NETFLIX

Chilling Adventures of Sabrina je neverovatno dobra serija - od shit tinejdzerskog sranja napravili su seriju sa savrsenom scenografijom i vise nego solidnom kostimografijom, fino odradjenom dramom i pricom, znaci stvarno neverovatno dobra serija i jos s obzirom na tematiku

Fakticki su od tematike ranga lobotomije "Vampriskih dnevnika" napravili jedno super seriju

A posebno mi se svidja sto su ovako super odradili likove i scene i kostime itd

A scenografija tesko da moze da bude bolja
MV5BMTk3NDY5NzI0N15BMl5BanBnXkFtZTgwMjk5ODU2NjM@._V1_.jpg
 
Registrujte se za mesec dana besplatno i iskoristite da odgledate Narcos (3 sezone) i Narcos-Mexico (jedna za sada). Serije su fenomenalne.

Inače ima dobrih serija,filmova i emisija na netflkixu ali realno čini mi se da je bolji izbor HBOgo što se tiče kvaliteta. Najbolje naravno imati oba :)
 
Poslednja izmena:
da dodam i The Vietnam War dokumentarac u 10 epizoda od po 1 i kusur. Zaista ne pamtim ovako dobar dokumentarac na ovu tematiku i po materijalu i detaljnosti pokrivanja i uključivanju obe strane :ok:
 
Нетфликсове игране серије не могу да сварим, од десет две су ми се допале. ХБО за мене остаје гарант квалитета.
 
barem kada pise da je hd 1080 ili 4k to je to, a ne kao kod nas ide im protok duplo manji za istu rezoluciju... ili satelitska tv sa pravim risiverom i kodovima ili netflix...ovi nasi provajderi i iptv su q
 
Super je, ali bas malo serija sa srpskim prevodom..
Na ovom sajtu možeš da pronadješ prevode za netflix. Ali prvo moraš instalirati mali program zove se Super Netflix. On se instalira u browseru i ništa nešteti i neopterećuje. Zatim se taj mali program učitava na Netflixu preko kojeg možeš da ubacuješ titlove. Jednostavno je, nije komplikovano.

Možeš da sa nekog drugog sajta, na primr " Titlovi.com". preko kojeg ja skidam prevode, skineš prevod i pretabaš ga preko ovog linka koji ću namestiti. I gledaš filome na Netflixu do mile volje i serije naravno :D

http://subflicks.com/
 
Na ovom sajtu možeš da pronadješ prevode za netflix. Ali prvo moraš instalirati mali program zove se Super Netflix. On se instalira u browseru i ništa nešteti i neopterećuje. Zatim se taj mali program učitava na Netflixu preko kojeg možeš da ubacuješ titlove. Jednostavno je, nije komplikovano.

Možeš da sa nekog drugog sajta, na primr " Titlovi.com". preko kojeg ja skidam prevode, skineš prevod i pretabaš ga preko ovog linka koji ću namestiti. I gledaš filome na Netflixu do mile volje i serije naravno :D

http://subflicks.com/
Odlicno.Kad serija nije na engeskom,malo me umore engleski sabtitlovi...
Cim stignem probacu,hvala kolega!
 

Back
Top