Koji program za konvertovanje mp3 u mp4 format

Biljke

Početnik
Poruka
50
Ako neko zna.... Treba mi neki program za konvertovanje mp3 u mp4 format.
Dakle: Trebao bi da ubacim sliku izvodjaca sa tog albuma i sve pesme sa tog albuma i da program svaku pesmu pojedinacno pretvori u mp4. Znaci...Window Muvi Meker, Soni vegas i.t.d. nedolaze u obzir jer se na njima napravi od svih pesama jedan video a raditi svaku pesmu posebno je previse smarajuce. Probao sam razne audio konvertere ali u njima nema mogucnosti ubacivanja slike izvodjaca. Hvala.
 
Hvala / Miller / na pomoci ali to mi isto radi kao muvi meker i slicni programi. Dobijem samo jedan fajl sa slikom i vise pesama u tom fajlu.
Meni treba: da ubacim jednu sliku(slika izvodjaca) i na primer 30 mp3 pesam i kao rezultat rada programa da dobijem: 30 mp4 pojednacnih falova i svaki mp4 fajl da ima istu sliku a razlicitu kompoziciju. Naravno program za mp3 tagove ubaci u svaku pesmu sliku ali ostaje i dalje u mp3 formatu. Hvala za svaku pomoc. Treba dosta toga da odradim. Poz.
 
Hvala / Miller / na pomoci ali to mi isto radi kao muvi meker i slicni programi. Dobijem samo jedan fajl sa slikom i vise pesama u tom fajlu.
Meni treba: da ubacim jednu sliku(slika izvodjaca) i na primer 30 mp3 pesam i kao rezultat rada programa da dobijem: 30 mp4 pojednacnih falova i svaki mp4 fajl da ima istu sliku a razlicitu kompoziciju. Naravno program za mp3 tagove ubaci u svaku pesmu sliku ali ostaje i dalje u mp3 formatu. Hvala za svaku pomoc. Treba dosta toga da odradim. Poz.

ovo?
 
Друже, тек си на крају објаснио шта заправо хоћеш, па си вероватно збунио људе.
МП3 је, знамо, аудио фајл (из кога су одстрањени звуци које људско уво ионако не региструје) а МП4 је видео фајл. А то што ћеш добити наводно видеофајл на коме нема видеа него само слика певача, само ти захтева већу меморију.
Ако те мрзи да 30 пута радиш таг, онда скини неки од много лаких програма merge MP3 све песме споји скупа,
па онда или уради таг или слику певала постави на Windows Movie maker.
И то то је то.
А ако нећеш да ти буду скупа, онда тај фајл са 30 песама и сликом извођача, исецкај на 30 делова. Делује дангубно али је најлакши метод. Лакше сецкати него 30 пута таговати или убацивати у Windows Movie maker. па подешавати трајање видности слике са трајањем песме.
Сецкаш их или тримером на Реал плејеру или онлајн.
Позз
 
Hvala vam prijatelji na pomoci. Nasao sam nesto sto odgovara... a to je Replay converter. Naravno sada mi TRABA POMOC oko tog programa. Bili ste dobri drugovi za pomoc pa evo da podelim sa vama moje planove. Na google slike se moze legalno slati slike i video i to neograniceno. E sada ako neko ima 80.000 pesama i to bi hteo da bekapuje na Google slike, nemoze kao Mp3 vec mora kao video format(isprobano). Jpg+FileBinder nepomaze. Razni konverteri... isprobao sam veliku gomilu... nepomazu. Jedino moze: Replay converter. Prevuces pesmu ili ceo folder sa pesmama i on sve brzo odradi i takav Mp4 fajl prihvata Google slike, ali u probnoj verziji sve fajlove smanji na oko 1 MB. Pozdrav.
 
RESENO. Hvala svima na pomoci. Evo kako sam uradio: Nasao sam program (Modiac MP3 to FLV Audio Converter). Program lepo radi ali ga treba prvo podesiti po svojoj zelji i isprobati. Iz jednog ili vise foldera uzima muziku(ja mu pokazem ceo dvd) i konvertuje u FLV format. Tako konvertovano prebacujem u Google slike(legalno). Pozdrav svima.
 
Hvala. Ma ja se zakacio Mp4 i Avi formata i na kraju lako nasao FLV konverter a i to ispunjava uslove da Mp3 na kraju bude video fajl. Pozdrav.

Ma u redu je,mada si to sve mogao i sa ovim programom koji sam ti preporucio,ali moze i FLV,Moze VLC.Svi noviji programi koji imaju audio, video i slike u podesavanjima mogu mnogo toga da urade,samo zavisi koliko je ko upucen u koji program.Sa svakim programom moras probati u opcijama sta sve moze da uradi.Ako nesto pogresis,jedbostavno izbrises,ako je dobr,dobro je.
 

Back
Top