DOK SE RODITELJI OTIMAJU O DETE, MALIŠAN PATI.

Novosadski Mič

Iskusan
Banovan
Poruka
6.684
Ispred Centra za socijalni rad u Beloj Crkvi juče se odvijala drama prilikom primopredaje sedmogodišnjeg dečaka majci, koja je sudskom odlukom dobila starateljstvo nad njim.


Potresne scene kamerom je snimio dečakov otac Valentin Čolak i uživo emitovao na svom Fejsbuk profilu, tvrdeći da mališan plače jer ne želi da ide kod majke.


- Tata, tata, dođi... Neću da idem. Tata - odzvanjali su krici uplakanog sedmogodišnjaka. Za to vreme Čolak je zvao Hitnu pomoć, tvrdeći da mu je dete u opasnosti, ali do kraja snimka nije se pojavio niko od lekara.


- Pomozite ljudi, dete mi je u opasnosti. Asmatičar je, plače već pola sata, onesvestiće se, umreće unutra, ljudi! Doživeće nervi slom - panično je govorio Čolak i sve snimao.


https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...alni-radnici-predavali-majci?ref=mostread_box
 
da klikcem na link doticnih novina necu
koristi detetovu dramu zarad sopstvene koristi, pa treba mu taj mobilni nabiti u dupe

sta ce uopste dete od sedam godina ispred sudnice da se pravi festa primopredaje, pa nije to paket pa da bude primopredaje pobogu :dash:

a najmanje ste mi jasni vi koji onanisete na ovakvo djubre od novinarstva, ovo ne treba da citate i serujete, vec da bojkotujete da se takvo djubre ne prodaje i ne postoji
 
Pa obicno je nemilosrdnije, znaci dodju cige u crnom i odvedu dete , posle par sati dobije ga druga strana...
Chike ne cige, ali za dete mu dodje isto...

A zloupotreba roditelja kod deteta nema sanse da je nema...nikad, ama bas i da ne zele da rade zloupotrebu , radice je, samo manje.
Dovoljna zloupotreba je sto zele da dete lici po karakteru ili ponasanju na njih...
 
mora majka da jako zeli alimentaciju


muškarce suštinski ne zanima potomstvo. kad se upišu na listu očeva završili su sa svojim obavezama tako da ovaj ćale pravi dramu u tri čina za glupave medije i još gluplje ove što plaču nad sudbinom nesrećnog deteta.

postoje deca o koje se niko ne otima i koja sede sama u domovima za nezbrinutu decu. ako već oćete da plačete plačite zbog nekoga ko je to stvarno zaslužio.
 
Uzasno me nervira kada vidim ili cujem da se tako nesto desava detetu,valjda zato sto sam i ja to prozivljaval,ne znam
Ali mislim da roditelji pre svega kada se razvode treba da razmisle o svojim postupcima i kako ce to uticati na njihovo dete
A,po meni najgore od svega,je to sto ti isti roditelji koji ''vole'' svoje dete idu na sud i raspravljaju ko ce dobiti to dete kao da raspravljaju o nekom predmetu,stanu ili kolima i ni ne razmisljaju o zeljama svoga deteta
 
muškarce suštinski ne zanima potomstvo. kad se upišu na listu očeva završili su sa svojim obavezama tako da ovaj ćale pravi dramu u tri čina za glupave medije i još gluplje ove što plaču nad sudbinom nesrećnog deteta.
postoje deca o koje se niko ne otima i koja sede sama u domovima za nezbrinutu decu. ako već oćete da plačete plačite zbog nekoga ko je to stvarno zaslužio.
Bas si odvalila sada...
 
muškarce suštinski ne zanima potomstvo. kad se upišu na listu očeva završili su sa svojim obavezama tako da ovaj ćale pravi dramu u tri čina za glupave medije i još gluplje ove što plaču nad sudbinom nesrećnog deteta.

postoje deca o koje se niko ne otima i koja sede sama u domovima za nezbrinutu decu. ako već oćete da plačete plačite zbog nekoga ko je to stvarno zaslužio.

a ima i majki koje ne zanima potomstvo dok su ocevi uz njih svim srcem

i otkud znas koji je ovde slucaj
 

Back
Top