih ti zamišljaš! Postoje gore stvari od pomisli na sopstvenu smrt, a to je smrt bližnjih i osjećaj poraza. A poraženi smo onog momenta kada prestanemo da se borimo. Svako, pa i ljudi koji nemaju tvoj problem, vodi svoje bitke. Ja ti prijatelju želim da iz tvoje bitke izadjes kao pobjednik. Ovdje na forumu uvijek možeš dobiti bar podršku.
Zdrastveni sistem bi trebalo pored podrške da ti pruži i stručnu pomoć, ako ne uspije u tom zadatku bojim se da je to onda poraz nas kao društva!
A ti moraš da daš sve od sebe :)
 
Svoju smrt ne možeš doživjeti i ne postoje drugi svjetovi, barem ne onakvi kakve ih ti zamišljaš! Postoje gore stvari od pomisli na sopstvenu smrt, a to je smrt bližnjih i osjećaj poraza. A poraženi smo onog momenta kada prestanemo da se borimo. Svako, pa i ljudi koji nemaju tvoj problem, vodi svoje bitke. Ja ti prijatelju želim da iz tvoje bitke izadjes kao pobjednik. Ovdje na forumu uvijek možeš dobiti bar podršku.
Zdrastveni sistem bi trebalo pored podrške da ti pruži i stručnu pomoć, ako ne uspije u tom zadatku bojim se da je to onda poraz nas kao društva!
A ti moraš da daš sve od sebe :)

Jasno kao dan-ovo je jedini život i to najbolji! Ma kako da je ovo je premija!
Ako to izgubiš-nemaš ništa-sve si izgubio...
Zato čuvaj ga-najvrednije je što postoji.Kakvi dijamanti i brilijanti-sve je to kesa.Bez života ybš i brilijante i dijamante!
Ja odem na pecanje ,zabacim,gledam reku kako teče...Milina...:)
 
Jasno kao dan-ovo je jedini život i to najbolji! Ma kako da je ovo je premija!
Ako to izgubiš-nemaš ništa-sve si izgubio...
Zato čuvaj ga-najvrednije je što postoji.Kakvi dijamanti i brilijanti-sve je to kesa.Bez života ybš i brilijante i dijamante!
Ja odem na pecanje ,zabacim,gledam reku kako teče...Milina...:)
To su ti trenuci vredni življenja. Neko nas je slagao ili smo sami sebe, da postoji stanje stalne sreće... Čovjek je osudjen na to da doživi svoj maksimum, da zasija, sve poslije toga je pad ili želja da se to stanje ponovi. Mnogi nisu uspjeli da polete, pa da bar znaju žašto su pali. Ja se nadam da će postavljač teme zamahnuti krilima :)
 
Reci cu vam izvor tih svojih misli a pisao sam prije o tome.To se desilo 2013 godine,imam OKP i imam kompulzivne misli u glavi,Gledao sam utakmicu rukometnu,pomislio u sebi(ili sam tiho rekao)ubicu se ako promasi penal,i ovaj sutira i promasi penal.Od tada imam borbu sam sa sobom godinu dana,iako sam znao da je to glupost ali mi se nakon nekih stresnih situacija(oko onog stana pisao sam vam) prije 2 mjeseca vratila ta misao da ja to moram jer je promasio.Znaci kao da sam se tad htio ubiti ukoliko promasi.Od tada mi se vrti ta misao povremeno mi se vracala ali sam je kulirao jer je to bila samo misao.Ali intenziviralo je to prije mjesec i po kad sam sebi postavio pitanje da li ja to zelim,pa sam utripovao da zelim i da mi je svega dosta,i doslo je do ovde gdje je doslo.
Nije to penal, ako si gledao rukomet onda je bio sedmerac, tako se zove.
 
"SUDIJA PENAL ! ! !"
Neš se valjda derati:"SUDIJA SEDMERAC! ! !" :mrgreen:
Msm,bivši sam rukometaš i jeste sedmerac,ali i penal!
(Mada nisam bio zadužen za izvođenje sedmeraca,pardon- penala (;)) već za "praćke" s desetak metara...)
 
Ma zajebavam se ko i on što se zajebava. Ne komentariše ničija mišljenja već samo ponavlja jedno te isto, kao da pokušava sve ovde da hipnotiše da počnu tako da razmišljaju. Odjavljujem se odavde, a on neka se kucka sam sa sobom i sa onima koji hoće da učestvuju u ovom njegovom eksperimentu.
 
Dakaldov,
evo ti jedan vic

- Fato, ako rešiš zagonetku, biće seksa, a ako ne rešiš, ništa od toga: Koja životinja ima četiri noge, rep, mjauče i pije mleko – upita Mujo.
- Znam, krokodil!
- A jesi vrag! Uvek pogodiš.


Je l ti smešan?
Meni uvek... :zcepanje:
 

Back
Top