Sex i ogledala, mlaz vode, video kamera ...

'Alo bre, nije valjda da svi (cast izuzetcima) imate averziju prema ogledalu.
Zar nije strava kad joj uhvatis pogled dok si iza nje ili kad (pored toga sto
osecas) lepo vidis akciju "udjes-izadjes". Nemojte mi reci da se niste bar
pokusali da odrzavate ravnotezu u klizavoj kadi ili ... Pa zar sad u doba sve
sitnije elektronike da samo meni padne napamet da snimim svoju devojku kako
se svlaci (i navlaci :)) ). Ccc...
 
dakle ovako ....veeeeeeelika kada.....ali bas veeelika(nemoj da se ubijamo od slavinu) nekoliko upaljenih sveca ....tiha muzikica....neko mnogo dobro vino.....pena....i ona i ja.
preskocio bih kameru i ogledala :) Lepse mi je da gledam u nju i sta radim nego da posmatram odraz u ogledalu :) koji moze da bude i iskrivljen :)) heheh , znate kako ogledala mogu da prevare.


pozdrav svima
 
medena:
kada je bolja od mlaza vode, ogledala uvek dolaze u obzir, a za kameru nisam sigurna. Al, recimo da snimke ostavite unucima u testament, da ne misle da su im baba i deda bili old-fashioned.


Al bi se unuci zaprepastili :)))
Kao ono , vidi babi kakve su bile sise ili dedi johnson :)))
pa vidi kakvu kondiciju imaju , a sad jedva furaju sa stapom :)))
Pa nije lose, malo materijala za pouku nije na odmet :)))
 
Mislim da je ova tema nepravedno zapostavljena !

Hteo sam da otvorim nesto slicno, ali bolje da se nadovezemo.

Ogledalo je jedan od jacih tripova, narocito ako je veliko i postavljeno tacno u visini kreveta (he he).

Video kameru nisam (nismo :) jos probali, posto je nemam :(. Ali moracu da je nabavim, mislim da je to jaaako dobro. Sve uz slag, slatko od sumskih jagoda, nutelu itd...

A jel bi neko podelio jos neku ideju ?
 
Stari Lisac:
dakle ovako ....veeeeeeelika kada.....ali bas veeelika(nemoj da se ubijamo od slavinu) nekoliko upaljenih sveca ....tiha muzikica....neko mnogo dobro vino.....pena....i ona i ja.
preskocio bih kameru i ogledala :) Lepse mi je da gledam u nju i sta radim nego da posmatram odraz u ogledalu :) koji moze da bude i iskrivljen :)) heheh , znate kako ogledala mogu da prevare.


pozdrav svima

zasto mi se cini da stari lisac ima najvise iskustva kakvo ogledalo kakva kamera, sve neke bezvezne stvari uzivajte u momentu a sta ce unuci da kazu, hm razmislicu kad ih budem imala... :lol: :lol:
 

Back
Top