Atomski arsenali i leteci tanjiri

Video sam ih 1972 ili 1973. oznad Novog Sada...

Bio sam student, ali sam po podne vozio mali kamion sa namestajem da zaradim za zivot.

Oko 5 po podne, kada sam parkirao kamion ce, jedan od fizicki radnika mi rece: "Dodji da vidis nesto!"

Jos ce bio dan Suce je jos bilo na nebu....

Ali, pored SAuca je BILO JOS JEDNO SUNCE!

Nesto malo manje, ali je isto svetlilo...

Nisam mogao da verujem.....Otrcao sam do prve prodavnice stari stvari i trazio da mi na momenat pozajme dvogled (poznavao sam prodavca). On mi je dao i kada sam pogledao video sam TROUGAO, pravilan, koji se skoro nije kretao....

Vec je ceo grad gledao u nebo i diskutovao...

Ne znam sta je to bilo, ali nesto JESTE BILO...

Na veoma velikoj visini...

Kada je pocelo da se smrkava, odjednom se ugasilo...

Sutradan ej "Dnevnik" pisao o tome...

I baš tog primerka Dnevnika niti fotki nema ama baš nigde? Možda ih spalilo to drugo Sunce, ko će ga znati :think:
 
Ne znam da li ima ili nema...

Verovatno negde ima iako je bilo pre mnogo godina.

Nije o tome pisano samo jedan dan, vec mesec dana, mozda i vise....


Moze li da verujes meni kada kazem DA SAM TADA NESTO CUDNO VIDEO NA NEBU?

Da postoji, kružilo bi internetom. Ljudi se hrane senzacionalizmom, a to bi upravo takav članak bio. Koliko god da je star. Vade se članci od pre 50 i 60 godina u kojima piše da su se videli natprirodni fenomeni, a ne ovaj od pre 40ak.


Moze li da verujes meni kada kazem DA SAM TADA NESTO CUDNO VIDEO NA NEBU?

LMAO, naravno da ne, kad je to isti čovek koji brani teoriju ravne Zemlje.
 
Vec odavno je zapazeno da letecih tanjira uvek ima tamo gde su sklonista i skladista atomskog oruzja....

Da su uvek prisutni prilikom niklaranih proba...


STA ONI HOCE?

Da vide dokle smo odmakli u izumevanju stravicnih oruzja?

Da nas sprece da se samoubijemo?

Da nauce nesto od nas?


STA TI VANZEMALJCI HOCE!?
a ko ti kaze da su u pitanju vanzemaljci?
za sve te NLO-e ja sam ubedjen da su u pitanju eksperimentalne jos zvanicno ne objavljene letelice

- - - - - - - - - -

Moja greška, mislio sam na teoriju šupljeg Meseca. Pomešao sam dve koještarije. Poenta ostaje ista.

suplja zemlja..ravna zemlja..supalj mesec..ravan mesec :)
dajte vise dogovorite se..sta je ravno .... sta okruglo a sta suplje :)
 
a ko ti kaze da su u pitanju vanzemaljci?
za sve te NLO-e ja sam ubedjen da su u pitanju eksperimentalne jos zvanicno ne objavljene letelice

- - - - - - - - - -

Daleko od ekperimentalnih letelica,jer da jesu,traje duže od 60 godina,ima ih Amerika,ima Rusija,ima i Nova Švabija. Švabe nisu izgubili,drugi svetski rat,rat je samo stao,a Amerikanci su to iskoristili i nazvali pobedom,kada se Hitler povukao na Antarktik.
 
P-dk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWWpnN01EQV8vZmM1NWRjMWU2MmExNGM4NDdlMzIyZGVmYTdlZTMxOTQuanBnkZMCzQLkAIGhMAE


kazu da je jos tad napravljeno 15 primeraka ove letelice.

nije nikakva tajna da su nacisti eksperimentisali sa letecim tanjirima.
 
tacno..dosta se spekulise oko nemaca i vanzemaljaca i njihove povezanosti...


cak sam citao i da kad su jednog nemca naucnika koji je u cuvenoj operaciji "spajalica" prebacen u ameriku pitali kako su toliko postigli za tako kratko vreme..rekao.."imali smo pomoc"
 

Back
Top