Prednosti i mane kada zivite sami!

Nije za svakoga ni da zivi sam ni da zivi sa nekim. Sve je individualno. Meni je super i jedna i druga varjanta - probao sam vise puta obe :)
Prednost - ne moras nikome i nicemu da se prilagodjavas, imas potpunu slobodu.
Mana - skontas da je ipak malo lepse u dvoje, kada si sa pravom osobom. Inace, ako ona nije Ta, onda je bolje ziveti sam.
 
Kad si sam možeš ako želiš, po čitav dan da se šetaš go, da ne pereš sudove tri dana, da radiš valjda šta ti padne na pamet. Ali kad živiš sa nekim uvek imaš društvo za razgovor, partnera za seks, nekog da ti ugreje noge zimi, da te uteši i zagrli, da te sačeka kad se vratiš s posla, da se posvađaš kad ti dođe.... :zaljubljena:
 
Evo i sada sam u pidzami
:hahaha1: trenutno na odmoru.

- - - - - - - - - -

Šetam i ja u pidžami, ne vidim kako je to prednost samačkog života.
Reci ti meni onda, koje su prednosti samačkog života? :ceka:

Prednost je sto ne moram nikome da se pravdam ,da polazem racune ,da pricam gde idem ,sta radim ...a velika mana je sto zavisim u potpunosti od samog sebe .
 
Velika je mana sto samoca zna da utice na psihu ,ali sam razvio odbrambeni mehanizam ,tako da nemam nikakvih depresija i takvih slicnih dusevnih stanja .Pa eto poslednjih da kazem 16 godina sam ziveo 70% sam ....

- - - - - - - - - -

Pa mana je što nikog i nije briga gde si bio, šta radio, kad si sam. :lol:
Kad otvoriš vrata, niko te ne čeka...
Kad si bolestan, niko ti čaj ne skuva...

Meni je to prednost .Nisam ja potpuno sam ,imam ja roditelje ,bliske rodjake ..

- - - - - - - - - -

Retko sam kada bolestan ,skoro nikad ,vodim racuna o zdravlju .
 
Velika je mana sto samoca zna da utice na psihu ,ali sam razvio odbrambeni mehanizam ,tako da nemam nikakvih depresija i takvih slicnih dusevnih stanja .Pa eto poslednjih da kazem 16 godina sam ziveo 70% sam ....

Ok, ali da li je to tvoj izbor ili sticaj okolnosti?
I da li si srećan ili misliš da bi bio srećniji da ipak postoj neko koga zanima gde ideš i kada ćeš se vratiti? Iskreno.
 
Nije to moj izbor da budem sam ,sticajem okolnosti tako je kako je.

- - - - - - - - - -

Iskreno da ,voleo bih ...ali posle serije razocarenja sumnjam da cu naci tako nekog .

- - - - - - - - - -

Zene danas gledaju interes ,znaci ili da zivi u ino ili da zivi u veci grad poput Beograda ,Novog Sada ....ja sam mogao da zivim u ino ,mene to ne zanima ,i tamo sam i rodjen...

- - - - - - - - - -

Sem Amerike ,inostranstvo me ne zanima...
 
Kad si sam možeš ako želiš, po čitav dan da se šetaš go, da ne pereš sudove tri dana, da radiš valjda šta ti padne na pamet. Ali kad živiš sa nekim uvek imaš društvo za razgovor, partnera za seks, nekog da ti ugreje noge zimi, da te uteši i zagrli, da te sačeka kad se vratiš s posla, da se posvađaš kad ti dođe.... :zaljubljena:
I to sve radite???
Idem ovo da pokažem veci! Sad je najebala!:mrgreen::evil::hahaha:
 

Back
Top