31. Beogradski maraton 21.4.2018.g.

Ja moram do centra iz Zemuna sutra :eek:
Nista, placam taksi..
Nego zanimljiva stvar

SportBeigradski Maraton self.serbia

submitted 9 minutes ago * by lakistrider

Malo pre sam na youtube-u video dugačku reklamu Bg Maratona. Svedoci smo propratne samopromocije političara pa bih samo podsetio sve sugrađane i zemljake da je Bg Maraton ukinut još prošle godine sa kalendara Međunarodne Atletske Federacije zbog neisplaćivanja nagrada sportistima koji su ih pošteno osvojili. Evo i linka kalendara, za sve neverne tome:

https://www.iaaf.org/competition/calendar/2018#60

Srećno svim takmičarima, a nama ostalima želim da lepo provedemo sutrašnji, maratonski dan!

Edit: izvinjavam se zbog greške u naslovu.

commentsharesavehidegive goldreportcrosspost
 
Ja sam nekako uvek imao neke obaveze kad je maraton, ali mi nije nikad smetao u smislu saobracaja.
Vise mi je smetalo renoviranje fontane na Slaviji , neki strajkovi i neki zaebani sudar u spicu.

A inace maraton je za ljude otvorenog srca i oni koji vole da trckaju. Nije retko da krene trka a onda devojka zavrsi na maratonu sa tobom...
Ako ima 10% ozbiljnih max, ostalo ako vidi priliku za maraton kod tebe, bez premisljanja racuna da tako ostaje bez vise kalorija nego na maratonu...i racunica je jasna..

E sad ne znam kako da objasnim, ali ako se nadas, ne desi ti se...a ako si padobranac , uvek se desi...

Ono sto se meni ne svidja kod ljudi danas je sto smatraju da je vazno ucestvovati i otrcati maraton, pa koriste neke dodatke koji su busteri, znaci ili za srce ili proteinski ili neke trece, bukvalno se dopinguju radi maratona...
Ja trenutno ne mogu da istrcim maraton, mozda bih mogao polumaraton, a mozda bih morao da deo prohodam, ali nisam trenirao i ne nameravam da lep dan , kakav ce biti , zamrsim sportskim ambicijama, kad me nesto svrbi nos i kaze mi namesti se tamo i nista ne brini..
 
Син је пре пар година трчао (и истрчао) тај полумаратон. Само се измалтретирао без разлога.

Američki život sestro, trčiš po ulici punoj izduvni gasova dok Ada, Košutnjak i Zvezdara plaču... :kafa:
Ko će te vidi recimo na Zvezdari?
Jež i veverica...

- - - - - - - - - -

Ја опет не волим такве мушкарце. Сва им је мушкост у желуцу.

Ja sam odličan u krevetu mogu spavam po 12 sati
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nema bas veze sa Maratonom ali sto se tice tih skolskih takmicenja meni je simpaticno takmicenje Veslaj za svoju sklu, koje organizuje Beogradska hronika vec setu godinu. danas je pobedila 13 beogrdska gimnazija, na drugom mestu je sesta a na trecem matematicka

dan je bio divan, kao i veslanje...medalje im je podelio kosarkas Raduljica

5DAk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTUdVN01EQV8vMWUzMmJlYWY2NDIyMjQxZmRiMDYzOGE3NmM5YWJmZTYuanBlZ5GTAs0C5ACBoTAB
 
Смоки ће се давати? Па како за име света да дођем из Земуна? Једино да навијем сат за пет ујутро.
Radio sam u centru, svake godine isti repertoar...
Bezalkoholno pivo i jabuke neće niko
Pretprošle godine Cigani spakovali smoki ko da im dao Deda Mraz one kese :D

- - - - - - - - - -

MOLIMO NINU DA NE BRIŠE PORUKE DOK SAMA SPAMUJE SA VESLANJEM - FALA
 
Radio sam u centru, svake godine isti repertoar...
Bezalkoholno pivo i jabuke neće niko
Pretprošle godine Cigani spakovali smoki ko da im dao Deda Mraz one kese :D

- - - - - - - - - -

MOLIMO NINU DA NE BRIŠE PORUKE DOK SAMA SPAMUJE SA VESLANJEM - FALA

:rotf:

sacu sa baletom....:mrgreen:


Procko, trcis li sutra onu trku zadovoljstva , tu i bebe u kolicima ucestvuju
 

Back
Top