Preporuka

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
Zasto preporucujete drugim ljudima knjige? Da li razmislite da li ce im se dopasti ili zelite da oni malo otvore oci? JA preporucujem knjige, u kojima znam da ce svako uzivati, ali i da ce nauciti nesto.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ako mislim da će im biti korisna ili da
će uživati u njoj, zašto da ne?

Volim da poklanjam knjige, onima za koje provereno znam da vole da čitaju.
 
Zasto preporucujete drugim ljudima knjige? Da li razmislite da li ce im se dopasti ili zelite da oni malo otvore oci? JA preporucujem knjige, u kojima znam da ce svako uzivati, ali i da ce nauciti nesto.

Jesi li ti svesna sta si napisala? :D

Dakle, na osnovu ovoga, ti si umislila da postoji neka univerzalna knjiga u kojoj ce svako da uziva, i iz koje ce svako da nauci nesto? :D :D :D

Kakva drskost :D
 
Poslednja izmena od moderatora:
Preporučim ako mislim da će im se svideti, ne ako se meni dopala, a imamo različit ukus. Postoji osoba kojoj mogu da preporučim nešto što mi se dopalo, jer imamo sličan ukus, ali takođe postoji druga osoba koja ima sasvim suprotan ukus od mog, a opet bih umela da joj otprilike izaberem knjigu....
 
Duso, Cica je najiskrenija osoba ovde na forumu, koja voli ceo sveti i voli da cita Bibliju i sve ostalo. Ne odbacuje knjige cita od Pepe Praseta do Majn Kampfa.Poznato je da JA svakom preporucujem najbolju i najcitaniju knjigu na svetu, a to je Biblija, koju rado citam svakodnevno i uvek otkrivam nesto novo.

Mico, pa to je sjajno. Meni je mnogo drago što si ovde. Hajde, preporuči ti nešto drugo, osim Biblije, da čitamo. :ceka:
 
Poslednja izmena od moderatora:
to sta tebe zanima moze da preporuci i na ljisu :lol:

Jao, sram te bilo! :tiganj:
Ja sam samo htela da budem pametna i načitana.
smartass.gif
 
Zasto preporucujete drugim ljudima knjige? Da li razmislite da li ce im se dopasti ili zelite da oni malo otvore oci? JA preporucujem knjige, u kojima znam da ce svako uzivati, ali i da ce nauciti nesto.

Izgleda da ti nisam odgovorila na post, duso. Bibliju treba da citas svakog dana, a lepo je i kada se fotkas sa manastirima. Na taj nacin se dobije pravi religijski dozivljaj.
mani drugo, i samopoverenje eksponencijalno raste :mrgreen: :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Читање књига је опасна ствар, то је знао још и Сервантес. Читање књижевних дела задаје веома високе критеријуме који се у стварности не могу испунити. Зато никада не препоручујем ником ништа, већ ако си заглибио у истој књизи можемо о њој да попричамо.

Још мање волим када ми неко препоручи књигу.
 
Preporučim kad mi neko traži-ako znam!
Što bih preporučivao nepoznatima da čitaju neku knjigu?
Da se pravim pametan i načitan? Da imponujem nekom erudicijom?:per:
Ponekad se pravim da nisam pročitao knjigu o kojoj je reč-tek da čujem šuketanja...A i to dosadi...
Jednom su se tako nasrali o Mikinoj Vojvodini,a ja rekao da nemam pojma...I kad su već zaglibili ,počnem da je govorim...:mrgreen:
Msm,Znam Čuperak i jedan deo Voše...:rumenko:
 

Back
Top