KAFE KU(R)VARICA

NatasaNatasa

Elita
Poruka
15.620
Znate ono ''Žena u društvu treba da bude dama, u kuhinji domaćica u krevetu k.u.r.v.a'' ... e sad mene interesuje, šta treba prvo da pokažemo muškarcu koji nam se dopada .... da li smo bolje ''kuvarice'' ili ''kuRvarice'' ;)
 
Procitala sam skoro u nekom trac casopisu izjavu cerke Dzeri Hol i Mika Dzegera na tu temu. Kaze mala, tako ju je poducavala njena mama. I dodaje, da vecu glupost u zivotu nije cula. Pametna mala.
Mada, i ja sam upropastena tim pogresnim vaspitanjem.
 
Nauce te tako od malih nogu... i onda ti se zivot pretvori u pakao kad ne mozes bas sve da postizavas podjednakim kvalitetom. Negde mora da trpi. Probala ja da budem multipraktik zena, ali ne ide. Problem nije u meni vec u kvalitetu kozmetike. Nisam jos uvek nasla lak za nokte koji ce mirno i dostojanstveno na mojim noktima da podnese otpusavanje kanalizacije, razvlacenje kablova za struju i telefon, krecenje, ciscenje mladih krompirica i ostalo... Ma, kupovala sam i one sa reklama sto im kao nije nista i kad noktima slomis ogledalo... Ne pomaze. I ajd sad, kako ja da budem dama 15 min nakon rvanja sa kanalizacionom cevi? Ili ***** tamo gde treba. ..... Kad ga tad nisam udavila onom sajlom.... Dosao da vidi sta radim i kaze: "Pa mogla bi da budes malo vise zensko". grrrr%#^$!!!!
 
Nisam rekao da temi nešto fali .Meni je ok . Ali da je neki muškarac napisao za ženu da je "kafe kuvarica" ili "kafe kurvarica" to bi se smatralo uvredom i gazdarica bi zaključala temu.
 
NatasaNatasa:
Znate ono ''Žena u društvu treba da bude dama, u kuhinji domaćica u krevetu k.u.r.v.a'' ... e sad mene interesuje, šta treba prvo da pokažemo muškarcu koji nam se dopada .... da li smo bolje ''kuvarice'' ili ''kuRvarice'' ;)

Je li Nato... Jel' tebi baš toliko dosadno na poslu? :lol:
 
Ajmo od pocetka: morate prvo da se vidite, upoznate, fizicki privucete. Onda, bar ja, gledam manire, drzanje, opstu kulturu. Ako se stvari povoljno odvijaju, izlazite cesce (interesantno jos nema sexa, vrlo interesantno), a onda ga i dovedes ili te on dovede kuci ( al` ne jos da te upozna sa mamom i tatom, vec su drugi razlozi u pitanju, jel`da). Bilo bi lepo da nesto spremis, nista mnogo jako (pasulj, crevca u saftu, itd) nego nesto lagano, a opet neobicno (jeguljice, dagnje, tako nesto, pa sa jednim Remmy Martenom, hmmmm). Posto si se dokazala na tim poljima mozete preci na sledece polje „gde ne bije boj svijetlo oruzje, vec boj bije srce u junaka”. Otvaras vrata, ulazite... fade out. Vatromet, kineske vatre i sve ostalo....i ti si srecna zena.
 
NatasaNatasa:
Pa neka .. i vi muškarci morate nas nečim da impresionirate ... pa makar to bila i crna kafa, bez šećera ...

hehe... Mislim da je potrebno mnogo više da impresionirao jedan tipičan primerak ženskog roda. ;) Teške su ove naše balkanke... Mada ima onih koje i rado prihvataju pozivu na kaficu... :lol:
 

Back
Top