kako osvojiti IQ i dusu muskarca ribe?

E, mozda dok je ribica jos mala i naivna,
pa i bude laka meta za zensku manipulaciju, jer od kako riba oci otvori odma se baca na potragu za toplinom i neznoscu,
no posle nekoliko ostrih udaraca glavom o hladni zenski emotivni zid, nauci i mala ribica ponesto ... :) :)

Odrasla riba cilja na emotivno uravnotezene, tople i intuitivne osobe,
jer smatra to kao znak zrelosti i kvaliteta jedne odrasle osobe, i nema vremena ni volje da se bakce sa nezrelom decurlijom.

:)
 
Ribe su provereno milosrdan znak tako da bi one trebalo da uzivaju dok vam cine.......pa, drage moje, trazite od miskarca - ribe da vam cini sto vise........ I on ce uzivati u tome i obozavace vas zbog toga! Naravno, ovo je totalno pojednostavljeno ali ukoliko ima puno aspekata ribe onda je to to
 
Ribe su provereno milosrdan znak tako da bi one trebalo da uzivaju dok vam cine.......pa, drage moje, trazite od muskarca - ribe da vam cini sto vise........ I on ce uzivati u tomei obozavace vas zbog toga! Naravno, ovo je totalno pojednostavljeno ali ukoliko ima puno aspekata ribe onda je to to

Ljubav i ono "drugo" da,
no ribe nisu materijalno naklonjene, one zive u svojoj masti koja je malcice odvojena od ovog sveta,
tako da ciljati kod ribe na neku materijalnu dobit i ne bi bio bas neki plan,
osim ako je riba neki bogati naslednik, pa ce se pored njega omrsiti dobro ne samo jedna zena ...

:)
 
Ljubav i ono "drugo" da,
no ribe nisu materijalno naklonjene, one zive u svojoj masti koja je malcice odvojena od ovog sveta,
tako da ciljati kod ribe na neku materijalnu dobit i ne bi bio bas neki plan,
osim ako je riba neki bogati naslednik, pa ce se pored njega omrsiti dobro ne samo jedna zena ...

:)

Slazem se da ima takvih slucajeva ali kao sto sam i napomenula, dosta toga zavisi i od drugih aspekata......ne volim da banalizujem posto se bavim vec dosta dugo astrologijom....
 
