Zasto su zenama vise privlacniji zauzeti muskarci ?

Meni bi se dopalo ...svaka hoce da se udaje ,jesam li ja toliko ozbiljan?E od sada sam neozbiljan maksimalno.

..ako ti "ne zelim sa tobom nista ozbiljno" kaze posle seksa, ne bi ti se dopalo, sigurna sam...

Pre seksa moze da ti prica sta hoce, ionako je nista ne cujes...:lol:

Dakle, sve karte su u njenim rukama i uvek bude bas onako kako ona zeli...:cool:
 
..ako ti "ne zelim sa tobom nista ozbiljno" kaze posle seksa, ne bi ti se dopalo, sigurna sam...

Pre seksa moze da ti prica sta hoce, ionako je nista ne cujes...:lol:

Dakle, sve karte su u njenim rukama i uvek bude bas onako kako ona zeli...:cool:
Neka ona to kaze pre seksa ,a ne posle ,ovako ispada da je seks bio losh ,a to je manipulacija ,pojedine zene znaju mnogo da lazu i da manipulisu .

- - - - - - - - - -

Mogao sam da postavim naslov teme Da li su zenama vise privlacniji .....ali moje iskustvo kaze nesto drugo ,bas ovako kako sam postavio temu.
 
A to sto ti kazes posle seksa da mi kaze da ne zeli, ne bi mi se dopalo ,jer bih bas upravo mislio da je zbog loseg seksa


Moze da prica i tokom seksa i tad je ne cujem nista :)

- - - - - - - - - -

Sto znaci da ako je pre seksa rekla da ne zeli ozbiljno ,ja bih rekao super ,a posle moze da prica sta hoce ,ja sam svoj cilj ostvario .Tako bih sada radio ako je u pitanju *****.

- - - - - - - - - -

Ako je u pitanju ozbiljna osoba ,onda ne bih ulazio u blud ,meni kako god da se okrene resenje nije u bludu ,a da je u pitanju ozbiljna a da je u pitanju ***** ,,,znaci sa kurvama nista ne treba da imam.Sto znaci samo ozbiljna veza ......
 
Slobodne zene devojke,vise vole da imaju seks sa ozenjenim muskarcima,zbog toga,sto im je ozenjen muskarac,neka vrsta garancije da nema polno prenosive bolesti.
Jedino ozenjen muskarac je garantovano bezbedan za dobar i zdrav seks. Sa mladicima,devojka ne moze da vodi opusten seks,jer je u stalnom strahu,da joj ne prenese
neku tesku polnu bolest. Njihov strah,ima potpuno opravdanje,jer mladici ne prezaju,da svoj polni organ,bez ikakve provere,"uglave" u bilo koju vaginu,bez ikakve provere
njene zdravstvene ispravnosti.!
 
Ja sam provalio zasto ,zbog feromona ,kada muskarac (zauzet)ima seksualne odnose ,zene to privlaci iako one to ne znaju ,a kada si sam ,ni 5 para ne daje ,retko koja ....To je cinjenica.

- - - - - - - - - -

Cak iako muskarac nije nesto zgodan a ima redovnije odnose ,pre ce da privuce zenu ,neku zenu ,nego onaj koji je sam i mnogo zgodniji ,lepsi ..itd.

- - - - - - - - - -

Zato i pucaju mnogi brakovi ,pogotovo oni koji vole da sharaju ,bludnici ....tesko mogu da odole .



Dva su najvažnija razloga za ovo. :cool:

Prvi, žene računaju da su ti zauzeti već potpuno ili bar donekle dresirani pa će lakše s njima. :mrgreen:

Drugi, ne manje važan je da nada žena su ti zauzeti ono što su teorijski naučili o seksu na Ljisu i u praksi primenili, pa im ne trebaju crtati gde je G taćka, a i ostale taćke. :hahaha:
 
Sa ovim prvim se slazem ,neko je dzaba u braku ,,,ako je u pitanju bolest ,pa i da nema seks ,ok razumljivo ,,ali da su oboje zdravi ili muz pravi problem ili zena ,ja bih napustio takvu zenu ,tu nema govora ,lepo kazu stariji 2-3 meseca bez seksa u braku ,napustaj brod koji tone .

- - - - - - - - - -

I zbog toga dolazi do preljuba takodje ....meni je jedino opravdanje znaci nemoc ili bolest ili razgovorom da se to resi ,da se vidi u cemu je problem ,,,ako nema toga ,dovidjenja ..,ima i primera gde oboje znaju ,tj.zive slobodno ,muskarac zna da zena ima jebacha ili obrnuto a brak je forma .

Pa da, uglavnom ozenjeni muskarci, znaci uglavnom nije pravilo za sve, varaju zato sto nemaju sex u braku.
Vratimo se onda temi, zasto su zenamz privlacniji ozenjeni muskarci? Oni koji su totalno sjebani kod kuce, odbijeni.. Zasto su privlacni nekim tamo slobodnim cicama?
 
Не ложи се нико на лажи, то је уобичајена спика која прати упознавање и удварање, при том су сви склони неистинама и улепшавању стварности како би се неком допали, како би некога освојили, а ложење наступа услед физичке привлачности, жене које су са заузетим мушкарцима бирају их пре свега због физике.
 
Не ложи се нико на лажи, то је уобичајена спика која прати упознавање и удварање, при том су сви склони неистинама и улепшавању стварности како би се неком допали, како би некога освојили, а ложење наступа услед физичке привлачности, жене које су са заузетим мушкарцима бирају их пре свега због физике.

Ja sam nekako mislila da je ipak zbog hemije. :think:

- - - - - - - - - -

A inače, mislim da si u pravu.
 
Не ложи се нико на лажи, то је уобичајена спика која прати упознавање и удварање, при том су сви склони неистинама и улепшавању стварности како би се неком допали, како би некога освојили, а ложење наступа услед физичке привлачности, жене које су са заузетим мушкарцима бирају их пре свега због физике.
treba da je fizicki spreman..:mrgreen: da odgovori svim izazovima, ali ipak ima i malo hemije..bar neki leptiric da zaleprsa u stomaku :lol:
 
ОК, хемија или илузија, свеједно, је сценски ефекат који употпуњује представу, а кад се све филтрира остаје огољена физика - жудња, жеља, глад, потреба, и испуњење.
Жена се може заљубити само у онога с ким јој је секс био или јесте врхунски, а са многима може мање или више уживати у сексу без емоција те врсте, то вам је цуре сигурно већ познато.
 
glupa generalizacija.. ne bih rekla da tu postoji bilo kakvo pravilo, neko te privuče zbog svojih osobina, stavova, nema to veze sa ljubavnim i bračnim statusom.. jednostavno, nekad je to zauzet, nekad slobodan muškarac, ali to nije nešto što se svesno bira.. naravno, većina žena neće priznati da ih privlači neko ko je zauzet, ali to je već neka druga tema..
 

Back
Top