Ротвајлером на првачића

Koji ce ti k macka u zivotu?

А к ти је скраћеница од керовођа, кер, кучка....?
Мачка је све супротно од паса, лепо, паметно, умиљато, љупко, чисто, самостално биће, коме не треба газда, које знају да се понашају, које као и фини људи трпе тортуру од простака. Које мрзе простаци и на њима искаљују бес.
Кроз читав средњи век у Европи, од затуцаних верских фанатика биле су прогањане, заједно са "вештицама" и кад су их најзад верски фанатици искоренили, Европом је завладала куга, мишеви и пацови...
 
А к ти је скраћеница од керовођа, кер, кучка....?
Мачка је све супротно од паса, лепо, паметно, умиљато, љупко, чисто, самостално биће, коме не треба газда, које знају да се понашају, које као и фини људи трпе тортуру од простака. Које мрзе простаци и на њима искаљују бес.
Кроз читав средњи век у Европи, од затуцаних верских фанатика биле су прогањане, заједно са "вештицама" и кад су их најзад верски фанатици искоренили, Европом је завладала куга, мишеви и пацови...

Ne nego od *****.

Da dobro i koja je poenta macaka ne razumem?

Umiljate jako, narocito kad ti pusti kandze po kozi jer joj se digla djoka.

- - - - - - - - - -

Ја ценим независност, за разлику од оних који воле робове и послушнике.

Psi nisu robovi..
 
Opet si promašio temu, dokle tako?
Aj' još koji prazan post napiši, možda ti bude lakše nakon toga? :sad2:

Сваки пост који није у складу са твојим испразним "мишљењем" називаш промашеном темом, докле тако?

- - - - - - - - - -

Ne nego od *****.

Da dobro i koja je poenta macaka ne razumem?

Umiljate jako, narocito kad ti pusti kandze po kozi jer joj se digla djoka.

- - - - - - - - - -



Psi nisu robovi..

Која је поента ових створова? Чему то служи?

8786.jpg
 
Врста која никад нема затворена уста и увек им виси језичина.

Kao i pojedinim ljudima :lol:

- - - - - - - - - -

Сваки пост који није у складу са твојим испразним "мишљењем" називаш промашеном темом, докле тако?

- - - - - - - - - -



Која је поента ових створова? Чему то служи?

Pogledajte prilog 489516

Da ti pruzi ljubav. Nije bitan izgled ali ti to ne kapiras.
Ovde je poenta karakter
 
Како волим овај видео


Ni jedan pas nece povrediti macku sa kojom zivi, niti bilo koju drugu zivotinju.
Umeju lepo da se slazu. Prvog psa kojeg sam dobila bio je NO, u tom periodu udomili smo i mace koje smo nasli u blizini. Odrasli su zajedno i super su se slagali. U par navrata je ulazila u fajt sa drugim psima zbog macka i branila ga. Kad je malo odrastao sve cesce je odlazio od kuce, vracao se iskasapljen. Usput smo kupili muzjaka Ovcara i on se vise nikad nije vratio, a bio je dobar bas.
Ove dve macketine sto sad imam zalepila bih za zid kao komarca.
 
Ama zeno :lol:

Poenta je da je izgled najmanje bitan. Kada biras psa biras ga po karakteru, neko naravno i po izgledu ne osporavam.

Biras prema svojim mogucnostima i prema onome sto tebi odgovara.

Neko kupi, neko udomi. Ako lutalica nije da kazemo, lepa ne treba je udomiti nego direkt nogom u glavu?

Psi kao i sve druge zivotinje imaju dusu, i ne trebaju da budu odbacene jer nekom nisu lepe.

Ja sam dva udomila sa ulice i nikad nisam zazalila niti smatram da su ruzni.
Za mene, ne postoji veca sreca nego kad udjem u dvoriste a oni se obraduju i skrecu ti paznju na sve moguce nacine.

Ako ti ne volis pse nema potrebe da vredjas nas koje volimo.
Jel tebe neko uvredio jer volis macke?
Niko ko ovde prosipa pamet ukljucujuci i tebe, nema ni psa ni macku a baljezga

- - - - - - - - - -

A te 'nakaze' su ljudi vekovima stvarali, a mi mozemo da budemo samo zahvalni sto su stvorili nesto sto coveka ili dete moze da ucini srecnim.

Ono sto sam sigurna je da moja deca nikad nece odrastati bez psa. Nisam ni ja, i znam koliko to znaci
 

Back
Top