Ovog leta....

možemo da pijemo božule dok ada ne počne stvarno da liči na rivijeru :lol:

ada027.jpg


tacnije, pijemo bozule i uzivamo u rivijeri :heart: dok ada ne pocne da lici na budvu :(
 
...sebi dajem svu slobodu ovog sveta. Ovog leta ne pakujem kofer. Putujem s rancem u kojem će biti četiri majce, šorc, trenerka, gaće, čarape i najneophodnija kozmetika. Obići ću sva ostrva u blizini mog. Voziću skuter makar izginula. Roniću opet, i to neću da me vode u plićak, potpisaću im disklejmer da nisu odgovorni za moje eventualno izginuće samo ako će da me vode na 10 metara. Ne pristajem na manje. To jest pliće.

Radila sam kao crnac, i redovan i vanredan posao (i još uvek radim). I zaradila sam. I sve ću spucati na svoju jedinu najvoljeniju sebe.

Ovo leto će biti jedno od onih za pamćenje. Sarmice mi.

A vi kako ste?

:ok::worth: Dobar provod zelim!

- - - - - - - - - -

I nama , daj Boze, da se ove godine ne izmakne more...
tih nekoliko dana me drzi cele godine normalnom
 
Tajanstveni su putevi Gospodnji.

Odustadoh od ideje slobodnog i samostalnog letovanja, ali sam pre toga na nekim levim sajtovima ostavila oglase da tražim saputnika - tačnije saputnicu, žensko (conditio sine qua non, muško ne dolazi u obzir). Nisam mnogo ni razmišljala o tome, tek pre mesec dana, zvoni telefon i devojka, žena, otkud znam (36 godina), zove i pita šta je s tim putovanjem i da li sam još uvek otvorena za opciju saputnice. I tu se mi ispričamo kao da se znamo dvesta godina, međutim, ja sam Sifnos već bila otkazala, i šta ćemo kud ćemo sad...te ona može od 15.jula, ja ne mogu od 15. jula, frka sa šeficom (formalistička diktatorka, ne mogu da je smislim), nekako se obe izborimo za 6. avgust. I sad brojimo dane do tog šestog, jer smo uplatile 'ladno, gospodže, 10-dnevno krstarenje grčkim ostrvima preko kontikija, sa kratkim odsedanjem u super hotelu na Glifadi, onda brod - koji je da se smrzneš koliko je raskošan - i onda iz Glifade Mikonos , Milos, Santorini, Krit, Samos, 8 dana natrag Glifada, 9 i 10 slobodno u Atini gde hoćeš i šta hoćes...i tako jedva ne mogu da dočekam :srecna:

Dve godine, ali dve godine, pokušavam da namolimo onogačijeseimevišenespominje da odputujemo negde zajedno. Dve godine dobijam šipak.
Jer nije to samo tek naći društvo. Treba imati nekog ko to može zajedno sa tobom finansijski da isprati (a da ne bankrotira posle). I posle dve godine plakanja, kukanja, svađanja...upoznam devojku koja zarađuje koliko i ja, u sličnim životnim okolnostima kao i ja, i željna doživljaja, avanture putovanja kao i ja.

To nije mogao da bude slučajan susret. Nije mogla od milion oglasa koji su tamo čučali na nekom levom sajtu da odluči i okrene baš moj broj. Nije mogla biti slučajnost što živi na pedeset metara od moje zgrade. Što je nekonvencionalna i zanimljiva. Što zna ono što ja ne znam, a ne zna nešto što ja znam.

Stvarno mi se u poslednje dve godine dešavaju veoma neobične strvari, sudbinski susreti i spojevi, mislim nisam ni vernik ni sujeverna, ali toliko slučajnosti - ne, to ne može biti.

U svakom slučaju...selim se na fitnes forumašice, pošto se intezivno spremam za leto :mrgreen:
 
a letnji odmor? ne idete nigde?
koliko dana imas godisnje?

