Nepravda prema secanju na najveceg heroja Srbije u novijoj istoriji

gost 390446

Iskusan
Poruka
5.726
Autorska tema.

Danas je 4. Maj. I kao i svakoga dana, razni mediji istrazuju i objavljuju sta se desilo na danasnji dan.

I danas me je pogodila jedna nepravda, ali to je i pokazalo zasto smo mi kao nacija otisli u tri lepe, i zasto nam je drzava u nikada gorem stanju, i srlja u to da bude jos gore.

Umesto da se danas svi mediji, svi portali (pa i ovde na krstarici) secaju i pricaju price o najvecem heroju Srbije u novijoj istoriji, pilotu pukovniku Milenku Pavlovicu, koji je na danasnji dan izveo jedno od najvecih herojskih dela - ljudi danas pricaju o tome kako je umro drug Tito.

Jedva da je poneki medij to objavio, i to na ko zna kojoj stranici, dok naslovnice pljuste od vesti o Titu.

Ako vam je Tito veci heroj i vaznija licnost za Srbiju od Milenka Pavlovica, onda je apsolutno jasno zasto nam je zemlja otisla u tri lepe. Onda apsolutno zasluzujete sve sto se desava, i Vucica, i Vulina, i Seselja, i sve druge majmune koji jesu, koji su bili, i one koji ce tek doci i potpuno dokrajciti ovu napacenu zemlju.

Slava najvecem heroju Srbije u novijoj istoriji. Slava Milenku Pavlovicu!

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/drustvo/1588564/necete-vi-da-ginete-ja-cu.html

----------------------------------------------------------

Da li je i vama svejedno sto su mediji danas gotovo potpuno zaboravili ovog Heroja?

Da li je i vama normalno i svejedno da se ovolika medijska pompa danas podize oko copavog Zagorca, a da skoro niko nigde nije pomenuo ovog heroja, ovu ljudsku velicinu?
 
Poslednja izmena:
Pa tacno da mislim da si odlepio...
Bespotrebna kamikaza...

Treba hrabrosti nije da ne treba....ali to jeste heroj sa nekim znakom pitanja....

A Tito je trebalo biti, za to tek treba hrabrosti.....svuda lavovi i hijene....

Tako da tvoj uvodni tekst samo pokazuje da nesto u mozgu nije dobro celom narodu , i onima sto su ostali i ovima sto su otisli , da genetski i mentalitetno nesto nije u redu...
To ti ne moze potvrditi neko iz Srbije, ali neko ko se rodio bilo gde u svetu bi svojim nacinom razmisljanja pokazao da vrednost kamikaze nije ni blizu vrednosti za otpisivanje rada Tita...
 
Pa tacno da mislim da si odlepio...
Bespotrebna kamikaza...

Treba hrabrosti nije da ne treba....ali to jeste heroj sa nekim znakom pitanja....

A Tito je trebalo biti, za to tek treba hrabrosti.....svuda lavovi i hijene....

Tako da tvoj uvodni tekst samo pokazuje da nesto u mozgu nije dobro celom narodu , i onima sto su ostali i ovima sto su otisli , da genetski i mentalitetno nesto nije u redu...
To ti ne moze potvrditi neko iz Srbije, ali neko ko se rodio bilo gde u svetu bi svojim nacinom razmisljanja pokazao da vrednost kamikaze nije ni blizu vrednosti za otpisivanje rada Tita...

Razvijene zemlje su bas razvijene i jake zato sto heroje poput njega (koji nije bio kamikaza, vec profesionalac koji je izvrsavao naredjenja u ratu i dao svoj zivot za druge - sto je najveci ljudski cin), ne da ne zaboravljaju, nego stavljaju na prve stranice udzbenika istorije.

Zemlje koje svoje heroje koji su dali zivot za druge zaboravljaju, a velicaju one koji su oduzimali zivote svopstvenom narodu (opste je poznato koliko je Srba ubijeno od strane Titove vlasti), osudjene su na propast.
 
Ja kolko se secam price nasi su imali dosta inferiorniju tehniku i slabije radare te tih par aviona sto je poletelo izginuli su ko od sale i posle vise nisu smeli da lete.
Ne znam kakav je Milenko Pavlovic bio, ali sam protivnik uzdizanja zrtava rata na ne znam koji pijedastal sto ne znaci da unizavam zrtve naravno.