i ja imam problem sa mojom ribom..znamo se od ranije..videli se prvi put pre godinu ipo dana..smuvali.. on je hteo da ostanemo zajedno ali ja sam tada volela bivseg..sada je to naravno sa njim sve proslo..u medjuvremenu sam se cula sa njim sa vremena na vreme i videli smo se posle par meseci u februaru prosle godine opet..do tada smo se dogovarali ali nam se nikako nije dalo..on sav nasmejan kad me vidi..umiljava se..srecan..imala sam uvek osecaj topline pored njega..ljubili se i nista vise posle..trebao je da se javi..lajkovao mi samo nesto na fejsu i nema ga..ni traga od njega..posaljem mu ja posle poruku i pitam sto mi ne salje nikakve poruke..kaze hteo je da se javi ali imao je obaveza..trening i ostalo..sto je i tacno jer zaista ima malo vremena..opet rekao javice se cim se istusira i nema ga..u februaru nesto malo posle toga smo se dop..on sav iscudjen kad sam mu rekla da nisam htela da mu cestitam rodjendan posle toga zbog nejavljanja..rekao je kako je to glup razlog..do tada mi je vec bilo svejedno hocemo li se ponovo videti ili ne jer mi je ostavio utisak vrlo komplikovane i cudne osobe..razocarao me je dosta jer u jednom trenutku mislim da mu je stalo a posle me navede da pomislim skroz suprotno..dopisivali se mesecima tako po malo..i bio je dogovor da se vidimo u avgustu..zvao me kod njega..tada je bio sam par dana..sacekao me je u blizini kuce i ja ne mogu da opisem kakvo je to odusevljenje bilo..oci mu sijaju..pune iscekivanja..gledao me je nekako milo i toplo..srecan..smeje se onako iskreno..zagrlio me je onako snazno..kao da sam mu nedostajala a ja nikad lepsa z:mrgreen: kad smo dosli mazio se bas..prica sa mnom o svemu..zainteresovan sta ima novo..sta se desavalo..pricamo sve opusteno..i odjednom me poljubio i opet sam tu popustila..bila sam dosta hladna i nezainteresovana zato sto me je povredio i pomirila sam se vremenom sa tim da nista nece biti tu..njegovom zaslugom..on je zbog toga bio smoren cele noci i zalio se kako sam nekako hladna i da to odbija..razmisljao je nesto dosta..pitao me je da li hocu da budemo zajedno ali da se u pocetku vidjamo pa da vidimo sta ce biti zbog njegovih obaveza..rekla sam da cu da razmislim i stvarno nije slagao sve tada sto je pricao je bila istina..posle te noci i ja sam odlucila da ga otkacim kao sto je i on mene..nisam slala bas nista skoro mesec dana..zalio se mojoj drugarici kako me nema da se javim..i odlucim da posaljem poruku..vidimo se mi posle ali sve na neke pauze u medjuvremenu je rekao da nije ostao onda sa mnom zato sto se plasio vezivanja jer ga je neka povredila pre par godina..na to je rekao kako je bilo odavno i kako se ni ne seca vise nje samo nece da prolazi kroz sve to ponovoi da sam mu se svidjala..a i on ima neke pripreme..putuje..fakultet i ostalo..u vezi smo od oktobra i opet je doslo do svadje zbog jedne poruke na koju nisam odgovorila jer nisam znala da je on poslao..ma kakvi naljutio se on covek..mislio je da lazem..i prekinuo sa mnom sve..z:( posle onoga iz februara ne mogu da kazem dosta se trudio oko mene ali neke stvari mi nisu jasne..on se javlja opet posle mesec dana i pita me da li hocu da me zove..ja sam naravno iz inata odbila da bih shvatio da ne moze da se ponasa kao dete i da bezi od svadje..posle sam i ja popustila i posle nekog vremena smo se pomirili..taman kada je sve pocelo super..opet je upropastio sve..nasla sam neke njegove tuzne statuse i pesme od pre u kojima se samo pominje kako je on tuzan i kako pati..pominje se cak i neka devojka u komentarima..napala sam ga zbog toga i trazila objasnjenje..rekao je da je to bilo pre 10 meseci kako nema pojma zbog cega je pisao..ne seca se i da je tada bio u nekom tripu..ubedjivali smo se par dana oko toga..pitao je zasto mi je to toliko bitno kada to uopste nije vazno i da ja nisam u pravu da postoji neka devojka..rekla sam da ne zelim da budem ponovo povredjena i da je mogao samo lepo da mi kaze ali jok naljutio se..proslo je par dana..iskulirao moju poruku i raskinuo sa mnom..ali ja sam sigurna da je to nesto sto zna sta je u pitanju ali nece da mi kaze..krije to ko zmija noge..sakriva nekako to..ne da mi da kopam po tome i njegovim osecanjima..usput od zadnjeg vidjanja je proslo nedeju dana i nismo se videli od tada..e sada verovatno zato sto je on sada ljut pa nece iz inata..ali ne razumem samo kako odjednom mu se svidjam..gleda me zalubljeno..stalno salje poruke..ma sve super..ima dosta detalja i dozvoli da se posvadjamo zbog gluposti i raskinemo..ja znam da je njemu sigurno mnogo stalo..da mu znacim..vezao se polako i svidjam mu se! ali zasto onda uradi ovo i posvadjamo se zbog nicega bukvalno..umesto da mi je lepo objasnio..sta vi mislite o svemu ovome i o cemu se radi?sta da radim sada da bih se on javio? z:((z:( ne zelim da sve propadne zbog ovoga..nekada se ponasa bas divno i zagrejan je a nekada skroz suprotno ne mogu da ga prepoznam kako je hladnokrvan u svadji i njegovim kuliranjima..i kao da mu je svejedno..on mene stvarno ne laze ni za osecanja ni za sta..ali za ovo u vezi statusa nesto mi se tu ne uklapa z:(
 
Po horoskopu bi trebala da se salzem sa ribama,skorpija sam ali se ne slazem,zajebani su oni dosta,imaju neki svoj svet,jako su emotivni,i intuitivni i znaju odmah da provale kad lazes kad ti je lose,i to je tacno njma morate samo da pokazujete paznju i sve to,ja ovom mom jesam pokazivala ali problem je bio sto on nije hteo da govori o emocijama dok ja jesam,i tu je nastajao problem,bio je zatvoren po tom pitanju i tu su nastajale svadje...
 
Ja kao riba stvarno ne trazim puno, malo topline, ikrenost, i dobrotu ...
paznju, razumevanje, emocije, i ostale gluposti traze ribe "pocetnici" koji ni sami ne znaju sta hoce,
no kad "odrastu" ribe postaju izvori svega lepog, ne posotji na svetu ko vam moze vise pruziti ljubavi i topline(ni slucajno patetike) od jedne odrasle i zrele ribe, muske ili zenske.

