Ne, nikako

Sve iz naslova kad - tad stigne osobu koja voli taj izraz."Ne,ne dopada mi se" bi bio naslov da ga je zanimalo sta zaista ne zanima druge.

Dakle,Tab pita sta cete raditi jednog dana.Sve nabrojano hocete kad - tad.

Tab poznavalac ljudskog uma.
 
što volim žene koje koje napišu na netu da su poštene i muškarce isto tako :rotf:
meni u stratu proradi antena tipa: ako si pošten-a, šta imaš to da naglašavaš?

- - - - - - - - - -

I one koji stalno naglašavaju kako su oni iskreni i nikad ne lažu, pa još svaku rečenicu počinju ili završavaju time, ali ja sam samo iskren/a.
Bolje praštati sebi nego drugima. :mrgreen:
 
fish spa :)


to je tako nobles :D

rTF0s2X.jpg
 
Ova prica oko Novakove ishrane me je asocirala na ovu temu, ali se ona ne odnosi samo na hranu.

Sta nikad ne bi radili, uzimali, kupovali?
i da napomenem ..ne mora da se radi o hrani.

Ja na primer nikad ne bih jeo zivu hranu :)
Izbegavam sushi u sirokom luku posle gomle problema koje su ljudi dobijali zbog parazita koji se mogu naci u termicki neobradjenoj hrani.



Nikad, ali baš nikad ne bi mogao da napišem svoje mišljenje o nečemu o čemu nemam pojma, koliko god to bilo u trendu, moderno, popularno i td.

Nikad, ali baš nikad ne bi mogao da mrzim nekog jer je on nešto a ja ništa.

Napomena: Novak je osvojio Grand slem sa sadašnjom prehranom. :mrgreen:

Što se hrane tiče, da se radi o glavi nema šta ne bi pojeo. Ko ima vremena da pročita, preporučam K. Štajner: 7000 dana u Sibiru. Ima par recepata. :cool:
 
Размишљам шта је то за шта бих са сигурношћу могла да кажем: нећу никад.

Има ствари које не бих никада јела, пужеве, скакавце, на пример, а опет, екстремна глад не пита шта је на менију...

Никада не бих убила, а опет, кад ми је породица угрожена, верујем да бих, са лакоћом...

Никада не бих извршила самоубиство, а опет, неизлечива болест, близак крај, а болови неиздрживи...

Никада не бих слагала, а опет, ако некога могу да заштитим, да не повредим, ко сам ја да увек морам да кажем истину...

Е, али никада не бих могла са женом, и ту стварно подвлачим црту.
 
Susi jedem cesto i super mi je tako da ... evo vam ga na!

Nikad u zivotu ne bih jela pihtije.
Nikad ne bih gledala turske i indijske serije.
Nikad ne bih mogla da izdajem stan nekome. Nikad. Nikad! To je cisto zelenasenje i koriscenje tudje nesrece.
NIkad ne bih mogla da se druzim ili da uopste budem u kontaktu sa nekim ko me bas udari i povredi.
NIkad ne bih stavila pirsing. I kad ih vidim na drugima dobijem neki poriv da ih iscupam.
 
Susi jedem cesto i super mi je tako da ... evo vam ga na!

Nikad u zivotu ne bih jela pihtije.
Nikad ne bih gledala turske i indijske serije.
Nikad ne bih mogla da izdajem stan nekome. Nikad. Nikad! To je cisto zelenasenje i koriscenje tudje nesrece.
NIkad ne bih mogla da se druzim ili da uopste budem u kontaktu sa nekim ko me bas udari i povredi.
NIkad ne bih stavila pirsing. I kad ih vidim na drugima dobijem neki poriv da ih iscupam.
srce si<3
 
Susi jedem cesto i super mi je tako da ... evo vam ga na!

Nikad u zivotu ne bih jela pihtije.
Nikad ne bih gledala turske i indijske serije.
Nikad ne bih mogla da izdajem stan nekome. Nikad. Nikad! To je cisto zelenasenje i koriscenje tudje nesrece.
NIkad ne bih mogla da se druzim ili da uopste budem u kontaktu sa nekim ko me bas udari i povredi.
NIkad ne bih stavila pirsing. I kad ih vidim na drugima dobijem neki poriv da ih iscupam.

i sta sad recimo svi su tako kao ti,posteni,velikog srca,niko nece da izdaje stan da ne bi bili zelenasi?i gde ce ziveti ljudi koji nemaju svoj stan?na ulici,ili ces ih primiti kod tebe na gajbu besplatno?
odakle ti ideja da je izdavanje stana koristenje tudje nesrece???
ja sam u podgorici u pocetku bila podstanar?nisam znala da treba da budem nesretna zbog toga
 

Back
Top