Imam 28 dana, prosle godine sam greskom uzela 2 vise, pitali me da li hocu da platim ili ja oduzmem od ove godine- ja budala rekla da oduzmem od ove godine:dash:
Onda januar 6 dana za Australiju, Beograd 2 puta, dosla mi sestra sedela ovde, po neki dan random sto mi trebalo i eto to je to:sad2:
Ja bih letnji odmor, moram da trazim sta ima da se skrpi za to malo sto mi ostalo

- - - - - - - - - -

Ustvari imam 30 dana, sad sam videla
 
mi jos uvek nismo rezervisali odmor, ali sve mi se cini da i necemo izbeci ibizu, trecu godinu za redom ( teenage rules). msm treba opet biti roditelj u senci, al ne onoj ugodnoj koju bira uzmedju poola i plaze, nego sluga na izvolte koji snabdeva koktelima ekipu 16+ naviklu na alkohol u neprijateljskoj zemlji koja isti sluzi tek od 18+.
 
Imam 28 dana, prosle godine sam greskom uzela 2 vise, pitali me da li hocu da platim ili ja oduzmem od ove godine- ja budala rekla da oduzmem od ove godine:dash:
Onda januar 6 dana za Australiju, Beograd 2 puta, dosla mi sestra sedela ovde, po neki dan random sto mi trebalo i eto to je to:sad2:
Ja bih letnji odmor, moram da trazim sta ima da se skrpi za to malo sto mi ostalo

- - - - - - - - - -

Ustvari imam 30 dana, sad sam videla

ja imam 24, i nakon letnjeg odmora ostace mi 13 :D
prenela 7 dana od prosle godine, pametno spajala sa praznicima i random flexi recuperation danima :D
ne znam ni kad cu da ih potrosim do kraja godine, a mozemo da prenesemo samo 10
 
Ovog leta svasta po malo...
Glavno letovanje ce biti porodicno da porodicnije ne moze biti. Dve porodice, ukupno nas deset idemo na more kolima, jedan pitstop negde dole kod Atine, pa trajekt pa cemo nekad i da stignemo.
Kuca, bazen, rostilj..
Nosim tri kupaca, tri haljine i sta dohvatim jos. Knjige i Ipad.
Krajm avgusta Mne, ali kad to kazem mislim na nase selo, nasu plazu,kad sidjem dole ne izlazim do polaska kuci.
Eto.
 
ja imam 24, i nakon letnjeg odmora ostace mi 13 :D
prenela 7 dana od prosle godine, pametno spajala sa praznicima i random flexi recuperation danima :D
ne znam ni kad cu da ih potrosim do kraja godine, a mozemo da prenesemo samo 10

Blago tebi, mi nista ne mozemo da prenesemo. A ne bih imala ni sta :lol:

- - - - - - - - - -

Prosle godine sam bas lepo putovala, Spanija, Grcka, Austrija, Australija i ovde po Engleskoj. Ove godine corak
 
Ček, polako...da izjoorim majtstore... :lol:

Prošle god sam se maximalno iskoristio more....bio na relaciji cg-italija.. kupo se od kraja maja do debelog semptembra...putovao....kad se sve skupi, bio sam 2 mes. na moru..


A danas...danas je sve drugačije....nemmam pojma sigurno do 15. jula....a možda ni kasnije.....šo se mene tiče nek bude potop svuda po morima, dok ja ne mogu da odem.... nja ( :
 
Ovog leta svasta po malo...
Glavno letovanje ce biti porodicno da porodicnije ne moze biti. Dve porodice, ukupno nas deset idemo na more kolima, jedan pitstop negde dole kod Atine, pa trajekt pa cemo nekad i da stignemo.
Kuca, bazen, rostilj..
Nosim tri kupaca, tri haljine i sta dohvatim jos. Knjige i Ipad.
Krajm avgusta Mne, ali kad to kazem mislim na nase selo, nasu plazu,kad sidjem dole ne izlazim do polaska kuci.
Eto.

O kojoj plazi pricas?
 

Back
Top