Ako cemo vec pricati o herojima major Milan Tepic je dosta pogodniji materijal i dokazano je veoma moralna ljudska velicina dok sa druge strane o Milenku Pavlovicu ne znamo nista osim da je zrtva rata.
 
Ne zanima me politika.

Autorska tema.

Danas je 4. Maj. I kao i svakoga dana, razni mediji istrazuju i objavljuju sta se desilo na danasnji dan.

I danas me je pogodila jedna nepravda, ali to je i pokazalo zasto smo mi kao nacija otisli u tri lepe, i zasto nam je drzava u nikada gorem stanju, i srlja u to da bude jos gore.

Umesto da se danas svi mediji, svi portali (pa i ovde na krstarici) secaju i pricaju price o najvecem heroju Srbije u novijoj istoriji, pilotu pukovniku Milenku Pavlovicu, koji je na danasnji dan izveo jedno od najvecih herojskih dela - ljudi danas pricaju o tome kako je umro drug Tito.

Jedva da je poneki medij to objavio, i to na ko zna kojoj stranici, dok naslovnice pljuste od vesti o Titu.

Ako vam je Tito veci heroj i vaznija licnost za Srbiju od Milenka Pavlovica, onda je apsolutno jasno zasto nam je zemlja otisla u tri lepe. Onda apsolutno zasluzujete sve sto se desava, i Vucica, i Vulina, i Seselja, i sve druge majmune koji jesu, koji su bili, i one koji ce tek doci i potpuno dokrajciti ovu napacenu zemlju.

Slava najvecem heroju Srbije u novijoj istoriji. Slava Milenku Pavlovicu!

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/drustvo/1588564/necete-vi-da-ginete-ja-cu.html

----------------------------------------------------------

Da li je i vama svejedno sto su mediji danas gotovo potpuno zaboravili ovog Heroja?

Da li je i vama normalno i svejedno da se ovolika medijska pompa danas podize oko copavog Zagorca, a da skoro niko nigde nije pomenuo ovog heroja, ovu ljudsku velicinu?

"...Komunisti sve nas lazu..."

U Srbiji je to idolopoklonstvo proglaseno "normalnim".
Pesme o istorijskim licnostima,borbi za slobodu pravoslavnih Srba kroz istoriju,postovanje pravih vrednosti Srba,Srbije Marsirala kralja Petra garda,Pozutela slika stara,Gde si deda stavio kokardu itd.isl.su proglasene "neprihvatljivim"."Diskredituju" se kao "politicke" citaj "neprihvatljive".
Slaviti idolopoklonstvo je "super" a veru i Srbiju "neprihvatljivo" .
Zato se "slavi" danas idolopoklonstvo umesto heroja Srbije Milenka Pavlovica.

Pogadja me nepravda uvek a posebno kada se ne postuju heroji a slavi idolopoklonstvo.Milenko Pavlovic jeste heroj.On je spasao zivot mladoj osobi,poginuo za Srbiju,ostavio nam poruku da su novi narastaji najbitniji,treba ih cuvati i po cenu sopstvenog zivota.Oni su buducnost Srbije.
 
Poslednja izmena:
Sve ovo sto se desava je dokaz da su mediji danas potpuno pod vlascu interesnih grupa kojima je cilj samo pljacka Srbije.
I ne, nisu te interesne grupe neki Amerikanci ili Hrvati ili Rusi ili neko cetvrti. Te interesne grupe su domaci izdajnici, svi koji su bili na vlasti od raspada SFRJ, jer Srbija od 27. Marta 1945. godine je pod vlascu domacih izdajnika.

Pa ovi sto danas vladaju i jesu Titovi naslednici i zabole ih za bilo kojeg Srbina,koji je položio život za odbranu Srbije.Slava Milenku Pavloviću i svima njemu sličnim koji su dali život za Srbiju i svoj narod.To što se u javnosti ne oglašava niko povodom tih ljudi,neboj se ima dosta naroda koji pamte takve ljude i pamtiće ih dugo.
 
Sve ovo sto se desava je dokaz da su mediji danas potpuno pod vlascu interesnih grupa kojima je cilj samo pljacka Srbije.
I ne, nisu te interesne grupe neki Amerikanci ili Hrvati ili Rusi ili neko cetvrti. Te interesne grupe su domaci izdajnici, svi koji su bili na vlasti od raspada SFRJ, jer Srbija od 27. Marta 1945. godine je pod vlascu domacih izdajnika.

