Случај Давид Драгичевић

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Амере не занима ништа осим још два хамбургера у себе, и још један ауто у гаражу...
Они који немају пара, рмбаче да преживе као и свуда...
Политичари? Крај једне Арабије и Ирана...Русије...Кине...Индије...
Поред сировина Јужне Америке а и централне...
Они ће се бавити истрагом једног случаја у једној "вукосексини" балканској...
Ала је некима лијепо...изгледа да та вутра стварно пржи мозак ко цигара плућа.

- - - - - - - - - -

Амере не занима ништа осим још два хамбургера у себе, и још један ауто у гаражу...
Они који немају пара, рмбаче да преживе као и свуда...
Политичари? Крај једне Арабије и Ирана...Русије...Кине...Индије...
Поред сировина Јужне Америке а и централне...
Они ће се бавити истрагом једног случаја у једној "вукосексини" балканској...
Ала је некима лијепо...изгледа да та вутра стварно пржи мозак ко цигара плућа.
 
46110748_697615930624389_7955600615671857152_n.jpg


46234486_10210268580985911_3259835428399742976_n.jpg


46160167_10217312696786431_4214477955310551040_n.jpg


46086963_194558591477468_4938057898895867904_n.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Davor: Stići će vas zaslužena kazna!

Protest građana „Pravda za Davida“ zbog ubistva Davida Dragičevića održan je večeras 235. put za redom na Trgu Krajine u Banja Luci. Davor Dragičević poručio je da će svi koji su učestvovali u ubistvu njegovog sina biti kažnjeni i da nikome neće biti oprošteno.

765-430-0f528539e6ae0518a90665d54718db49.jpg


Četvrtak, 15.11.2018

Otac ubijenog Davida Dragičevića večeras se najprije zahvalio advokatu Ifetu Feragetu koji je gostujući na televiziji N1 rekao da je u ovom trenutku najbitnije da se vrati fokus na ubistvo Davida Dragičevića, i da nije mjesto bilo kakvim komentarima zbog raspada Međunarodnog advokatskog tima.

''Duše nemam, ali večeras mi je srce ispunjeno. Ifet Feraget je sve rekao večeras. Ne bih večeras puno govorio više, ponijele su me i emocije'', kratko je rekao Davor građanima koji su se i večeras okupili na trgu da mu daju podršku u borbi da se razriješe sve okolnosti smrti njegovog sina Davida.

Feraget je rekao da Anto Nobilo nije trebao iznositi bilo kakve detalje drugim licima, jer advokat i kada se raziđe sa strankom, nikada ne optužuje i nikada informacije ne iznosi u javnost. Ponovio je i da postoje brojni dokazi kako David Dragičević nije ubijen 18. marta ove godine.

302afb631bb9af866ef93baca27e41e0.jpg


Iz grupe Pravda za Davida podsjetili su da će UG “Pokret pravda za Davida“ raditi i slušati svoje građane i da će disati za vratom i pomno pratiti rad svih političara, jer su to ljudi koji treba da odgovaraju narodu koji ih je izabrao.

Davor Dragičević na kraju obraćanja ponovio je da je država ubila njegovog sina i da nikome ko je učestvovao u mučenju i ubistvu Davida Dragičevića neće biti oprošteno.
 
Još jedna prijava protiv Davora/

Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka podnijeli su izvještaj tužilaštvu protiv Davora Dragičevića zbog sumnje da je počinio krivčno djelo napad na službeno lice u obavljanju službene dužnosti.

765-430-5e413e155e755059e883611a1b4162aa.jpg


Petak, 16.11.2018

Dragičević se sumnjiči da je 3. i 4. novembra prilikom javnog govora na skupu, kao i putem internet portala, uputio ozbiljne prijetnje da će napasti na službena lica Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske.

BN
 
Djeca svjetlosti: Pročitajte potresnu pjesmu koju je napisao David Dragičević

Stihovi su pronađeni u Davidovom laptopu

13. Novembar 2018

Tiho u noći Mjesec obasjao zvijezde koje sijaju
Otvaraju mi oči
Svaki strah mora proći
Kroz smrt životom kroz mržnju ljubavlju
Više ništa me ne koči

Praznog uma lutam glava pameti je puna

Tiho u noći zvijezde sijaju
Otvaraju mi oči
Mjesec obasjava put moram proći
Kroz svaki strah koji mi mozak koči
Vavilon će pasti taj dan će doći

I do tada svakog dana skupljam snagu
Ljudi u sistemu odani su vragu
Što me dalje iz tame u svjetlost tjera
Stižu nova djeca stiže nova era

43715630_287325832121124_1288981026252521472_n.jpg


Djeca svjetlosti sijemo novo sjeme
Ja sam mistik
Ugasi TV imam bolje vijesti
12 lanaca DNK nove svijesti

Mnogi misle da je ovo samo sekta
Ako misliš i ti pitaj svoga pretka
Kako se ruše oni sa vrha piramide
Ljudi umiru dok znanje dalje ide
Zauvijek sa koljena na koljeno

Nije ljubav ako te nije boljelo
Po priči vidim ovdje ko je ko
I eto ga
To je to

Izvor: Pravda za Davida
 
ovaj sto lepi te slike mi deluje kao neko ciji posao je da uzrokuje nekakve socijalne nemire na njegovu zalost od toga nema nista dodik je ubedljivo pobedio i otresao izdajnike kao slinu a ovaj kreten kojemu je sin ubijen treba da odgovara pred zakonom zbog pretnji upucene drugim ljudima da je bilo gde na zapadu vec bi davnih dana bio u zatovru i sluzio kaznu od 5-10 godina toliko o tome sto se tice samog ubojstva i to treba bogme dobro istraziti mozda su bas oni koji hoce nemire imali prste umesane u tu tragediju
 
Lukač je tražio: Zaključite slučaj

I večeras, 236. dan zaredom na Trgu Krajine, Banjalučani su pružili podršku porodici Dragičević u borbi za pravdu i istinu u utvrđivanju tačnih okolnosti ubistva njihovog sina Davida, čije je tijelo u martu ove godine pronađeno u rijeci Crkvena.

765-430-e29dc0614f64720ef8d188a13e1cb234.jpg


Petak, 16.11.2018

Davor Dragičević je poručio da je sve jasno nakon jučerašnje izjave njegovog advokata.

“Sa jučerašnjom izjavom moga advokata Ifeta Ferageta, sve je kristalno jasno. Ne znam šta će još nestati iz Tužilaštva od dvojice tužilaca? Nema gaća, nema marame, nema video snimaka, pa nema ni izjava od mrtvozornika.

Zašto Burle tvoji kradu to, Lukaču zašto kradeš, Iliću zašto kradeš, ako institicuje trebaju da rade svoj posao.

Lukač je lično zvao tužioca Želimila Lepira da zaključi slučaj, narkoman, lopov, samoubica, okliznuo se i pao, lično Lukač, ministar policije”, rekao je Davor I dodao da uprkos svemu od borbe za istinu i pravdu ne odustaje, nakon čega je dobio veliki aplauz prisutnih.

Ujedno je sve okupljene I one koji ga mjesecima podržavaju pozvao da u srijedu, 21. novembra izađu na ulice na veliki protest.

Okupljeni su ponovo u znak sjećanja na Davida podignutih pesnica pjevali pjesmu „Klinac u getu“.

Građanima se i večeras obratila Daniela Ratešić koja je poručila da majka Suzana nije na trgu fizički, ali da je uvijek sa njima, te pročitala jedno majčino pismo.

(BN/Buka)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top