Apel da se probude ljudi iz sna jer ovi politicari krecu na nasu decu

Kod nas je najveci trend gadjenje prema zapadu.. U tome ucestuje celokupna javnost i mediji...

Najveci trend je da domace ne moze da bude dobro....

- - - - - - - - - -

Sad kad krenu razni korisnici na krstarici da "razvijaju" nasu ljubav prema zapadu, kao nismo fer sto ih ne volimo toliko...
Nit ga volim nit ga mrzim, zasluzio je da ga tretiram kroz cisti interes, jer ceo zivot i svet tretira tako...
A interes mi je trenutno da me ne iskasapi radi svoje zarade bilo bubrega bilo svega ostalog...
 
Da, sve nešto gaze smartphones i nisu zaluđeni ''memes'' kulturom sa 9gag-a i ostalih bakrača.

I najveci mrzitelji zapada nose najke i majice sa likom majkl dzeksona po budzacima avganistana... Pa ne ne gleda se to po tome pobogu ljudi... Mladi ljudi koji smatraju da sve lose kod nas dolazi sa zapada, da nam oni to namecu i da zele da nas uniste cine vise od 90% nase mlade populacije... I zato ne brinite... I to koju muziku slusaju i cije filmove gledaju nemoj da vas brine(racunajte na njih)....
 
Najveca polemika se u drzavi vodi oko toga da li je neko predao drzavu zapadnim zlotvorima ili nije... A nacelo je jedno jedino ONI SU ZLI... Te ljubitelji vlasti tvrde da Car nije dobar sa njima(zapadom) na taj nacin vec da zeli da se izbori za najbolje, a opozicija da jeste i da se prodao tom zlu... Ljubitelji vlasti da ga Putin podrzava, jer se neda zapadu, a opozicija da ga ne podrzava dovoljno jer ovaj suruje sa zapadom.... Tako da je ovo sto nam se desava jedno JEDNOUMLJE koje nema ko da primeti...
 
Ti nas sad zavlacis kao da smo majmuni zar ne?
Ovo je oportunisticko drustvo, sto znaci koliko je 2 i 2 zavisi od toga sta od toga imam ja.

Tako da te polemike koje navodis postoje za ove sto dezurni cekaju da se uvuku nekome u bulju.Ostali gledaju priliku za svoju korist i ne interesuje ih mnogo da rizikuju ili da nesto se natezu i naprezu.
Jednoumlje jeste, ali ne nesto razlicito od ovog koje ti iznosis...
Svako svoje dupe je jedinstveno jednoumlje...
 
Ti nas sad zavlacis kao da smo majmuni zar ne?
Ovo je oportunisticko drustvo, sto znaci koliko je 2 i 2 zavisi od toga sta od toga imam ja.

Tako da te polemike koje navodis postoje za ove sto dezurni cekaju da se uvuku nekome u bulju.Ostali gledaju priliku za svoju korist i ne interesuje ih mnogo da rizikuju ili da nesto se natezu i naprezu.
Jednoumlje jeste, ali ne nesto razlicito od ovog koje ti iznosis...
Svako svoje dupe je jedinstveno jednoumlje...

To sto ti sabiras pa ti ispadne 4 uopste nisu dvojke... Za sve vas i tebe i onog iz informera i goste kod Tese i za Dacica sve je jasno, samo to koliko cete isticati svoje davno izgradjeno misljenje zavisi od kulture, razumevanja, pa i dobrote... Sve je to na korist ovom sistemu i nasem nakaradnom drustvu... To misljenje da se mimo sveta i evrope moze iskonstruisati neko pravicno drustvo koristi samo domacim lopovima i sakacenju naroda... Mi personalizujemo i nasu drzavu i zapad pa valjda tako utvrdjumeo da smo na pravoj strani... Nasa drzava je ugnjetavana, ona je ponosna, ona nikoga ne napada niti mrzi, nju mrze... ona ne zeli da je ponizavaju, ona ima svoj braz... I u takvoj percepciji nase drustvo je jedan pokvareni buckuris u kome najgori isplivavaju, a posten covek propada bas zato sto mi imamo takvu "jasnu" percepciju...
 
I najveci mrzitelji zapada nose najke i majice sa likom majkl dzeksona po budzacima avganistana... Pa ne ne gleda se to po tome pobogu ljudi... Mladi ljudi koji smatraju da sve lose kod nas dolazi sa zapada, da nam oni to namecu i da zele da nas uniste cine vise od 90% nase mlade populacije... I zato ne brinite... I to koju muziku slusaju i cije filmove gledaju nemoj da vas brine(racunajte na njih)....

Kakav Avganistan koji je pod kontrolom USA? Pa to im je glavno sediste za svu drogu koju prenose dalje ka zapadnoj EU. Kada imas neku vrstu fobije kao mrznja prema narodu ili naciji svakako je da neces koristiti njihove trendove. Nasa omladina, a i relativnih 30+ godina unazad sa svim ljudima iz okoline, je totalno vaspitana u americkom fazonu. Pa deca su rasla uz Nindza kornjace. Ne znam gde ti zivis pa vidis da nasa omladina mrzi ameriku, to nije slucaj
 

Back
Top