Тајна камера у WC-у дискотеке

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Сигуран сам да су неки (а можда чак и многи) власници дискотека и ноћних клубова тајно поставили камере у WC-е. Ко зна колико секса, преваре, дрогирања, мутљавина, повраћања и чега све не су снимиле те камере. Шта мислите да ли власници дискотека користе те снимке за уцењивање онога кога су снимили у сексу, превари или нечем још тежем?
 
Сигуран сам да су неки (а можда чак и многи) власници дискотека и ноћних клубова тајно поставили камере у WC-е. Ко зна колико секса, преваре, дрогирања, мутљавина, повраћања и чега све не су снимиле те камере. Шта мислите да ли власници дискотека користе те снимке за уцењивање онога кога су снимили у сексу, превари или нечем још тежем?



Budući da sumnjam da među tim vlasnicima baš ima poštenog sveta moguće je, moguće. :cool:
 
Gledo ja na jutjubu kako neki Japanac vezao kameru za kučetovu ogrlicu, a kuče malo pa ribice Japančice moraju da čučnu da ga pomaze, mislim kuče da pomaze, pa kad tako čučnu japanac im slikao gaćice i kačio na jutjubu.
Sram ga bilo!

- - - - - - - - - -

Ja kad bih imao disko kačio bih kamere samo u ženski WC. Al nemam disko, imam samo diskus herniju. :(
 

Back
Top