Vidis ovakva izjava je dovoljna da nevidljivo podeli Srbiju i srbe.
A ti to radis...
I posle se cudis sto ljudi ne uvazavaju tvoje izdajnicke stavove o kamikaza aktu jednog coveka.
Gde je granica...koliko bi kamikaza bilo dovoljno da se tvoj izdajnicki um zadovolji i kaze sad je dosta vise, da ostavimo neke i za sutrasnje bombardovanje i uzletanje.

Jedinica i vojnik se cuvaju, a ne akaju kao placenici...
A posle kenjaza o izdajnicima te sa ove te sa one strane...
Tacno se vidi da si sa ovih prostora....

- - - - - - - - - -

Ne pita se saborac jel za Slobu ili za Seselja?
 
Ne zanima me politika.

Danas se ne ide u zatvor za slavljenje slave,niti pevanje pesama Srbije.Ali su zabranjene.Ne direktno ali stavis skinu ih.Znate Oj vojvodo Sindjelicu npr.?Ona je "previse agresivna i uzburkava ljude" te je brisu.
Ali zato sto na sat idu pesme Hrvatskih grupa i onog islamiste sto je zavrsio Medresu,kako se zove,"Dino Merlin".
Poremecen sistem vrednosti potpuno.Pokusavaju da nam nametnu gluposti i isperu mozak budalastinama.Ne mogu.Mi smo Srbi,cuvamo secanja na heroje.

Slava Milenka Pavlovica je vecna.On je usao u istoriju Srbije.
 
Autorska tema.

Danas je 4. Maj. I kao i svakoga dana, razni mediji istrazuju i objavljuju sta se desilo na danasnji dan.

I danas me je pogodila jedna nepravda, ali to je i pokazalo zasto smo mi kao nacija otisli u tri lepe, i zasto nam je drzava u nikada gorem stanju, i srlja u to da bude jos gore.

Umesto da se danas svi mediji, svi portali (pa i ovde na krstarici) secaju i pricaju price o najvecem heroju Srbije u novijoj istoriji, pilotu pukovniku Milenku Pavlovicu, koji je na danasnji dan izveo jedno od najvecih herojskih dela - ljudi danas pricaju o tome kako je umro drug Tito.

Jedva da je poneki medij to objavio, i to na ko zna kojoj stranici, dok naslovnice pljuste od vesti o Titu.

Ako vam je Tito veci heroj i vaznija licnost za Srbiju od Milenka Pavlovica, onda je apsolutno jasno zasto nam je zemlja otisla u tri lepe. Onda apsolutno zasluzujete sve sto se desava, i Vucica, i Vulina, i Seselja, i sve druge majmune koji jesu, koji su bili, i one koji ce tek doci i potpuno dokrajciti ovu napacenu zemlju.

Slava najvecem heroju Srbije u novijoj istoriji. Slava Milenku Pavlovicu!

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/drustvo/1588564/necete-vi-da-ginete-ja-cu.html

----------------------------------------------------------

Da li je i vama svejedno sto su mediji danas gotovo potpuno zaboravili ovog Heroja?

Da li je i vama normalno i svejedno da se ovolika medijska pompa danas podize oko copavog Zagorca, a da skoro niko nigde nije pomenuo ovog heroja, ovu ljudsku velicinu?


Nemoj tako,Tito je takodje veliki heroj i treba da se ustane kad se prica o njemu.Pola gradova u Srbiji je izgradjeno zbog Tita.

Svi su zavravali skole,radili posao,dobijali stanove,dobro plate,cenio se jugoslovenski pasos...za vreme Tita a sad pricaju nesto protiv Tita.

Jedino cetnici i balije nisu voleli Tita a ostali normalni ljudi jesu.

Da je Tito ziv ne bi bilo desavanja na Kosovu 99-te,tako i da ne bi pogino Pavlovic
 
Pa ovi sto danas vladaju i jesu Titovi naslednici i zabole ih za bilo kojeg Srbina,koji je položio život za odbranu Srbije.Slava Milenku Pavloviću i svima njemu sličnim koji su dali život za Srbiju i svoj narod.To što se u javnosti ne oglašava niko povodom tih ljudi,neboj se ima dosta naroda koji pamte takve ljude i pamtiće ih dugo.

