Restorani

Ako jedan evropski grad moze da dozivi svetsku bruku i sramotu,to je Beograd. Kada to kazem,imam u vidu bestijalni postupak,prema najelitnijem,najvise cenjenom
restoranu u ovom gradu - o cuvenom (i u Evropi) restoranu "Ruski Car",koji se nalazi na uglu Knez Mihajlove i Ul.Obilicev Venac. Da li na ovoj kugli zemaljskoj,postoji
neko tako zaostao,tako glup i primitivan,da najveci ukras (onog) nekadsnjeg (gospodskog) Beograda,zakantaci i ostavi ga prljavog i dronjavog.I to,u srcu CENTRA Beogruda.
I onda slusamo izjave Gradonacelnika i gradskog Menadzera,koji bez trunke stida,gledajuci nas u oci,pricaju o "istorijskom" razvoju turizma u nasem glavnom gradu.
Pa takav odnos,prema jednoj velicini,kao sto je nekada mocni restoran "Ruski Car',ne bi imali ni najzaostaliji clanovi,nekog plemena,na nekom zabitom ostrvcetu Tihog okeana.:rtfm::think:
 
Restoran Little Bay, neobican, fino je, ukusno, nije skupo, al nije srpska rostiljcina i uobicajeni meni nasih restorana
Restoran Kovač, imao odlicnu klopu i letnju bastu, ne znam sad
Bio je odlican restoran splav Srpska brvnara, ne znam kakav je sad. Tu imas gomilu domacih jela.
Ili u auto pa na neki salaš, i uzivajteeee
 

Back
Top