:)
 
Ja kao riba stvarno ne trazim puno, malo topline, ikrenost, i dobrotu ...
paznju, razumevanje, emocije, i ostale gluposti traze ribe "pocetnici" koji ni sami ne znaju sta hoce,
no kad "odrastu" ribe postaju izvori svega lepog, ne posotji na svetu ko vam moze vise pruziti ljubavi i topline(ni slucajno patetike) od jedne odrasle i zrele ribe, muske ili zenske.

:)
pa slazem se sa tim,umeju ribe da pruze mnogo ljubavi ali nece bilo kome,mada pomalo ste mazohisti..;)
 
Ko nije mazohist, ljudi "uzivaju" u cigaretama, nezdravoj hrani, raznim stetnim navikama ...
a to sto mene na par minuta ponekad uhvati neraspolozenje je kao vrhunac mazohizma? :)

A sto se ljubavi tice, pa nije moguce svakog voleti, no nek neko pokaze malo svoje unutarnje leopte, i svakako nece proci nezapazen :)
 
Pozdrav,

nedavno sam i ja (strijelac) sasvim slučajno ušla u život jedne ribice. Bile su to simpatije na prvi pogled, oduševljenje, ljepota, strast. Oboje smo izgledali tako blesavi i zaljubljeni, emocije su se mogle sjeći u zraku. Sve to nije trajalo ni dva mjeseca, riba je već pokazala kao neki vid nezainteresovanosti, nema toplih poruka, nema viđanja koliko je bilo. Dobro, pomislih. Ne možemo se stalno ni viđati, a ni dopisivati. Odrasli smo, imamo svoje obaveze, pustit ću ribu na miru. Međutim, sebe sam mučila raznoraznim razmišljanjima, upitnicima, razlozima i odlučim da porazgovaram otvoreno sa svojom ribom. Objasnim joj da želim muškarca koji zna šta želi, muškarca koji me želi u svakom trenutku, muškarca sa planovima (ne mislim na djecu i brak), nego da se to neko vrijeme planira, da se poštuje moje vrijeme, a ne da me se pusti da čekam čitav dan na neki dogovor, tj. "zovem te za minut da vidimo šta ćemo", nazove za 2h, ribica je bila u fazonu kako nikada neće moći naći djevojku poput mene. Znate ona priča, fina, inteligentna, prava žena, prenježna, mnogo pažnje si mi posvećivala, učinila mi život nježnijim, ružičastijim, ali kao da nemam tu količinu ljubavi pa da ti uzvratim sve to. Kaže kao da mi malo fali, kao da mi ne radi samo jedan prekidač, a svi drugi su uključeni. Volim te, ne želim te izgubiti kao osobu, rijetkost je naći nekog poput tebe, ali kao da ne osjećam ono što očekuješ. Vidiš da se ne ponašam kao muškarac prema tebi, vidiš da nisam pažljiv, mogao bih ostati u ovakvoj vezi godinama jer ti mi ništa ne braniš, ne osjećam se zarobljeno, ali vidim da si ti nezadovoljna. Rekoh da jesam i da ću završiti ovu vezu. Plakao je i govorio da mu je jako teško što me sutra neće biti, rekoh mu da je i meni teško, ali da mi je teže da se svako jutro budim nezadovoljna, da svaki dan budem tužna i nervozna zbog toga što navodno imam momka, a u stvari nemam. Nismo se čuli 2 dana, iako sam neko ko smatra da se za ljubav treba boriti, ovaj put dižem ruke jer ne mogu natjerati nekog da me voli punim kapacitetom, da me voli kao djevojku, a ne kao drugaricu. Pustila sam ga iako mi je teško.

Voljela bih više od svega da mi se javi i kaže kako je shvatio da ne može bez mene, pa da se vratimo onom našem zanosu, ali mislim da nema ništa od toga.
 
Jesi li sigurna da nije gej? Pitam jer su mi poznate ovakve situacije sa nekim ko jeste.

Pa danas čovjek ne može biti siguran u bilo šta. Pogotovo ako se osoba bori s tim i ne smije to prihvatiti, ni objelodaniti. Onda će sve napraviti da ne izgleda kao da je gay, mislim da ni sex ne može biti dokaz.
Mada ima mnogo drugarica, a i nije pokazao da je ljubomoran na bilo kojeg muškarca/kolegu/druga u mom životu.

Ma ne znam, ne mora biti gay, možda stvarno ne osjeća ljubav prema meni, a cijeni me kao osobu i voli na taj neki način.
 

Back
Top