A Tito je dao svoj zivot za sve balkanske drzave.

Bitka na Sutjesci
Bitka na Neretvi
Bitka za Srbiju 1944.
Borbe na Jadranu u Drugom svjetskom ratu
Borbe u Slavoniji 1941-1945
Zimske operacije 1943/1944 u centralnom delu Jugoslavije
Sremski front

To si neke bitke gde se dobro pokazao Tito i vojnici Jugoslavije,verovatno da nije bilo Tita ne bi bilo pola vasih djedova zivo
 
Razvijene zemlje su bas razvijene i jake zato sto heroje poput njega (koji nije bio kamikaza, vec profesionalac koji je izvrsavao naredjenja u ratu i dao svoj zivot za druge - sto je najveci ljudski cin), ne da ne zaboravljaju, nego stavljaju na prve stranice udzbenika istorije.

Zemlje koje svoje heroje koji su dali zivot za druge zaboravljaju, a velicaju one koji su oduzimali zivote svopstvenom narodu (opste je poznato koliko je Srba ubijeno od strane Titove vlasti), osudjene su na propast.

Tito nije ubijao Srbe nego cetnike

Jugoslavija 1941-1945 je imala tri neprijatelja fasisti,nacisti i cetnici

A evo sta su cetnici uradili

Masakr u Vraniću decembra 1943.
Četnički masakr u Drugovcu 29. aprila 1944
Zločini četnika u čačanskom kraju
Masakr u pljevaljskom, fočanskom i čajničkom kraju februara 1943
Operacija Alfa
 
Tito nije ubijao Srbe nego cetnike

Jugoslavija 1941-1945 je imala tri neprijatelja fasisti,nacisti i cetnici

A evo sta su cetnici uradili

Masakr u Vraniću decembra 1943.
Četnički masakr u Drugovcu 29. aprila 1944
Zločini četnika u čačanskom kraju
Masakr u pljevaljskom, fočanskom i čajničkom kraju februara 1943
Operacija Alfa

Proveri koje su narodnosti najvise bili na golom otoku i koji su najvise ubijeni tamo.
 
Tito nije ubijao Srbe nego cetnike

Jugoslavija 1941-1945 je imala tri neprijatelja fasisti,nacisti i cetnici

A evo sta su cetnici uradili

Masakr u Vraniću decembra 1943.
Četnički masakr u Drugovcu 29. aprila 1944
Zločini četnika u čačanskom kraju
Masakr u pljevaljskom, fočanskom i čajničkom kraju februara 1943
Operacija Alfa

Tito i njegovi majmuni su ubijali sve redom, ko god nije mislio isto kao i oni. Ubili su desetine hiljada nevinih i postenih Srba, koji nisu imali apsolutno nikakve veze sa cetnickim pokretom.
 
Tito i njegovi majmuni su ubijali sve redom, ko god nije mislio isto kao i oni. Ubili su desetine hiljada nevinih i postenih Srba, koji nisu imali apsolutno nikakve veze sa cetnickim pokretom.

To je normalna stvar ubijanje ljudi koji ne misle isto ko Tito...Jugoslavija je bila demokratija,ali po svim merilima vise je bila diktatura.

Diktatura je prvo nastala u Sparti,a svi znamo kaka je Sparta bila i ne znam u cemu je problem...

A to ubijanje ljudi nije toliko strasno,mi ljudi smo stoka...Ubijanje ljudi koji nemaju mozga i koji su se prepustili sistemu to nije tragedija...
 
To je normalna stvar ubijanje ljudi koji ne misle isto ko Tito...Jugoslavija je bila demokratija,ali po svim merilima vise je bila diktatura.

Diktatura je prvo nastala u Sparti,a svi znamo kaka je Sparta bila i ne znam u cemu je problem...

A to ubijanje ljudi nije toliko strasno,mi ljudi smo stoka...Ubijanje ljudi koji nemaju mozga i koji su se prepustili sistemu to nije tragedija...

Da li si svestan sta si upravo napisao? Da li si svestan da pozivas na izvrsenje zlocina, i da opravdavas izvrsenje zlocina?
 

Back
Top