Koliko dobro poznajete fudbal |KVIZ|

DjomlaSPLAT

Ističe se
Poruka
2.037
Dosao sam na jednu ideju. Da napravimo neki kviz na forumu. Naravno, u vezi fudbala. E sad, razmisljao sam, kako to da izvedemo, ali da nam Google ne bude od pomoci. Pa sam dosao na ideju, kada sastavljate pitanje, pokusajte da budete sto kreativniji, mastovitiji, da smislite sto teze pitanje, da se odgovor ne moze naci za 5 sekundi na Googlu. I da se postavi da li se trazi: (igrac, trener, klub, stadion itd..) Uostalom, sad kad postavim pitanje, vidicete na sta mislim. Pravila su jednostavno. Ko odgovori tacno, ima tu cast i privilegiju da postavi sledece pitanje. Ko prvi stigne do 10 tacnih odgovora je pobednik. :D Znam da je bila ovakva slicna tema. Ali, ovo da bude malo teze, i bez Googla. Cisto malo da se druzimo i zezamo.

- - - - - - - - - -

E ajd' prvo pitanje glasi.. :D

Trazi se klub.

Ovaj klub ima dosta trofeja u svojim vitrinama. Ali medju tim trofejima, drzi dva nacionalna trofeja drzave u kojoj se ovaj klub ne nalazi.
O kom klubu je rec.. :D
 
Poslednja izmena:
Dosao sam na jednu ideju. Da napravimo neki kviz na forumu. Naravno, u vezi fudbala. E sad, razmisljao sam, kako to da izvedemo, ali da nam Google ne bude od pomoci. Pa sam dosao na ideju, kada sastavljate pitanje, pokusajte da budete sto kreativniji, mastovitiji, da smislite sto teze pitanje, da se odgovor ne moze naci za 5 sekundi na Googlu. I da se postavi da li se trazi: (igrac, trener, klub, stadion itd..) Uostalom, sad kad postavim pitanje, vidicete na sta mislim. Pravila su jednostavno. Ko odgovori tacno, ima tu cast i privilegiju da postavi sledece pitanje. Ko prvi stigne do 10 tacnih odgovora je pobednik. :D Znam da je bila ovakva slicna tema. Ali, ovo da bude malo teze, i bez Googla. Cisto malo da se druzimo i zezamo.

- - - - - - - - - -

E ajd' prvo pitanje glasi.. :D

Trazi se klub.

Ovaj klub ima dosta trofeja u svojim vitrinama. Ali medju tim trofejima, drzi dva nacionalna trofeja drzave u kojoj se ovaj klub ne nalazi.
O kom klubu je rec.. :D

Monako ?
 
Ima tema. Ali odgovori su mogli na interentu da se nadju lagano. A i nije imalo tabela. Pa reko ajd' da probamo ovako nesto :D


Aco. Skoro sam negde cuo nesto o ovome, ali nmg da se setim. Zaboo sam..

Ne smeta nista nova tema, naprotiv.

- - - - - - - - - -

Za kog trenera Englezi kazu da je najbolji selektor koga nikad nisu imali?

Bodove pisemo svi. Ko pogodi dopisuje se na tabelu.

To mora da je neki ko je trenirao neku njihovu ostrvsku reprezentaciju tipa R. Irska. O'Nil?
 
Aco, da nije mozda Murinjo?

Nije Murinjo, morate malo vise u proslost da idete. Pitanje je vrlo edukativno, na kraju odgovora se krije preporuka za dobar film. :mrgreen:

Ne smeta nista nova tema, naprotiv.

- - - - - - - - - -



To mora da je neki ko je trenirao neku njihovu ostrvsku reprezentaciju tipa R. Irska. O'Nil?

Trenirao je samo klubove, 4 ukupno ako se ne varam, sa fantasticnim rezultatima. U to vreme je bio kao Murinjo, po uspesima, izjavama, temperamentu... Zbog temperamenta nikada nije postao selektor Engleske.
 
Jedan jugoslovenski golman se pre vise decenija ''proslavio'' tako sto je primio gol na najgluplji moguci nacin: Pustio je loptu rukom ispred sebe pred noge protivnickom igracu koji je onda rutinski dao gol dok ovaj nije ukapirao sta se desilo. O kom je golmanu rec?
 

Back
Top